Brak wentylatora

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Brak wentylatora

Post autor: Azazel »

Ema :szczęśliwy: :szczęśliwy: wymiary mojego boxa (szafki)40cm szerokość/58cm wysokość/39cm długość oklejony z jednej strony kartkami A4 a reszta folia aluminiowa, oświetlenie 3 świetlówki kompaktowe mam zamiar jeszcze dokupić 1 swietlówkę, i moje pytanie czy nic sie niestanie roślinkom jak narazie nie będą miały wiatraczka? box jest cały czas otwarty by miały przepływ powietrza. :jara:
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Brak wentylatora

Post autor: Rob »

utrzymasz ciepło w boxie z otwartymi dzwiami.? no chyba ze masz bardzo ciepłą chate xd skoro tak nie potrzebujesz wiatraczka. ;p
Awatar użytkownika
Azazel
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 9:03

Re: Brak wentylatora

Post autor: Azazel »

U mnie na chacie jest ok 22-23s myśle że roślinkom wystarczy a na Zime albo zakupie jakis wiatraczek mieszający, albo kupię kabel grzewczy ktory będzie podłączony do termostatu i temp. bd ok 27s
_\|/_Jaram się Tobą i wzajemnie od Lat jaram Cię, z Ziemi powstałaś a znów w Popiół obrócisz się, raz spróbowałem i juz nie przejdę obojętnie nie, nie_\|/_
Awatar użytkownika
odplamiacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2009, 18:54
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: Brak wentylatora

Post autor: odplamiacz »

radze zakupic gdyz jest wieksza ilosc powietrza najlepiej jednej ktory wdmuchuje powietrze na dole a po drugiej strony u gory ktory wydmuchuje
Awatar użytkownika
Rob
super grower
super grower
Posty: 631
Rejestracja: 12 sie 2009, 9:19

Re: Brak wentylatora

Post autor: Rob »

Ale to tylko teoretycznie tak. ;p
ODPOWIEDZ