Fajka wodna

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

Witam !! dziś pokaże wam filmik pt jak samemu zrobic fajke wodna ;p :bongo: potrzebna nam zaruwka 2 korki (uproszczona wersja) słomka do napoju i zapalniczka (ostatnie to narzędzie do przytapiania) a ty macie filmik nagrany przez nie wiem kogo ;) prosze /admin - cenzura, link wygasł/

a o tu łatwiejszy sposub własnie znalazłem obejzyjcie ;) nie tłucze sie z buteki oczywiscie najlepiej jest kupic ale jesli nie mamy kasy lub zapomnielismy a właśnie jest nam potrzebna np na wczasach bardzo prosto mozna ja zrobic :zioło:
/admin - cenzura, link wygasł/
Awatar użytkownika
Bazz93
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2009, 13:36

Re: FAJKA WODNA

Post autor: Bazz93 »

Popraw błędy bo to świadczy o naszym poziomie (poziomie strony,forum) ;] :pacyfista:
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: FAJKA WODNA

Post autor: devilble »

XxoHASZYSZoxX pisze:Witam !! dziś pokaże wam filmik pt jak samemu zrobic fajke wodna ;p :bongo: potrzebna nam zaruwka 2 korki (uproszczona wersja) słomka do napoju i zapalniczka (ostatnie to narzędzie do przytapiania) a ty macie filmik nagrany przez nie wiem kogo ;) prosze /admin - cenzura, link wygasł/

a o tu łatwiejszy sposub własnie znalazłem obejzyjcie ;) nie tłucze sie z buteki oczywiscie najlepiej jest kupic ale jesli nie mamy kasy lub zapomnielismy a właśnie jest nam potrzebna np na wczasach bardzo prosto mozna ja zrobic :zioło:
/admin - cenzura, link wygasł/

czyli żarówka , sposób :szczęśliwy: ale ogólnie filmik fajny ,ja osobiście nie rozumiem jak to się pali z tego (chodzi o to jak sie wszystko w tej fajce miesza nie wiem co z czym , może ktoś kto próbował to mi wyjaśni ??
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: FAJKA WODNA

Post autor: rasta czolgista »

Ja niestety tylko opiszę wam sposób robienia fajki wodnej z puszki np po Coli itp.

trwa to ok 2-3 minuty

porzebne rzeczy: pusta puszka , lufka(fifka szklana) plaselina albo guma do rzucia i coś czym zrobimy dziure

Na wysokości ok 1,5 cm nad denkiem puszki wycinamy dziurkę wielkości naszej fifki . Fifke wkładamy do otworu pod kąte ok 45* w górę od scianki puszki. uszczelniamy fifke w puscze za pomocą plaseliny lub wyżutej gumy (robimy to tak aby po wlaniu wody ne przeciekało przy fifce)

dalej juz chyba nie trzeba tłumaczyć, po prostu jaraj!
Awatar użytkownika
Bazz93
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2009, 13:36

Re: FAJKA WODNA

Post autor: Bazz93 »

devilble pisze:
XxoHASZYSZoxX pisze:Witam !! dziś pokaże wam filmik pt jak samemu zrobic fajke wodna ;p :bongo: potrzebna nam zaruwka 2 korki (uproszczona wersja) słomka do napoju i zapalniczka (ostatnie to narzędzie do przytapiania) a ty macie filmik nagrany przez nie wiem kogo ;) prosze /admin - cenzura, link wygasł/

a o tu łatwiejszy sposub własnie znalazłem obejzyjcie ;) nie tłucze sie z buteki oczywiscie najlepiej jest kupic ale jesli nie mamy kasy lub zapomnielismy a właśnie jest nam potrzebna np na wczasach bardzo prosto mozna ja zrobic :zioło:
/admin - cenzura, link wygasł/

czyli żarówka , sposób :szczęśliwy: ale ogólnie filmik fajny ,ja osobiście nie rozumiem jak to się pali z tego (chodzi o to jak sie wszystko w tej fajce miesza nie wiem co z czym , może ktoś kto próbował to mi wyjaśni ??

Filmik mi nie działa ale kiedyś zrobiłem też z żarówki ;] Jak znajde zdjęcie to zamieszcz ;) a wyglądała mniej więcej tak :

/admin - cenzura, link do obrazka wygasł/


PROPONOWAŁBYM ZAMIESZCZANIE KAŻDEGO PROJEKTU OSOBNO ;] ale to tylko mój pomysł admin i moderator niech zadecyduje ;]
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

NO to wam to wytłumacze bierzecie słoik.
wywiercacie w zakrentce 2 dziury potem wsadzacie w te dziury słomki od napoju następnie przyczepiamy na tasme cos w co mozna wsypac towar lub włorzyc skrenta potem nalewamy wody tak aby jedna rurka była w wodzie druka nie jedna ma byc wysunienta ( ta przez ktura zaciagamy) podpalamy i ciągniemy a tu jakis shemat z nawiasuw i innych nie chce mi sie wstawaiac na zadne serwery ;p cos takiego jak na dole ta krutsza to do ciagniecia
( )
-|-|-
.| .
. .
.......
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: FAJKA WODNA

Post autor: Haszysz »

Bazz93 pisze:Popraw błędy bo to świadczy o naszym poziomie (poziomie strony,forum) ;] :pacyfista:
oj stary nawet nie umiem xD buchnij se i niech ZIELONA MOC BĘDZIE Z TOBĄ nie przejmuj sie błędami :shisha:
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Fajka wodna

Post autor: ZNB »

to jest wlasnie co napawa mnie groza..na przestrzeni zaledwie kilku lat dzieciaki staly sie tak leniwe ze nawet nie chce im sie uczyc gramatyki i robia wymowki ze niby dysortografia czy inne smieci..to jest doslownie plaga internetu ktora mnie przeraza..co wy sie kurwa umowiliscie wszyscy czy co?? dzieciaki robicie takie bledy ze az zal czytac internet..mnie na maxa takie rzeczy bola i mimo ze mi tez stiwerdzili dysortografie to walcze z tym i staram sie nie popelniac bledow..to naprawde nie takie trudne..moim zdaniem jestescie poprstu leniwi i az strach myslec jaka czeka was przyszlosc jesli nei chce wam sie poprawiac bledow ortograficznych to ciekawe co wam sie bedzie chialo w zyciu oprocz jarania i nic nie robienia..rosnie nam wlasnie takie spoleczenstwo..to co widze na forum wola o pomste do nieba..blagam ludzie ogarnijcie sie!! jestescie przyszloscia narodu, moja nadzieja na lepsza Polske a wam sie kurwa niechce uczyc!!! kto doprowadzi ten kraj do legalizacji jesli wkolo beda same polglowki..co bedzie potem?? pisac tez przestaniecie sie uczyc?? kurde naprawde przeraza mnie to wszystko..
Awatar użytkownika
Bazz93
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2009, 13:36

Re: Fajka wodna

Post autor: Bazz93 »

ZNB pisze:to jest wlasnie co napawa mnie groza..na przestrzeni zaledwie kilku lat dzieciaki staly sie tak leniwe ze nawet nie chce im sie uczyc gramatyki i robia wymowki ze niby dysortografia czy inne smieci..to jest doslownie plaga internetu ktora mnie przeraza..co wy sie kurwa umowiliscie wszyscy czy co?? dzieciaki robicie takie bledy ze az zal czytac internet..mnie na maxa takie rzeczy bola i mimo ze mi tez stiwerdzili dysortografie to walcze z tym i staram sie nie popelniac bledow..to naprawde nie takie trudne..moim zdaniem jestescie poprstu leniwi i az strach myslec jaka czeka was przyszlosc jesli nei chce wam sie poprawiac bledow ortograficznych to ciekawe co wam sie bedzie chialo w zyciu oprocz jarania i nic nie robienia..rosnie nam wlasnie takie spoleczenstwo..to co widze na forum wola o pomste do nieba..blagam ludzie ogarnijcie sie!! jestescie przyszloscia narodu, moja nadzieja na lepsza Polske a wam sie kurwa niechce uczyc!!! kto doprowadzi ten kraj do legalizacji jesli wkolo beda same polglowki..co bedzie potem?? pisac tez przestaniecie sie uczyc?? kurde naprawde przeraza mnie to wszystko..


można klnąć na forach publicznych ;> Jak tak to też powinnieniem Cię opierdolić za wam (trochę szacunku) i nie e tylo ę a>ą itd ... ;] peace :] :pacyfista: :zadowolony:
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Fajka wodna

Post autor: ZNB »

w regulaminie nie ma nic na temat przeklinania..a co do polkich znakow to ich nei uzywam ale wiadomo oco chodzi..
Ostatnio zmieniony 27 cze 2009, 17:30 przez ZNB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Fajka wodna

Post autor: Holender »

Na forum nie można wyzywać innych, a co do samego przeklinania to już zależy od kultury osobistej :Zmieszany:
Awatar użytkownika
Bazz93
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2009, 13:36

Re: Fajka wodna

Post autor: Bazz93 »

Nie tylko polskie znaki ale również poprzestawiane litery ... ;]


Dobra od teraz koniec tego sporu ;] Wszyscy jesteśmy tu z jednego względu (no prawie wszyscy) ;] a więc :pacyfista:


jak zostane modem to wtedy będę się wtrącał ;D ;]
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

OJEZU az mi sie niechce komentować nie umiem i tyle ;p a pozatym mam 23 lata xD chce poprostu pomuc. peace \/
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Fajka wodna

Post autor: devilble »

temat miał być o fajkach wodnych a nie o gramatyce !! no więc parę sposobów jest bardzo dobrych szczególnie ta żarówka i słoik ,macie jeszcze inne pomysły ???
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

no mozesz tez np nie wiem karton po soku xD w co tylko chcesz hodzi o przedstawienie zasady ciągu jak sie zasztachasz idze gaz do ciebie przechodzi przez wode dlatego nie mozna stosowac "NAPOJÓW"<< macie swoją gramatyke. gazowanych uzyj czegos z 2 dziurkami do czego włozysz skrenta lub wsypiesz zielsko zapal i pociągnij przez 2 rurke pomysłów jest w CHUJ << znów < o i nawet znów poprawie BRAWO DLA MNIE :) Ż,RZ,Ó,U,H,CH << JEDEN HUJ :) zaraz zaczne pisac po angielsku i tyle z tego bendzie xD
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Fajka wodna

Post autor: ZNB »

brawo dla ciebie ziomus :D widzisz jak chcesz to mozesz :D a co do faj wodnych to pomyslow jest milion wazne jest zeby zastosowac pryncypia czyli rura w wode, a druga z cybuchem i heja..ja zrobilem kiedys faje z pudelka po zelu do wlosow, wezyka i cybucha z metalowej fajeczki..do przyczepienia cybucha do wezyka uzylem gumy do zucia, i dawala taki fajny mietowy posmak :D
Awatar użytkownika
Pet Semetary
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Fajka wodna

Post autor: Pet Semetary »

ja ostatnio probowalem zrobic z zarowki, ale takiej wiekszej banki, cos na styl swietlowki. probowalem wtopic w nia fifke, podgrzewajac na gazie, ale nie dalem rady. a na wiertla diamentowe niezbyt mnie stac ;) no ale sie nie udalo wtopic i poszlo w smieci.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

" na przyszłosc polecam lutownice ;)
Awatar użytkownika
Pet Semetary
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Fajka wodna

Post autor: Pet Semetary »

mowisz, ze lutownica da sie zrobic dziurke w szkle?;)
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

a sory w szkle ?? ALE chwila taaa da sie trzeba odpowiedniej lutownicy i czasu ale trzeba dobrze robic zeby nie popenkała :)
Awatar użytkownika
maku2225
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 81
Rejestracja: 25 cze 2009, 16:42
Lokalizacja: pestka

Re: Fajka wodna

Post autor: maku2225 »

nie wydaje mi sie zeby lutownica dała rade szkłu ale nie daje za to glowy. a co do tej fajki wodnej co robi ten chłopak z butelki to gdzie on tam miał sprzeglo ?? musi byc jakas dziura zeby zatykac palcem i puszczac.
Ps. przyłączam sie do tego o ortografii robie bledy jak wiekszosc ale bez przesady zanim wystawicie cos przeczytajcie 5 razy i sprawdźcie w slownikach bo aż boli jak sie czyta.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

maku2225 pisze:nie wydaje mi sie zeby lutownica dała rade szkłu ale nie daje za to glowy. a co do tej fajki wodnej co robi ten chłopak z butelki to gdzie on tam miał sprzeglo ?? musi byc jakas dziura zeby zatykac palcem i puszczac.
Ps. przyłączam sie do tego o ortografii robie bledy jak wiekszosc ale bez przesady zanim wystawicie cos przeczytajcie 5 razy i sprawdźcie w slownikach bo aż boli jak sie czyta.
1.nie ma sprzegla i nie potrzeba go zbytnio w bongu go niema
2.jak juz odgrzebujesz temat to nie przylaczaj sie do bledow bo temat ma juz swoje
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Fajka wodna

Post autor: panicz »

sprzeglo to chyba to co w bongu cybuch wyciagasz a jak chcesz zrobic dziure w zarowce to mozesz ten dol nagrzać i dac do wody to peknie sam: ja tam kupilem sobie shishe :)
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Fajka wodna

Post autor: Kielich »

Lepiej sobie kupic jakas niz jakiej kurwa wydziwianki robic

lepiej sobie kupic pozadny sprzet
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Fajka wodna

Post autor: panicz »

z tym sie zgodze ale po to ten dzial pracownia jest jak ktos chce sobie prymitywna fajke wodna zrobic:)
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

wiecie jak sie zapomni z domu a tak czasem jest nad jeziorko jakieś to żarówka lub butelka zawsze się znajdzie a słomka już tym bardziej i można zawsze przypalić :pali: to nie jest tak ze "lepiej zrobić po co wydawać kasę" już pisałem to na początku tematu ze lepiej kupić !!!!! w pierwszym poście ale się powtórzę . ;) pozdr
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Fajka wodna

Post autor: panicz »

ja kiedys z kolegami tak dlugo jaralismy ze cybuch byl tak goracy ze az szczelal:P wtedy nie mozna go dac pod zadnym pozorem do wody bo peknie
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Fajka wodna

Post autor: Kielich »

tak powiem mozna i kupic i zrobic kto nie ma mamony to zrobi ktos ma to kupi lub zrobi ale bedzie mial jej wiecej tzn mamony ale osobiscie wole kupic profesjonalny sprzet np: :bongo:, :shisha: .Ale nie ma to co :shisha: nie ?
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

no oczywiscie ale fifką tez nie pogradze :)
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Fajka wodna

Post autor: panicz »

no i żeby byla ubita dobrym ziolem:)
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Fajka wodna

Post autor: Kielich »

fifka to polska tradycja :jara: .
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Fajka wodna

Post autor: WeedMen »

Ja tam wole bongo przyjąć lub jakiegoś lolka zapalić :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Fajka wodna

Post autor: Haszysz »

oj TE-HA-CE dobra fifka nie jest zła :)
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Fajka wodna

Post autor: WeedMen »

z fifki sie pali nie źle ale jest nie smak po tym :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Fajka wodna

Post autor: panicz »

Bongo to klasa jecze takie 30 cm:) powiem wam fifka to bardziej na dworze a bongo lolek to w domciu:)
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Fajka wodna

Post autor: Kielich »

nom bongo najbardziej do domu a fifka to na dwor ale to tradycja od niej sie zaczyna i na niej sie konczy !
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Fajka wodna

Post autor: WeedMen »

Ja tam czasami zapalę z fifki na dworze wole Lolki :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Fajka wodna

Post autor: Rob »

ja zazwyczaj pale z fify. ;D
ODPOWIEDZ