Legalna marihułana?

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2009, 8:00

Legalna marihułana?

Post autor: kactaz »

Czytałem na necie że ma być legalna marihułana czy to prawda?
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Ziomek »

Ma Być prawdopodobnie że jak cie zlapia z 2jka czy nie wiem ile do 5 maxymalnie to nic nie masz ale watpie ze tak bedzie xD ale jestem za tym ze bedzie :D :szczęśliwy: :z krzakiem: :shisha: :shisha:
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Holender »

Bądźmy pozytywnych myśli :przypala:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Rob »

oby ta cudowna ustawa weszła w życie. ;D!
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2009, 8:00

Re: Legalna marihułana?

Post autor: kactaz »

/admin - cenzura, link wygasł/ Zajebiście !!
topek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:30

Re: Legalna marihułana?

Post autor: topek »

trzymac kciuki a bedzie dobrze :z krzakiem:
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Johny »

Widzieliście date napisania?? Piątek 24.07.2009. Już dawno powinniśmy coś nowego słyszeć a narazie echoooo.
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Kielich »

Jezeli ma byc to bedzie jezeli nie to nie bedzie ale ja jestem o pozytywnym wyborze ich tzn prezydenta i innych .
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Szopen »

Widze ze mnozycie tematy o tej ustawie to wam wyjasnie jak ma wygladac nowelizacja.

Po pierwsze:

NIE BEDZIE LEGALNA!!!

Po drugie:

Jest to granie pod publiczke
Nowelizacja nie wprowadza absolutnie zadnego instrumentu ktory pomoglby palaczom. Jak wiadomo powszechnie minister Balicki probowal nam pomoc jako jedyny w sposob konkretny. Poległ jego projekt w sejmie chyba 3 glosami (nie jestem w tej chwili pewien ale w tych okolicach). Udalo sie za to przepchnac poprawke z ktorej niestety sady nie korzystaja. Mianowicie chodzi o kierowanie na leczenie. Moze sama ustawa nie daje mozliwosci nie karania za posiadanie jednak zasob kar jaki jest zawarty jest bardzo szeroki. Od grzywny po wiezienie. Dodatkowo mozliwosc leczenia. Glownym problemem jest nieznajomosc prawa przez uzytkownikow, a najwieksza glupota jest tzw "Dobrowalne poddanie sie karze" NIGDY nie pozwalajcie na nie. Tylko sad ma was prawo sadzic a nie jebany prokurator. Uwierzcie mi ze w sadzie mozecie wiecej zdzialac.

Po trzecie:

Co wprowadza nowelizacja?
- podwyzszenie kary za uprawe (nie ma to jak uderzac w rolnikow)
- podwyzszenie kary za dilerke
- zlagodzenie kary do najnizszego wymiaru jezeli osoba przylapana sprzeda dilera i bedzie to jej 1 zatrzymanie z tego paragrafu.

Tak wiec ustawa promuje zeby byc skurwielem i sprzedawac dostawcow. Dodatkowo uderza w growerow.


Podsumowywujac. Jak wejdzie w zycie wieksze kary dla growerow i dilerow. Nie zmienia sytuacji uzytkownikow chyba ze sprzedaza. Jezeli to uwazacie za legalizacje to zastanowcie sie jeszcze raz. Dla mnie jest to giganrtycznym krokiem wstecz a najgorsze jest to ze lykacie to bezkrytycznie i cieszycie sie jeszcze
Awatar użytkownika
zŁoTy
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2009, 9:50

Re: Legalna marihułana?

Post autor: zŁoTy »

Elegancko by było gdyby jeszcze otworzyli coffeeshopy :jara:
Smoke Weed!
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Legalna marihułana?

Post autor: WeedMen »

na coffeshopy jeszcze trochę poczekamy :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Szopen »

W zyciu zadnej sprzedazy. Dla mnie to syf i bagno. Jak pokazuje rowniez historia potrafi zdelegalizowac. Tylko social cluby
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Legalna marihułana?

Post autor: panicz »

ja na prezydenta to bedzie:P
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Haszysz »

Szopen pisze:Widze ze mnozycie tematy o tej ustawie to wam wyjasnie jak ma wygladac nowelizacja.

Po pierwsze:

NIE BEDZIE LEGALNA!!!

Po drugie:

Jest to granie pod publiczke
Nowelizacja nie wprowadza absolutnie zadnego instrumentu ktory pomoglby palaczom. Jak wiadomo powszechnie minister Balicki probowal nam pomoc jako jedyny w sposob konkretny. Poległ jego projekt w sejmie chyba 3 glosami (nie jestem w tej chwili pewien ale w tych okolicach). Udalo sie za to przepchnac poprawke z ktorej niestety sady nie korzystaja. Mianowicie chodzi o kierowanie na leczenie. Moze sama ustawa nie daje mozliwosci nie karania za posiadanie jednak zasob kar jaki jest zawarty jest bardzo szeroki. Od grzywny po wiezienie. Dodatkowo mozliwosc leczenia. Glownym problemem jest nieznajomosc prawa przez uzytkownikow, a najwieksza glupota jest tzw "Dobrowalne poddanie sie karze" NIGDY nie pozwalajcie na nie. Tylko sad ma was prawo sadzic a nie jebany prokurator. Uwierzcie mi ze w sadzie mozecie wiecej zdzialac.

Po trzecie:

Co wprowadza nowelizacja?
- podwyzszenie kary za uprawe (nie ma to jak uderzac w rolnikow)
- podwyzszenie kary za dilerke
- zlagodzenie kary do najnizszego wymiaru jezeli osoba przylapana sprzeda dilera i bedzie to jej 1 zatrzymanie z tego paragrafu.

Tak wiec ustawa promuje zeby byc skurwielem i sprzedawac dostawcow. Dodatkowo uderza w growerow.


Podsumowywujac. Jak wejdzie w zycie wieksze kary dla growerow i dilerow. Nie zmienia sytuacji uzytkownikow chyba ze sprzedaza. Jezeli to uwazacie za legalizacje to zastanowcie sie jeszcze raz. Dla mnie jest to giganrtycznym krokiem wstecz a najgorsze jest to ze lykacie to bezkrytycznie i cieszycie sie jeszcze
obys nie mial racji ;/
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Legalna marihułana?

Post autor: WeedMen »

Kurwa zobaczymy z czasem jak to wszystko będzie ..
Awatar użytkownika
Szopen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 66
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:42

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Szopen »

Niestety tak ta nowelizacja wyglada. Zapodac wam linki do "wspanialych" wypowiedzi tych posrancow?
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Legalna marihułana?

Post autor: Haszysz »

Szopen pisze:Niestety tak ta nowelizacja wyglada. Zapodac wam linki do "wspanialych" wypowiedzi tych posrancow?
juz i tak za duzow wiem :((((
Awatar użytkownika
zŁoTy
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2009, 9:50

Re: Legalna marihułana?

Post autor: zŁoTy »

Nie rozumiem tego przecież jakby była legalizacja i np coffeshopy otworzyli to w pewny sposób by to trochę zatkało dziurę budrzetową. "Sami chcemy decydować o joincie w ryju!"
Smoke Weed!
ODPOWIEDZ