Box

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Box

Post autor: Azazel »

EloOo :szczęśliwy: :szczęśliwy: Oto mój Box i mam pytanie czy coś w nim zmienic czy jest wszystko ok. Narazie są 3 świetlówki mam zamiar dokupić jeszcze jedna Phillipsa Lub Osram. Co do wentylacji narazie niemam, za jakiś tydzień kupuje 1 mieszający, przez ten tydzien boks będzie otwarty. /admin - cenzura, link do obrazka wygasł/
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 23:25 przez Azazel, łącznie zmieniany 1 raz.
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Box

Post autor: WeedMen »

No z boxem nie ma tragedi ale kup wiatraczki bo ci się spalą :bongo: :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Box

Post autor: Azazel »

Chce kupić jeden mały samochodowy na ładowarkę i 1 od kompa. i mam pytanie jak podłączyc tego od kompa do kontaktu?? i co do oświetlenia wystarcza te 3 świetlówki?? 1 to Phillips a 2 niewiem kupowalem w Obi, co do wentylatorka to narazie myslalem o czyms takim /admin - cenzura, link wygasł/
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Box

Post autor: WeedMen »

Kup 2 od kompa i 2 zasilacze 12v i poodcinaj końcówki kabli z zasilacza, potem po odcinaj żółte kabelki z wiatraczków, i odetnij tą końcówke z wiatraczka,potem połacz kable z wiatraczka do zasilacza i wdupiasz do kontaktu :szczęśliwy:
ODPOWIEDZ