Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
sebek2299
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2009, 18:51

Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: sebek2299 »

Witam! mam boxa 150cm/100cm i wysok 100cm i mam dwie lampy energooszczedne Envirolite Super 250w 6400K-White/Blue Spectrum (Daylight)! Mam pytanie czy te lampy sa dobre i czy nadaja sie na poczatek jak roslinki sa malutkie? prosze o porade bo wiem ze sa jeszce z czerwonym sprctrum i niewiem co mam zrobic bo moje roslinki strasznie wolno rosna i maja juz 1 miesiac a niektore maja max 10cm:/ z gory dziekuej za odpowiedzi!
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: panicz »

hmm dziwne 1 miesiac i maja 10 cm jaka to odmiana daj fotki albo cos
sebek2299
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2009, 18:51

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: sebek2299 »

odmiana to taiga! przesadzilem je tydzien temu do nowej ziemi bo pojawila mi sie meszka i chyba przelalem troszke roslinki! bo jak zmienialem ziemie to roslinki niemialy prawie korzeni! chyba zgnily w wodzie! ale teraz rosna dalej i moze widze lekka poprawe! nieiem czy to przelanie bylo spowodowane tym ze nierosna albo wlasnie moze temu ze ta lampa!!! a to linki do zdjec /admin - cenzura, link do obrazka wygasł/
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: Rob »

łądne masz te krzaczki. ;D poczekaj teraz troche powinny odbić do góry. ;d Jak już zaczną odbijać i szybciej rosnąć to jakiegoś nawoziku na wzrost możesz dać polecam florovit tylko uważaj z dawkowaniem nawozu jak i samej wody.
Pzdro. :bongo:
sebek2299
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2009, 18:51

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: sebek2299 »

Wygladaja nawet niezle:P dawalem 2 razy odrzywke ale zmarnialy po niej i teraz sama wode stosuje! mam nadzieje ze rosna bo jak narzie to sa malutkie! a co na temat tej lampy? nadaje sie ona czy mam ja zmienic!
Awatar użytkownika
Johny
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 23 sie 2009, 14:16

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: Johny »

Podlewaj tylko wtedy kiedy zobaczysz ze ziemia jest sucha. Za mało wody jest nie dobrze ale za dużo jest jeszcze gorzej. Roślinki ładne;d ile ich masz??

Żarówka może być narazie.
Awatar użytkownika
panicz
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:31

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: panicz »

jak do nawozow to biohumus albo humvit bo widze ze male sa wejdz na moja fotorelacje zobacz moja roslinke uprawia ja na 3 zarowkach razem maja 50 w a nawet ladna jest wyrosna ci
sebek2299
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2009, 18:51

Re: Zarowka energooszczedna 250W! Prosze o Pomoc!

Post autor: sebek2299 »

Mam 15 roslinek:) i mam nawoz flora series GHE ale narazie chyba niebede go stosowal! po jakim czasie mam go urzywac i czy mam stosowac zgodnie z tabela czy zmniejszyc dawke! niemam mozliwosc kupna tych nawozow co piszecie poniewaz jestem za granica i mam mozliwosc kupna tylko z firmy GHE! moze polecacie cos innego z tej firmy! to link do tabeli dawkowania /admin - cenzura, link wygasł/ aha i mam wlasnie pytanie jeszcze co do tego nawozu! bo to sa 3 odrzywki i mam je stosowac wszytskie razem czyli do jednego wiaderka z woda po 2.5ml kazdego tak? Poradzcie mi jakie dawki mam dawac bo u mnie one maja juz 1 miesiac ale sa malutkie to mam dac dawke np 2 tygodnia! i kiedy mam zmienic ta lampe i na jaka? Z GORY DZIEKUJE!!! pzdro
ODPOWIEDZ