Powtarzające się tematy

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Powtarzające się tematy

Post autor: Arczi »

Hej, nie wiem czy zauważyliście ale od jakiegoś czasu przeglądajac forum napotykam cały czas powtarzające się tematy, co zaczyna byc (wkurwiajace, ZAŚMIECAJĄ moim zdaniem forum) bo nowym użytkownikom widocznie nie chce się przejżec forum i zobaczyc czy znajda odp. na pytanie, które chcą zadac tylko klepią tematy jeden pod drugim w różnych działach a chodzi często oto samo, proponuje przejżec forum i wyjeb.. do kosza niektóre powtarzające się tematy żeby wszystko zrobiło się bardziej przejzyste i czytelne:)


PS.
A nowym użytkownikom proponuje najpierw przejżec forum i poczytac zanim coś napiszecie i wtedy będzie git.

Sorka ale musiałem taki temat napisac bo sie robi śmietnik w niektórych działach :pacyfista:

no i kurde żeby nie mieli zakładki SZUKAJ ale mają i nie skożystają normalnie idzie sie załamac :pije:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2009, 11:23 przez Arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Powtarzające się tematy:/

Post autor: Holender »

Niestety jest to zmora wszystkich for, leniwi użytkownicy. Ja sam nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać.

Moderatorzy poprawiajcie błędne tytuły tematów, pilnujcie żeby forum nie było zaśmiecone.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Powtarzające się tematy:/

Post autor: devilble »

Ok już chyba teraz nie będziesz narzekał bo w huj tematów juz wywaliłem.
Awatar użytkownika
Arczi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 80
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:09

Re: Powtarzające się tematy:/

Post autor: Arczi »

Nie że narzekał odrazu:) ale niech się naucza w końcu czytac to nie boli:) :pacyfista:
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Powtarzające się tematy:/

Post autor: WeedMen »

ja też już wyjebałem duzo tematów ale wszystkiego nie jesteśmy w stanie upilnować!
ODPOWIEDZ