Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
woojownik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:22

Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: woojownik »

Zapewne każdy słyszał o Jacku Harrerze. Wiele osób mówi mi że w polsce nie jest możliwe aby doszedł na out, że kwitnie 11 tygodni i takie tam. Mam zamiar udowodnić że się da. Trochę późno z fotkami ale forum jaracze.fora.pl upadło więc nie robiłem relacji. Ale skoro zebiera się tutaj ekipa postanowiłem poprowadzić pamiętnik. Więc tak:
Jest to Jack Harer
Opis ściągnięty z internetu: Prawdziwa "śmietanka" wśród konopi, a być może najbardziej wyjatkowa ganja, jaką kiedykolwiek uda się Wam zapalić. Ten szczep cieszy się reputacja najczęściej nagradzanej odmiany w historii festiwali konopi. Dotychczasowe dziewięć nagród stanowiłoby szczyt uznania dla każdego innego szczepu, ale Jack Herer poszedł o krok dalej, zdobywając status jedynej odmiany konopi oficjalnie przepisywanej p rzez lekarzy i wydawanej na receptę w holenderskich aptekach, jako spełniajšcej normy wyrobu medycznego.

Nasionko wykiełkowane 2 lutego i trzymane pod lampą do 25 kwietnia. Niestety nie mogę podać seed banku z wiadomych przyczyn.

Zdjęcie robione wczoraj /admin - cenzura, link do obrazka wygasł/

Proszę o komentarze rady oraz inne uwagi.
thc-thc.com POLCEAM.
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: ZNB »

kozacki jest :D palilem Jacka Herrera w NL i powiem ze dobre ziolo..mocne i ostro wali w lepetyne..a co do krzaka to bardzo ladny, zazdroszcze takiego dorodnego outa :D keep up the good work :D
woojownik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:22

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: woojownik »

Dziękuje bardzo:) Myślisz że da rade we wrześniu zakwitnąć?
thc-thc.com POLCEAM.
Awatar użytkownika
Legion
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2009, 12:22

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: Legion »

Też chce to udowodnić że dojdzie w pl JH zobaczymy komu się poszczęści bo moje to jak na razie są malutkie ale może się uda zobaczymy A twój krzaczek jest ładny ja ucinałem dolne odrosty by szedł w górę a twój pięknie się rozkrzacza na boki jedno co mnie w tej odmianie fascynuje to że ma takie ogromne liście tylko je w ramki oprawiać :nabija się: ładnie pozdro
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: ZNB »

hehe moj kolezka juz oprawil liscie rudego lisa ode mnie :D :Dczy dojdzie - nie wiem, z tego co piszesz to roslinka ma juz ok 6 miesiecy wiec jest szansa..mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem, bo material jaki z tego zbierzesz wypierdoli cie z laczkow, tego mozesz byc pewien..jescze nie widac topow a to juz polowa lipca do konca wrzesnia zostalo jakies 11 tygodni, jesli lato bylo by cieple mozna by bylo zakladac ze bedzie ok, ale zobaczymy..tak czy siak trzymam mocno kciuki za udany efekt twojego experymentu..

ema pisz co tam w trawie piszczy
Awatar użytkownika
GruBy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:15
Lokalizacja: Haga

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: GruBy »

Mam w tym roku 2x Jack Herrera nasiona feminizowe z Holandi z Coffe Shopu.
Jeden wyszedl fiolecik:)))
Ale powiem tyle moze i dojdzie ale wiem ze nie pokaze nawet 75 % swoich mozliwosci poniewaz nie da rady w Polsce osiagnac powyzej 75% jego mozliwosci z przyczyn wiadomych KLIMAT :(((
woojownik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:22

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: woojownik »

Krzak został zniszczony, ktoś znalazł mój spot
thc-thc.com POLCEAM.
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Przeciwko powszechnemu przekonaniu:D

Post autor: Rob »

Krzak zajebisty. ;D Szkoda go. ; (((
ODPOWIEDZ