Pomożcie!

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Niedawno wpadlem na pomysl żeby uprawiac magiczny krzaczek ale jestem niedoswiadczony gdyz nigdy tego nie robilem :z krzakiem: forum przegladnolem chyba cale ale chcalem was zapytac narazie o box/światlo/wiatraczek ale jest jeden problem że chcalbym to wszystko zrobic w piwnicy a nie mam zbytnio dostepu do pradu zaduzo bawienia poprostu a przypal z zarowki ciagnac bo to ma byc na tej fazie zeby nikt o tym nie widzialem miejscowke mam na koncu piwnicy bezprzypalu, dalo by rade bez pradu na jakims akumulatorze lub czyms innym to robic daladowywac cos co dnia czy 2 bym mogl normalnie bo na allegro widzialem rozne takie lampy pytam was bo wy sie bardziej na tym znacie niz ja moze ktos tak kiedys robil bez pradu na jakis akumulatorze lub czyms prosilbym o odpowiedzi jakie lampy co i jak box mam z kosza na cichu 28/47 wysokosc 65cm i czy to ma byc szczelne tzn ze ma byc np gora otwarta albo cos czy poprostu dziura jakas np 20/20cm. Jaki gatunek marihuany byscie polecili ja myslalem nad Rudealis Skunk ale narazie sie skupiam nad boxem potem reszta xD--Prosilbym o odpowiedzi kto ma jakis pomysl niech pisze jestem otwarty na wszelkie odpowiedzi z gory dzieki :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

szczeze mówiąc to na akumlatorach to lipa bedzie. :P
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Pomożcie!

Post autor: Johny »

Na akumulatorach nie pociągniesz. Masz chociaż prąd w piwnicy? Jakieś żarówki??
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

ja nie mowie doszczetnie o akumulatorze tylko cos co da rade bez pradu ogarnac bo lipe mam z pradem a dom doszczetnie odpada ; [
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

jak chcesz cos chodowac to zrob tak z zarowki podlacz tan energo oszczedna i juz np x2 po 15 nikt sie nie skapnie czy cos sie wyrabia:P
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Ci chodzi zeby pod zarowke sie podpiac? jak tak to mowie ze to niezabardzo bo czasem ktos wejdzie do piwnicy jak nie stary to brat a ja nie chce zeby widzieli wiesz co i jestem na tym zeby bez pradu jakos to ogarnac i pytam czy dalo by rade tak zrobic ;D
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

bez prądu to się nieda. ;D musisz czeskać do outa 2010. ;D
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Poznajduje ci rozne takie fazy w linkach i pogadamy i doradzisz
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

/admin - cenzura, link wygasł/
Np. wydaje mi sie ze dobra pod akumulator 12w. jak myslisz?? jutro jeszcze najwyzej pogadamy po spadam na melanz tera ;D Narazie Ziomki ;D :D
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

nie pisz post pod postem i to cos ma 454 lumeny to nie wiem czy przy takim czyms wychodujesz jak bys mial dostep do pradu to tak:) nie umisz jakos wpuscic to zeby nie widzieli?
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2009, 8:00

Re: Pomożcie!

Post autor: kactaz »

To możesz zrobić boxa ocieplić go styropianem albo watą szkaną i kupić jakieś baterie słoneczne ,a potem kopiesz dziure w ziemi w miejscu gdzie jest słońce i tego boxa do tej dzury wkładasz tak żeby troche góra boxa zostawała na powierzchni a z góry baterie słoneczne tylko jakieś mocne .A góre zostawiasz żeby było można ją otwierać.Niewiem czy to dobry pomysł ale może wypali niewiem :jara:
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Niezabardzo bo juz Sloneczka malo jest zimno jest tera tylko w pomieszczeniu mozna sadzic a tak propo mam 2 pytania
1. Moglbym to zrobic z pradem bo az tak zle nie jest ale zeby kompletnie nie smierdzialo maryha w piwnicy bo brachol Pali trawe to rozgarnie to
2. w piwnicy jest wilogotno to napewno bedzie czuc macie jakies rady moze jakis gatunek ktory nie pachnie na cala piwnice albo cos co robi ze nie pachnie
Wiecie moze jak to zrobic?

w piwnicy mam 230-240v ;D :plantator:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

nie ma takiego gatunku no ale ile chcesz tam miec?
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

1 Roslinke
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

poczytaj cos o pochalniaczach zapachu a odmiana AK47xLR2 z mojego doswiadczenia slabo pachnie:)

Albo wiesz co filtr weglowy taki z okapu zamontuj kolo wiatraka wdmuchwajacego i juz:)
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Pomożcie!

Post autor: Kielich »

panicz321 pisze:poczytaj cos o pochalniaczach zapachu a odmiana AK47xLR2 z mojego doswiadczenia slabo pachnie:)

Albo wiesz co filtr weglowy taki z okapu zamontuj kolo wiatraka wdmuchwajacego i juz:)
racja najlepiej zrobic jak on podal filtr weglowy taki z okapu zamontuj kolo wiatraka wdmuchwajacego i juz:). Wtedy jest git nie śmierdzi rozwija sie jak powinna
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

A jakbym chcal four way chodowac 1 roslinke tylko to jakiego boxa proponujecie z czego jakie lampy tylko nie takie ze pradu duzo strasznie ciagna wszystko bym prosil opisac i cos zeby wogole nie smierdzialo ani troche chcalbym to zrobic w piwnicy ;D Z gory dzienki ;D
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

no box'a możesz zrobić z kartonu lub jakiś desek. a do takiego boxa starczy ci jedna dwie zarówki energo oszczędne 20W dużo prądu nie biorą. :P
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

Jak dasz 2 po 20w będzie GIT :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

a mi na box'a wysokość 120cm z regulowanymi lampami długość 90cm szerokość 60 cm proponowali też 2 świetlówki energo oszczędne 20W wystarczy.?
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

na taka wysokość boxa musisz dac min. 3
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

I jeszcze 1 problem z ktorym moge miec straszny przypal co zrobic zeby wogole nie smierdzialo ;>?? Albo jak four way smierdzi strasznie to jakas inna roslinke Pomozcie poprostu bo Ja 1 raz bede to uprawial ;)
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

Palonko jest palonkiem zawsze będzie nie (smierdzialo) tylko pachniało :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

niby się wydaje ze 120cm to dużo ale odejmij światło 10 cm i doniczki 20 cm to ci zostaje przestrzeń robocza 90cm* więdz .?



"sorki ze wciskam swój temat :bongo: "
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

Tak masz racje ale 3 energooszczędne powinny starczyć jest to wystarczająca ilośc swiatła
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Odpowiecie mi na to pytanie jak zrobic zeby nie smierdzialo w piwnicy od tego ja gdybym mogl to ja bym mogl zapach tego zuci przy zasypianiu kurwa marzenie ale nie chce przypalu wiesz co oto mi chodzi Pomozcie ;D
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

szczerze mówiąć to aż tak mocno nie capi więdz może nie bedzie tragedii "z własnego doświatczenia". a słyszałem też o metodzie stawiania sody w pojemniczkach ponodz wsiąka zapach. Ale jeszcze tego nie stosowałem
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

Wiesz zapach palonka jest trudno zabić musiał byś używać wentylatora i jakiegos odświeżacza :szczęśliwy: ale i tak sam do końca nie wiem czy to da rade :bongo:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

ja wiem jak, kup wegiel aktywny i daj zeby wpompowywal np jakas tube tam wata i powino nie smiedziec
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

gdzie można kupić taki węgiel aktywny?
Awatar użytkownika
Kielich
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 24 wrz 2009, 23:13

Re: Pomożcie!

Post autor: Kielich »

moze na allegro ?albo sie spytaj ziomkow jakis lub cos :przypala:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Pomożcie!

Post autor: WeedMen »

tutaj macie coś o tym węglu :
/admin - cenzura, link wygasł/ :bongo:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

W zoologicznym z rybkami popros o wegiel aktywny do ryb
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

ooo dzięki wielkie jak bede potrzebował to napewno się zgłosze. ;D

go trzeba co jakiś czas wymieniać.?
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

tak ja dzisaj kupilem sobie taka paczuszke bo mam malego boxa

/admin - cenzura, link do obrazka wygasł/

obok misia:)
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Do czego taka paczuszka sluzy???
a i mam jeszcze jedna sprawe dalo by rade zrobic jakos tak ze w pon-piatek swiatlo by chodzilo na 1 drzewko jeszcze pozniej boxa tam podam od 20 do 16 a w sobote i niedziele od 20 do 10 dalo by rade jakos tak zrobic zbey tak chodzilo poprostu mam powod z ktorego tak moze mi to chodzic i jakas taka odmiane dobra na takie warunki box jakos 65 do gory chcalem zrobic a swiatlo i wentylacje mozecie podac mam 230v w piwni
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

paczuszka służy do pochłaniania zapachu.

Możesz kupic sobie taki programator co odłancza i załancza prąd o danych godzinach. popytaj w elektrycznym. :bongo:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

okolo 20-30 zl to chodzi i ustawiasz na jaka godzine:)

no swiatrlo kabel z wtyczka kup to tego gwint E27 tak sie nazywa wiatraczki od kompa skrec z od ladowarki od telefonu albo znajdz jakies AC/AC (zasilacz taki)do 12 V

i heja:)

mysle ze pomoglem:)
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Wogole pomagacie ale w tym temacie bd pisac ciongle nawet gdy juz bede miec ziarenka i je posadze i z kazdym dniem bd wklejac foto Bo pomagacie strasznie odezwe sie jeszcze gdy zrobie box wstawie foto i doradzicie jaki rodzaj ziarenek kupic z gory dzienki odezwe sie jeszcze za 3-4 dni :)
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

spoko. ;D jeśli indoor i dla początkującego to polecam śmiało For way nie ma lepszej odmiany na początek.! :bongo:
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

ja zaczynalem Rudealisem:) tez latwa
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

ale tez lipa bo to 3 miechy rosnie a do sylwestra chcalem cos Zapalic a i tez jest taki orzeszek ze o co chodzi z tmy jak posadze 1 drzewko to moze byc taki motyw ze wyrosnie kobieta z ktorej jest plon a mezczyzna nie ma tego plonu do palenia o co z tym chodzi bo jak cos chodowac to zapalic jeszcze ;d
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

chodzi o to ze kobieta w sobie ma dużą lilość THC, w topach. a chłopak nie posiada praktycznie wogule THC.! i nie ma bani bez THC. : ((
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Plany sie zmienily z kolesiem postanowlismy ze on jest idiota i u babki ma wolna kompletnie piwnice to dobry pomysl boxa jutro montujemy i zrobie zdjecie wszystko i wogole co zrobic zeby byla kobieta albo jakis gatunek z ktorego rosnie kobieta bo zalezy mi na haju a nie zaby sobie po 3 miesiecznej pracy zapalic Cos z ktorego nie ma haju :<
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

to musisz sobie kupić nasiona feminizowane. xD 99,9% ze będziesz miał babke. ;D tylko uważaj na babcie zeby nie była taka jak ta w dziale "ciekawostki"
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

to nie jest tak ze 3 miechy plec mozna sprawdzic po 2 tyg okolo :)) a feminizowane sa drogie :) strasznie okolo 23 za 1 nasionko a mozesz w kazdej chwili kupic np four way np 2 nasionka za 10zl i zasadzic bedziesz mial wieksze szanse na babke a jak bedzie 1 chlop 1 babka poprostu zetniesz a jak 2 babki:) to mozesz zrobic naginanie
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Pomożcie!

Post autor: Rob »

wszyscy mówią ze feminizowane są drogie ale tak się zastanowić to jest okolo 20 zł u dila za grama płacimy 30 zł więdz po jednym gramie zwracają nam sie nasionka. reszt palimy za free. xD

wygodniej jest kupywać feminizowane.
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

Ale wziasc pod uwage ze np on dopiero chyba bedzie mial 1 uprawe to da chlopak 30 zl i jak zmara to co a tak to 5-10 zl:)
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

Mam boxa ze stolu takiego jakby w piwnicy oto link : /admin - cenzura, link do obrazka wygasł/ 85/90cm do gory chce zabic go z kazdej strony dechami plaskimi takimi sklejkami i zrobic tam 3 roslinki powiedzcie mi jakie swiatlo co i jak byscie proponowali dzisaj z kolesiem bylismy w piwni i jest 230 v tylko trzeba jeszcze to zrobic wszystko ale to wyjdzie jakie lampy proponujecie i ile zeby duzo strasznie tez pradu nie ciagly ?? hmm;D
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

energo oszczedne z philipsa 20 W 1350 l jedna dal bys tam z 3 i git albo 15 w z lumaxa 900 lm i jest dobrze:)
Awatar użytkownika
Ziomek
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2009, 15:38

Re: Pomożcie!

Post autor: Ziomek »

to az takie male nie jest jak na zdjeciu :D
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Pomożcie!

Post autor: panicz »

no ci powiem ze czym wiecej dasz tym lepiej zalezy ile mozesz dac zarowek i niechodzi o a waty tylko lumeny:)
ODPOWIEDZ