Małe pytanko!!!!

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
okil18
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 11
Rejestracja: 04 lip 2009, 12:13

Małe pytanko!!!!

Post autor: okil18 »

siema mam takie pytanie czy jest to mozliwe zeby zenska zmieniła płec na meska czy to juz jest w genach tak ze jak ma byc zenska to bedzie zenska???bo mam pare małych krzaków i jeden duzy meski ponad 1m ma,i sa koło siebie i ostatnio zauwarzyłem ze na małych tworza sie pomału nasiona czy jest cos takiego mozliwe czy za chuj???
Awatar użytkownika
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2009, 18:54
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: odplamiacz »

no jak masz zenski i meski to tak samo jak u ludzi kobieta i mężczyzna i dochodzi do stosunku i jest zaplodnienie ja bym ci radzil tego meskiego wykopac bo bedziesz mial same meskie.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: devilble »

no raczej juz to powinieneś wcześniej zrobić
okil18
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 11
Rejestracja: 04 lip 2009, 12:13

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: okil18 »

no ale jak to jest mozliwe ze jest jeden meski a reszta jeszcze nie widac co to bedzie to od razu jak jest meski to tez te małe bede meskimi??kurde wytłumaczcie mi to jakos bo ja nie czaje troche dziwne dlamnie to jest;/
Awatar użytkownika
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2009, 18:54
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: odplamiacz »

no jak wukielkujesz to nie wiesz jaka masz co nie a gdy podrasta to juz widac a jezeli ty mowisz ze masz 1 meski czyli cos takiego jak zaplodnienie zenskich i meskie masz a pozniej na meskich nasiona proste
okil18
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 11
Rejestracja: 04 lip 2009, 12:13

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: okil18 »

aha no teraz kumam dzex.a jeszcze mam take pytanie jak bym scioł meskiego tak zeby był bez nasion bo nasiona u góry krzaka sa to bedzie dalej meski czy juz nie??
Awatar użytkownika
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2009, 18:54
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: małe pytanko!!!!

Post autor: odplamiacz »

nadal bedzie meski z korzeniem wyciagnij zeby juz nie rosl i zrob ot jak najszybciej bo inaczej bedze zapozno
ODPOWIEDZ