Gry linki

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Gry linki

Post autor: Haszysz »

Witam tu wstawiajcie fajne gry na pc (własne uploady)
z serweru odsiebie [OS] kewlshare [KS] wrzucaj filebase share-online więc tak ja 1 :p (prosze nie na rapida)

ASSASIN'S CREED[KS]
/admin - cenzura, linki do obrazków wygasły/

producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
dystrybutor PL: Cenega Poland
kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Świat: 25 marca 2008
Polska: 28 marca 2008

Assassin's Creed to gra akcji, kładąca silny nacisk na elementy, związane ze skradaniem się. Twórcami tytułu są ludzie, odpowiedzialni za powstanie Prince of Persia: The Sands of Time - nie dziwi więc wiele podobieństw do tego hitu.

Fabuła przenosi nas w okres trzeciej wyprawy krzyżowej, dowodzonej przez angielskiego króla Ryszarda Lwie Serce. Wydarzenia dzieją się na Ziemi Świętej, między innymi w Jerozolimie. Wcielamy się w postać Altaira – członka tajemniczego klanu zabójców, zupełnie nie przejmującego się problemami natury politycznej i teologicznej oraz nie stającemu po żadnej ze stron konfliktu. Dlatego też w trakcie zabawy przyjmujemy zlecenia zarówno chrześcijan jak i mahometan, którzy za pomocą skrytobójstwa próbują załatwiać swoje interesy.

Sama rozgrywka przypomina serię Hitman w wersji średniowiecznej. Kolejne misje mają ten sam schemat: przyjmujemy zlecenie, nie zwracając na siebie uwagi zbliżamy się do celu, wykonujemy zadanie i oddalamy się z miejsca zbrodni (oczywiście im szybciej, tym lepiej). Brzmi mało skomplikowanie, ale w praktyce prezentuje się znakomicie. Nasz bohater wiele czasu spędza na przemykaniu się z jednego ukrycia do drugiego, wspinaczce, wykonywaniu karkołomnych akrobacji, a także walce. Ciekawie rozwiązano problem sterowania Altairem: niektóre czynności (np. wspinanie, skakanie, wtapianie się w tłum i krycie się w cieniu) wykonujemy używając tylko jednego przycisku. Wystarczy go uaktywnić i nasz bohater sam dba o siebie (np. wdrapuje się na dach budynku, pokonując po drodze kilka przeszkód, albo niepostrzeżenie dołącza do grupy przechodzących mnichów). Z kolei walka wymaga od nas większej zręczności palców: pojedynki są dynamiczne, dysponujemy dość dużą ilością ciosów. Szczególnie godne polecenia są znakomite uniki, które stosujemy wyczekując na dogodny moment do ataku. Bardzo często mamy możliwość wyboru: przejść daną lokację cichaczem lub wyrąbać sobie drogę mieczem. Ten drugi sposób jest bardziej widowiskowy, ale zarazem czasochłonny i niebezpieczny.

Bardzo ważnym elementem rozgrywki jest umiejętne postępowanie z postaciami bohaterów niezależnych. Zadanie wypełniamy w miastach pełnych ludzi, a to jak ich traktujemy ma niebagatelny wpływ na powodzenie misji. I tak na przykład skacząc z dachu w sam środek tłumu, możemy liczyć na podejrzaną reakcję przechodniów. Część z nich ucieka, inni wskazują nas palcami, co prędzej czy później powoduje zainteresowanie strażników. Przedzierając się przez zatłoczone zaułki możemy powoli się przesuwać, przeciskając między ludźmi lub też przyjąć postawę zabijaki i osiłka, rozpychając się i przewracając stających nam na drodze. Czasami wzbudzimy respekt i ludzie sami schodzą z drogi, ale możemy także narazić się na wrogą reakcję i spowodować atak. A przecież jesteśmy zabójcą i zwracanie na siebie uwagi nie powinno leżeć w naszej naturze.

/admin - cenzura, linki wygasły/
Ostatnio zmieniony 07 lip 2009, 16:14 przez Haszysz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: GRY linki

Post autor: Holender »

Dobry pomysł z linkami, zwłaszcza jak masz swoje uploady które nie wygasną.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: GRY linki

Post autor: Haszysz »

TEZ TAK POMYSLALEM :pali: ale plis nie piszcie juz narazie nic o tym tylko dawajcie wasze uploady UWAGA NIE DŁUGO NOWY UPLOAD W gry PISZCIE CO zauploadowac ;p ( nie tutaj) a jutro zauploaduje cos znow sam

OK DZIŚ nowy upload myślałem nad gta IV ale za dużo siedzenia przy kompie zdaje sobie sprawe że nie każdy ma dobrego kompa i neta więc dziś coś mniej wymagającego i MNIEJ zajmującego wzamian 2 uploady ;) SNIPER ELITE o którym pisaliście już na forum i GTA KC dziś bez opisów i po 1 screenie ubogo ale można ściągnąć a zapewniam że warto polecam szczegulnie snipera ale nie bawcie się w ani 1 ani 2 grze w fabularny dawajcie na multi kilka godzin dobrej zabawy w takim układzie że jest coś dla wszystkich przerwa aż się wam gry znudzą lub aż ja zdecyduje o uploadzie

wymagania proc. 1 ghz, 256 ram

GTA KC[OS] << PRZEROBIONE SA (KC-kiler city)
/admin - cenzura, linki wygasły/
+ spolszczenie
/admin - cenzura, link wygasł/

SNIPER ELITE sory za nietypowego snipera ale moim nastempnym uploadem bendzie normalny 2 rzadkie gry :) trudno je znaleźć Rozmiar wrzutu: 2.79Gb.
Party (9) po około 350MB.

TEN AKURAT UPLOAD NA HOT FILE ;p
/admin - cenzura, linki wygasły/

*Ponosze pełną odpowiedzialność za uploady są to jedynie pliki testowe gry kupiłem i udzieliłem innym użytkownikom do testu użyczam ich każdemu ODWIEDZAJĄCEMU FORUM tych plików także jest to użyczenie i zrzekam sie za to wynagrodzenia a zapłatą było kupienie gier na własność.

WSZYSTKIE ZNAKI FIRMOWE SĄ WŁASNOŚCIĄ TYCHŻE FIRM.
Używanie ich w jakiejkolwiek postaci bez zezwolenia jest zabronione.
©2005, All rights reserved

WSZYSTKIE MOJE PLIKI SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIA.
Używanie ich w jakiejkolwiek postaci bez zezwolenia jest zabronione.
©2009, All rights reserved

^ tyczy się to każdego wystawionego na tym forum MOJEGO !!! uploadu^
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: GRY linki

Post autor: devilble »

Call.of.Juarez.Bound.in.Blood.PL- (Wersja językowa: polska / 2.8 GB)

linki z peba więc wiecie cichutko tam siedzieć ( znaczy ,że nie są moje )

/admin - cenzura, linki wygasły/
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry linki

Post autor: devilble »

Manhunt jedna z najlepszych i najbrutalniejszych gier :szczęśliwy: (oczywiście to nie mój upload )

/admin - cenzura, linki wygasły/

bez hasło :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Re: Gry linki

Post autor: Arczi »

te linki chyba wygasły:/
Shinigami
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 15
Rejestracja: 25 sie 2009, 16:52

Re: Gry linki

Post autor: Shinigami »

Pozdro a prosili żeby nie wrzucać na rapida. ogolnie pomysłowy temat. bym se pograł w NFSU ;o.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gry linki

Post autor: Haszysz »

no prosiłem a devillble sie nie słucha nie ładnie ;p .
ok zaraz dam linki do nsf u .

prosze

NFS UNDERGROUND

/admin - cenzura, linki wygasły/

edit: nie mój upload
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry linki

Post autor: devilble »

ej no .. nie bylo innych tam patrzylem tylko rapid ..
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Gry linki

Post autor: GruBy »

jak chcecie jakies gry to pisac,moge cos poszukac z linkow z rapida,storage etc..
ODPOWIEDZ