Lublin Marihuana pod wanną

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
sQ4nl
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 74
Rejestracja: 27 cze 2009, 14:51

Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: sQ4nl »

Ponad 2500 porcji marihuany odnaleźli policjanci w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca Radzynia Podlaskiego. Narkotyki ukryte były pod zabudową wanny oraz w specjalnym schowku za muszlą klozetową. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu kryminalni zapukali do drzwi mieszkania 32-letniego mieszkańca Radzynia. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Już za drzwiami okazało się, że informacja jest prawdziwa. W przedpokoju na szafce policjanci zauważyli słoik z zawartością suszu. Jak się okazało, była to marihuana. W pokoju stał kolejny słoik z narkotykami, a na balkonie funkcjonariusze odnaleźli suszące się liście marihuany. Policjanci postanowili przeszukać całe mieszkanie. W łazience pod zabudową wanny kryminalni odnaleźli woreczki z zawartością narkotyków. Kolejne woreczki policjanci odnaleźli w specjalnie wykonanym schowku za muszlą klozetową. Łącznie policjanci odnaleźli i zabezpieczyli około 640 gram suszu marihuany oraz 23 gramy nasion. Taka ilość marihuany może pozwolić do wprowadzenia na rynek ponad 2500 porcji narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 25 tys. złotych.

Podczas przesłuchania mężczyzna powiedział że narkotyki wyhodował sam i to na własny użytek. Teraz stanie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzący sprawę obecnie ustalają, czy mężczyzna nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków.

(źródło: KWP w Lublinie)
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: WeedMen »

ooo kurwa to ładnie się koleś wjebał :(
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: GruBy »

ktos go podjebal:(( dlatego wychodze z zalozenia ze nikomu ufac nie mozna,jesli chodzi o te sprawy..
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: Rob »

jeeeeny xd
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: Johny »

To co oni, kible też sprawdzają? Może też grzejniki tną? :Zmieszany:
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Lublin Marihuana pod wanną

Post autor: Kielich »

mi kolega ufa boja z nim na pol kase na roslinke , a po 2 ja jescze nikogo nie wsypalem i nie wsypie jak ja na lekcji ma opierdol za niby pobicie a to koles ktorego nie lubie zrobil to ja go nie wsypalem mowie tylko ze to nie ja a najwyzej przypal . :/
ODPOWIEDZ