Gry

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Gry

Post autor: devilble »

Co tu dużo gadać ja osobiście mam bardzo dobry sprzęt i gram w wiele gier np.assasin creed , gothic wszystkie serie , wiedzmin nasz Polski, stronghold wszystkie serie , call of duty każda część na PC , itp. mogę tak w tysiącach wymieniać stare jak i nowe.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Gry

Post autor: Holender »

Nasza Twierdza bije wszystkie gry tego typu jak dla mnie najlepsza
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

stronghold no jest najbardziej realistczna jeśli chodzi o życie np. są takie problemy jak złodziejstwo oprócz podboju trzeba niezłe dbać o gospodarkę szczególnie w stronghold 2 grałeś ?? bo już legend był inny , bardziej fantazy.
Albo widać jak każdy co robi np. drwal rąbie drewno i daje do spiżarni z koleji drewno zabiera ten co robi łuki itp. fajna giera.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Gry

Post autor: Holender »

Grałem w:
Twierdza 1
Twierdza Krzyżowiec
Twierdza 2 Deluxe w tą gram obecnie
Awatar użytkownika
ZNB
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 86
Rejestracja: 23 cze 2009, 22:46

Re: Gry

Post autor: ZNB »

ja mam pc i ps2 ale osobiscie o wiele lepiej gra mi sie na plejce niz na piecu..fajnie sie za malolata z braciakiem gralo po kablu w diablo,quake, starcrafta,cs 1.6 itd..ale teraz jakos bardziej cieszy konsolka..juz tak bardzo nie gram jak kiedys, jednakze ciagle jestem niebezpiecznym przeciwnikiem na de_dust1 i 2, de_aztec ;)) dajcie mi digla to wam pokaze :D kto ma wiedziec ocb ten wie ;)) pozdro dla wszystkich prograczy zbanowanych za "czitowanie" na polskich serwerach CS..
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Gry

Post autor: Holender »

Konsole jak najbardziej do grania, mam X360 i głównie na nim gram, jedynie w gry strategiczne gram na PCcie bo na konsolach nie ma takich dobrych gier strategicznych.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

C racja to racja konsole są typowo do gier ale jeśli chcecie pograć w strategi czy poserfować na internecie to PC oczywiście aa i rpg jest lepsze na kompa.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gry

Post autor: Haszysz »

JA tam tez gram w assasin's cred podkoniec roku ma wyjsc dwujka . wkoncku gra na faktah ich zakon nazywał się alhasihan to oni przywiezli ziolo do syri bardzo tematyczna i dobra gra ;) chociaz nie ma tam motywuw onaszym dobrym zielonym ale wcielamy się w jednego z nich zresztą tak jak na codzien :palacz: POLECAM
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

dwójka ma być ,ponoć w Wenecji i będzie dużo nowych sposobów zabijania wrogów np. będą dwa noże pod ręką a nie jeden, zabawa z bronią palną itp.
Awatar użytkownika
pawel4554
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2009, 11:42

Re: Gry

Post autor: pawel4554 »

A ja gram w starego wypróbowanego StarCrafta oczywiście na BN ;] Jak dla mnie to najlepsza strategia jaka wyszła od roku 1998.
Awatar użytkownika
Karas
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:23
Lokalizacja: Gdańsk/Łęknica

Re: Gry

Post autor: Karas »

Ja tam narazie w nic nie gram ale jeszcze wroce do gry w ktora gralem ponad 3 lata. Jest to RPG online. Lineage 2 , gralem w 3 lata ale narazie mam przerwe , startuje pewnie we wrzesniu , pazdzierniku znowu :D
"Jaram się tobą i wzajemnie od lat jaram cię
z ziemi powstałaś a znów w popiół obrócisz się
raz spróbowałem nie przejdę już obok obojętnie , nie , nie"
Awatar użytkownika
Legion
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2009, 12:22

Re: Gry

Post autor: Legion »

Gram w Sniper Elite w sieci jest to moja ulubiona gra spełniam w niej moje marzenia zabijając szwabów i rusków których nie lubię :Fajny: Uwielbiam tą grę liczy się tu precyzja strzału i szybkość. Wiele ludzi gra w nią w sieci zapraszam na serwery bierzcie myszki w dłoń spełniajcie się w roli elitarnego snajpera
fabuła gry
jesteś snajperem przebranym w mundur niemiecki lub rosyjski musisz wypełniać misje które zleca ci ruch oporu nie są to łatwe misje nie kiedy musisz zmierzyć się z czołgiem używając tylko snajperki lub dynamitu czy z oddziałem żołnierzy rosyjskich sam przeciwko całym oddziałom jedno co cie ratuje to kamuflaż i karabinek snajperski wierne odwzorowanie broni z II wojny światowej Miny pułapki granaty Zobacz sam !!! Zostań elitarnym snajperem
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

zajebista gra kiedyś ją przeszedłem całą .. wszystkim ją polecam.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gry

Post autor: Haszysz »

no fajna ale grafa trohe dupna jak lubice se to mam cos dla was zupelnie co innego ale każdemu kkto gra w se sie podoba (nie wiem czemu) vietcong ;) polecam
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

kiedyś na neta w to pykałem też zajebista ale już troszeczkę stara
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gry

Post autor: Haszysz »

a ja zapraszam tu bo trohe pisalismy o assasinie :jara: /admin - cenzura, link wygasł/
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

a grał ktoś może w zajebistą grę manhunt ? jedna z najlepszych i najbrutalniejszych gierek.
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: Gry

Post autor: rasta czolgista »

a pamięta ktos może starą grę z 1996 roku pt. Adventures of lomax???

poprostu zajbista klasyczna przygodówko/zręcznościówka polecam
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gry

Post autor: Haszysz »

u mnie w domu od zawsze stoi komputer zawsze byl odkad pamietam i gralem w ruzne gry pierwsze mario pierwsze gta pierwsy nfs pierwszy heroes w takie wyjebane gry których tytółuw nie znam bo mialem wtedy 3-10 lat potem mialem nowy ale z tego co pamietam to bardzo cieszylo mnie gta i kilka innyh gier (ale nazw nie pamietam) to bylo cos dos potem win95 pod sam koniec zycia (dziala do dzis) ile ja przy nim czasu spedzilem :))) ale tego za huja nie pamietam !!! 8|
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gry

Post autor: devilble »

o ja heroesa też jestem fanem byłem na zawodach w heroes 5 w rzeszowie ale dostałem w dupe niestety :szczęśliwy: byli lepsi ..
ODPOWIEDZ