Gothic

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Gothic

Post autor: devilble »

Widzę ,że tematy stanęły tu w martwym punkcie ,dlatego rozruszajmy je.Co myślicie o serii gothic według mnie jest to jedna z kultowych i najlepszych rpg na pc jakie wyszły (oczywiście The Elder Scrolls IV Oblivion też jest zajebisty ).Jako fan wszystkich części i dodatku w ,które grałem powiem szczerze ,że gothic 3 zawiódł moje oczekiwania a dodatek zmierzch bogów nic nie polepszył ,a nawet pogorszył :pobity: .Dla mnie tylko gothic 1 i 2 są godnymi grami ,w które każdego zachęcam do pogrania sobie.W gothicu 4 mają ponoć wrócić do rozdziałów i poprawić błędy , zobaczymy pożyjemy. A jakie jest wasze zdanie na temat gothic ???
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: gothic

Post autor: Haszysz »

no widziałem jak moi kumple sie o to zarzynaja graja kiedy bym nie przyszedł ale mnie to nie KRĘCI nie grłaem ani razu pytałeś jakie są wasze opinie moim zdaniem to shit ale nigdy nie grałem moze przyglądanie jest nudne wiesz zagrał bym se mugł byś wwalić linki do gry w temacie gry linki ??? do gothic 2

E:a jednak nie... dziękuje heh xD
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gothic

Post autor: devilble »

ok postaram się , ale żałuj ,że nie grałeś ta gra to po prostu historia , może grafiką nie powala ale fabułą miażdży wszystkie rpg spróbuje dać Ci od 1 do 3 i PAMIĘTAJ przejdz koniecznie od gothica 1 , 2 ,noc kruka a na końcu 3 ,ponieważ fabuła jest powiązana między częściami .pozdr.
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gothic

Post autor: Haszysz »

ok. mi sie podoba z rpg'ów assasins creed az go mam w podpisie ;p
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gothic

Post autor: devilble »

no wiadomo assasin to jest fajna gierka , a grałeś może w The Elder Scrolls IV Oblivion też jest jedną z zajebistych gierek i ma fajną grafikę ,a skoro assasin creed Ci działa ,to oblivion na najwyższej będzie bardzo dobrze działać tobie :jara:
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gothic

Post autor: Haszysz »

jeszcze nie grałem ale może zagram ;) z tego co widze to gra toczy sie w sredniowieczu i są tam elementy sci-fi hmm... własnie dlatego ass przypadł mi do gustu (nie tłumaczyc na angielski ass ;) ) ponieważ nie ma tam elementów sci-fi no po za fabułą bo fabuła jest sci-fi kto grał wie oczym muwie ale jesli hodzi o gre 100% REAL
Awatar użytkownika
devilble
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 349
Rejestracja: 24 cze 2009, 13:06

Re: Gothic

Post autor: devilble »

tak chodzi ci o te przewinięcia w czasie ,gdzie znajdujemy się w laboratorium a wiesz ,że jak zbierałeś ukryte rzeczy w laboratorium to miałeś bonus i mogłeś wejść do zamkniętych drzwi w drugim pomieszczeniu i zobaczyć laptopa ??
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Gothic

Post autor: Haszysz »

nie. niewiedziałem tego ... ciekawe :)
ODPOWIEDZ