Kiełkowanie

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Kiełkowanie

Post autor: Azazel »

Emano :szczęśliwy: :szczęśliwy:
Swoje pestki najpierw wrzuciłem na 3h do kieliszka z wodą potem część nasionek na waciki i tak trzymałem 2-3 dni ale nic niewykiełkowalo wiec wsadziłem odrazu w ziemie jak myślicie wyjdzie coś z tego?? :przypala:
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Kiełkowanie

Post autor: Member »

Trzymałeś w ciepłym i ciemnym miejscu?
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Kiełkowanie

Post autor: Azazel »

Tak trzymalem w kompie ciemo i ciepło
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Kiełkowanie

Post autor: Holender »

A jaka temp była? i na jaką głębokość je teraz wsadziłeś do ziemi
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Kiełkowanie

Post autor: Member »

-Ciepłe miejsce
-Ciemne
- temp około 28 C najlepiej :)
- 0,5 cm w ziemi (ostrym czubkiem do dołu)

Jeżeli tak wykonałeś to powinna wyjść :)

Ja ostatnio zostawiłem pestki na tydzien ;o w ziemi wszystko wyschło ;S ale jedna się odbiła :D ;) ale padła niedawno ;/ susze ją cała ;p se spale z bongo ;d :przypala:
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Kiełkowanie

Post autor: Azazel »

Temp ok 26s. codziennie pryskam woda kubeczki z ziemia, a nasionko wrzucilem na ok 1cm głębokosci
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Kiełkowanie

Post autor: Rob »

głębokość niby dobra ja dawałem na okolo 0,5cm tylko ze ja wcześniej nie dawałem do zadnych pierduł tylko odrazy dawałem do ziemi i mi wszytko wykiełkowało.;p najprostrza metoda. teraz tylko ci zostało czekanie i utrzymywanie wilgotności.
Awatar użytkownika
Member
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 129
Rejestracja: 19 sie 2009, 15:54
Lokalizacja: Holandia :D

Re: Kiełkowanie

Post autor: Member »

Azazel pisze:Temp ok 26s. codziennie pryskam woda kubeczki z ziemia, a nasionko wrzucilem na ok 1cm głębokosci
Rozkop je i zobacz co u nich słychać :)
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Kiełkowanie

Post autor: Rob »

a bym nie rozkopywał. mi jak jedno nasionko nie chciało wykiełkować to wyiągłem obciełem dno od jogurtu dałem wate nasączyłem wodą połorzyłem nasionko i na to jeszcze jedną wate. i nasączyłem to wszystko wodą za jakieś pare dni wykiełkowało niektóre nasiona dłogo kiełkują ....
Awatar użytkownika
Ogrodnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:05

Re: Kiełkowanie

Post autor: Ogrodnik »

Różnie to jest z pestkami jednak jakąś wiedzę trzeba mieć na ten temat, a niektórzy popełniają głupie błędy jak stawianie na gorący dysk twardy już o takich metodach słyszałem
S.Z.K.O.Ł.A - Szkolny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów
tester
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2009, 13:36

Re: Kiełkowanie

Post autor: tester »

Ja ci powiem że to jest tak że jak kupisz pierwszy raz pesteczki to zawsze się bojisz że cos możesz zrabac a atak naprawde nasionko jak ma wykiełkować to wykiełkuje i niemozna sie stresowac i sprawdzac co godzine patrzyc czy wykiełkuje, to jest niepotrzebne, ja jak kiełkuje to już mam w*** wsadzam do kubeczka zwodą przeważnie po 20h już w tym kubeczku puszczaja kielka i niemartwie sie o cieplo tylko daje naszawke.Nie ma co się stresować.
Najczęstysz problemem u początkującego jest gdy mu nie wykiełkuje automat.
Nie ma się co dziwić automat ma strasznie twarda skorupke, no i slaby kiełek nie rowali jej, daltego trezba mu pomuc i nagryźc troche skorupeczke oczywiście po moczeniu, wżadnym wypatku nie piłować bo skorube zawie potrzebne substancje czy jakoś tak. :bongo: :szczęśliwy: :shisha:
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Kiełkowanie

Post autor: Holender »

Masz dobry mikro klimat w domu że ci tak fajnie kiełkują, ale dużo osób nie ma tak fajnie mają często suchy zły klimat w domu i ciężko jest wtedy w tak prosty sposób wykiełkować,
Co do auto to fakt są ciężkie w kiełkowaniu a zwłaszcza AK47
Awatar użytkownika
Pet Semetary
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kiełkowanie

Post autor: Pet Semetary »

ja bym to proponowal rozgrzebac, wyszukac ziarenka i jezeli nie ma kielkow to bym zastosowal metode 'Precrushing' jak napisal tester, znajdziesz opis tej metody wpisujac w google.com "najlepsza metoda kiełkowania marihuana" i wybierzesz pierwszy link :P podalbym linka ale niby nie mozna podawac linkow do innych forów.
ODPOWIEDZ