Coś pięknego ;)

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Coś pięknego ;)

Post autor: WeedMen »

Mialem rraz akcje jak palilem 2,5g na 3 dobrego palonka (holender) w niemczech :) spalilem sie niemozliwie kumpel mial kape jak chuj poszedl do domu zupelnie sie zawiesil haha ja powiem szczerze ze nie mialem sily go zatrzymac tak jak sie polozylem na lozko tak lezalem 2 kumpel siedzial na kompie , leze,leze a tu nagle ktos puka ja mowie o kurwa nie chce mi sie wstawac jak chuj ;D chuj po 2 min. wstalem patrze a w drzwiach jakis koles i pierdoli mi po niemiecku ze od mojej starej chlop mial mu pomagac w przeprowdzcce powiedzialem mu hmmm wlasnie nie wiem co mu powiedzialem hehe ale wydawalo mi sie jak by mowil jedno zdanie 5 min. tak wolno chuj zamknolem drzwi wzielem wode wyjebalem prawie cala smakowala jak bym do jniej najebal pol kilo cukru , taka slodka :P potem sie znow polozylem i kumpel mi cos na necie chcial pokazac ze szczegolami na youtube :P nie umialem wstac tak jak by ktos na mnie siedzial powaga nie czolem na sobie ciezaru ale nie umialem wstac nie wiem co sie dzialo haha :szczęśliwy:
Awatar użytkownika
rasta czolgista
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2009, 20:45

Re: cos pieknego ;)

Post autor: rasta czolgista »

mialem cos podobniego po jednym z pierwszych prażonek.... takie troche dziwne doznanie
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 23:44 przez rasta czolgista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: cos pieknego ;)

Post autor: WeedMen »

hehe tak to wlasnie jest zapalilem wtedy Konkretny towar nie to co u nas w polsce od dillow!! chuj wie czym to pryskaja i wogole nie wiesz co palisz ..
Awatar użytkownika
GrzesiuDBc
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 76
Rejestracja: 07 lip 2009, 21:19

Re: cos pieknego ;)

Post autor: GrzesiuDBc »

Ja jak paliłem whitewidow z holland to nie miałem nic takiego
Grzesiu się nie leni ten miłośnik zieleni
Awatar użytkownika
WeedMen
super grower
super grower
Posty: 685
Rejestracja: 13 lip 2009, 18:12
Lokalizacja: Amsterdam

Re: cos pieknego ;)

Post autor: WeedMen »

ja Ci powiem szczerze ze nie wiem co to bylo dokladnie ;] bo kumple w Niemczech to pochytali a wiem tylko ze z Holandii ;) wiec wiesz nie wiem jaka to dokladnie odmiana byla :sieje: :bongo:
ODPOWIEDZ