Konsole i PC

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Konsole i PC

Post autor: Haszysz »

Witam dziś w piękny słoneczny wtorek na dworze 30'c uhhh
a co w takim dniu robia tacy jak ja... grają ;p dzis opisze wam kilka konsol i pc'tow do gry w takie dni i we wszystkie inne bo żadna pogoda nie jest dla mnie odpowiednia ;p zart lubie czasem pojezdzic sobie motorem ale ok nie bede robil off topic'ow
to popisze o konsloach ps3
moja faworytka : hyba z 6 rdzeni procek niezly tylko 512 ramu a jednak gt iv chodzi na max detalah tajemnica tkwi w optymalizacji sprzęt posłuży bardzo długo ponieważ ma spoko procek a dzięki optymalizacji prześcignie każdego kompa <NAJWYŻSŻA TEHNOLOHIA>
konsolka do mega produkcji

Nwii: najwięcej zabawy jest to bardzo fajna gra podczas gry wymahujemy łapami a postać w grze robi to samo jest lux czuje sie jak bym naprawde sie tam było np. Call of duty word at war wszyscy strzelają nas cos napada a my pizd i gosciowi z kolby tak można utrzymać aktywność fizyczna ;p

xbox: zdecydowanie najlepsza grafa gry podobne jak na ps3 najwięksi rywale wsrud konsol gdy tylko ps3 lub xbox cos zrobi konkurent na tyhmiast robi 2 kroki wprzud ;) co tu dużo opisywać prawie to samo min: gorsze parametry ale dzięki optymalizacji doruwnuje ps'3 ale jako że jestem hetero wole kobiete PS 3 zdecydowanie wygrywa

DOBRY pc: można grać w takie gry jak na Xgrowboxie lub ps3 ale to nie to samo detale min grafa doruwnująca sterowanie lepsze ale przez system operacyjny pc zostaje w tyle jesli hodzi o gry czy to + czy to - sami osądzcie

psp: konsola przenośna połączenie ps2 oraz ppc co tu dużo pisać zajebiste

NDS:jak zwykle nitendo zostaje w tyle jesli hodzi o tehnologie ale niska cena jak przy wi i taka zabawa dzięki 2 ekranom z tego 1'emu dotykowemu pozwala doganiac konkurencje .

ppc: oj moc duzo większa duż dużo dużo niz przy psp czy przy NDS'e ale jak przy zwykłym pc system operacyjny mhz dojebane w huj ale co z tego psp to to nie jest .

JAK widzycie tylko microsoft nie ma przenośnej konslolki ale ... cuż nadrabia przy sprzedazy pc i ppc na systemah < czy systemach nie wiem ;p znów bez afet
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: KONSOLE i PC

Post autor: devilble »

ale na konsolach nie pograsz se w strategie !! na to tylko PC !! albo rpg też tylko PC
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Konsole i PC

Post autor: Holender »

Co do RPG to już co nieco jest na konsole X360 nawet strategie się zdarzają.
No ale na PC jest np.: Twierdza która moim zdaniem bije wszystko i na konsole takiego cuda przez jeszcze wiele lat nie ujrzymy.

Za to na konsole strzelanki i samochodówki są najlepsze.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Konsole i PC

Post autor: Haszysz »

Ej ej nieróbcie offtopiców a pozatym rpg np. Wiedźmin wyszedł na ps3 tyle że z opuznieniem jaks tam wersja a pozatym ja wole grac w mega produkcje typu gta IV a nie w strategie ale to nie forum o grach tylko o sprzencie bop sie off topic robi piszcie jakie konsloe wy proponujecie ... POZDR
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Konsole i PC

Post autor: Holender »

Ja mam Xboxa360 i jestem zadowolony full gier, żebym tylko miał więcej czasu żeby na nim grać, bo z czasem wolnym to mam problem.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Konsole i PC

Post autor: Haszysz »

no a ja zbieram na konsloe narazie mam kompa na którym idzie gta iv uzbierazlem nqa kompa teraz na psp potem na ps3 albo xbox360 albo wii 2 kompy i 2 kosole spokojnie mi wystarcza :p
Awatar użytkownika
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2009, 18:54
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: Konsole i PC

Post autor: odplamiacz »

ja tam mam psp pc ps2 xbox360 i mi starczy nigdy sie nie nudze:D
:Fajny:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Konsole i PC

Post autor: Haszysz »

NO i spoxo ;p konsole to nasza przyszłość OPTYMALIZACJA NADHODZI NA PC podobno ma wyjść i tu uwaga podobno !!!WINDOWS!!! <<<< nie machintosch czy linux a windows zoptymalizowany dla graczy czyli np na p4 512 ram 3,7 ghz i karta graficzna taka se beda smigac takie gry ze ŁOJ będzie mozna miec byle jakiego kompa a gry będą wyjebane ale to tylko pogłoski .

ALE EEE tam mi np gta iv chodzi na telewizorze.

ps. na biało czarnym :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Konsole i PC

Post autor: devilble »

no to jest duży problem zawsze trzeba iść za postępem technologi i nowymi grami ,które mają duże wymagania , niestety wtedy trzeba więcej kasy wydawać :jara: na sprzęt
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Konsole i PC

Post autor: Haszysz »

NO TAK :/ ale jak kupisz sobie nie kompa tylko ps3 albo xbox 360 to na trohe posłuży
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 594
Rejestracja: 22 cze 2009, 10:08

Re: Konsole i PC

Post autor: Holender »

Z tym żeby grać w najnowsze gry na PCcie to trzeba go co chwilę modernizować, a konsole nie.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Konsole i PC

Post autor: devilble »

no niestety i to jest jedyna wada pc :pobity:
Awatar użytkownika
Karas
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:23
Lokalizacja: Gdańsk/Łęknica

Re: Konsole i PC

Post autor: Karas »

Ja tam jak gralem w gierki to tylko 1. Lineage 2 przez siec :D Poprostu ta gra mnie robi i jeszcze do niej wroce jak kupie kompa. Zaluje ze sprzedalem komputer i to bardzo, a teraz sie mecze na mojej mamy laptopie. Jest jeszcze jedna gra ktora nie ma wymagan i jest to CS :D Tez gra swietna wedlug mnie ;) ogolnie to ja nie jestem fanem gierek , ale L2 to jest to . Jednyna giera w ktora moge powiedziec ze jestem PRO PRO PRO :D
"Jaram się tobą i wzajemnie od lat jaram cię
z ziemi powstałaś a znów w popiół obrócisz się
raz spróbowałem nie przejdę już obok obojętnie , nie , nie"
ODPOWIEDZ