Wasze Kminy na Bani

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Wasze Kminy na Bani

Post autor: Azazel »

Emano :szczęśliwy: :szczęśliwy:
hehe dużo osób mi opowiada swoje przeżycia na Bani chciałem abyście opowiedzieli o swoich;p;p :pacyfista: zaczne od siebie, z moim dobrym Ziomkiem powineliśmy a takie 5bolków Cindraelli (polecam ostra bania :turla: :turla: ) skopciliśmy z 1,5 bola tak nas wyjebało z butów, ze bite 1,5 godzin łapaliśmy chrabąszcze na głownej ulicy Miasta przy Media Markt był to dzien w hooooj samochodow i ludzi;p;p a my łapiemy tarzamy sie przy ulicy i co chwile krzyczymy do siebie ja mam 11 a ja 12;p;p hehehehe :Fajny: :nabija się:
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: Member »

bardzo nie czaje :P

ale miałem rozkmine na Fazie ;p bo zobaczyłem ślimaka i myślałem w co on się zmienia :nabija się: coś jak gąsienica heh :pobity: . A potem tą wykmine wykorzystałem na paru ludziach na bani :D :turla: to sie taczałem na chodniku a nic nie paliłem :D :nabija się: :nabija się: :turla: .

<ja>- Jest gąsienica i ona się zamienia w motyla.
<kolega>- no tak
<ja>- No i jest ślimak i w co on się zmienia?
<kolega>- (złapał się za głowe podrapał) W skorupę.

A ja Tylko :turla: :Fajny:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: Haszysz »

JuniorPL pisze:bardzo nie czaje :P

ale miałem rozkmine na Fazie ;p bo zobaczyłem ślimaka i myślałem w co on się zmienia :nabija się: coś jak gąsienica heh :pobity: . A potem tą wykmine wykorzystałem na paru ludziach na bani :D :turla: to sie taczałem na chodniku a nic nie paliłem :D :nabija się: :nabija się: :turla: .

<ja>- Jest gąsienica i ona się zamienia w motyla.
<kolega>- no tak
<ja>- No i jest ślimak i w co on się zmienia?
<kolega>- (złapał się za głowe podrapał) W skorupę.

A ja Tylko :turla: :Fajny:
xD no to niezle
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: Member »

No :D Dobra rozkmina :D :nabija się:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: WeedMen »

My to z ziomkami zazwyczaj używamy Hełmu, to znaczy że bierzesz nie widoczny hełm i zakładasz 2 osobie i udajesz z resztą że gadasz, nie chuja jak ktoś jest wchuj zajebany to sie wkręci w 100% :)
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: Member »

Te-Ha-Ce pisze:My to z ziomkami zazwyczaj używamy Hełmu, to znaczy że bierzesz nie widoczny hełm i zakładasz 2 osobie i udajesz z resztą że gadasz, nie chuja jak ktoś jest wchuj zajebany to sie wkręci w 100% :)
hahaha muszę to wypróbować :D hhahah ale to będzie bania Dx :nabija się: :nabija się: :nabija się:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: WeedMen »

Mówie ci jazda jest konkret fajna kapa idzie się pośmiać :)
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: panicz »

no helm nie slyszalnosci znam to ale musisz to zrobic w domu jak ja to zrobilem kumplowi to on pukal w stol zeby sprawdzic czy glos jest:P
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: WeedMen »

haha to ładnie sie wkrecil ja, to jak byłem w Hotelu(na wyjeździe sportowym) z kumplami to ziomka tak wkrecilismy ze poszedł specjalnie do recepcji pogadac bo sam już nie wiedział oco biega :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: GruBy »

heh to git ;)) widze ze dajecie rade;))) a ja dzis palilem topka z rudealisa bo mi sie kilka dni temu zlamal taki malutki:) wyszlo w sumie z 4-5 szkiel.
Dzis przybilem sobie szkielko wieczorem,zjaralismy z kumplem i pozamiatalo ladnie :))
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: WeedMen »

łooo to widać że dobry towar rośnie :zioło:
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: Ziomek »

Ostatnio z kolesem palilismy temacik spalilem 6 sromotnych wiaderek z 3l z mniejszego cybucha xD i mialem taka faze jak nigdy dziwny temacik jakis byl ze nie widzialem kompletnie co z soba zrobic gdzie nie bylem to mi sie nie podobalo poszlem do domu polzylem sie hujowo ledwo wstalem nogi ciezkie komputer hujowy nuz za ciezki maslo hujowo sie smaruje hujowo po schodach schodzic takei grube fazy ale grubo ponad 3godziny mnie trzymaly po 3 godzinach poszlem spac i jeszcze bylem grubo zajebany XD
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wasze Kminy na Bani

Post autor: WeedMen »

hehe też miałem różnego rodzaje banie :szczęśliwy: np. jak palilem z kumplem Holendra w Niemczech to miałem poprostu :szczęśliwy: kosmos popaleniu bylem nie możliwie głodny! wdupiłem cały chleb tostowy :szczęśliwy: włączyłem muzyke i położyłem się na łóżku i tak jak by ktoś na mnie usiadł nie mogłem wstac!! :szczęśliwy:
ODPOWIEDZ