Kolorowe nasionka

Uprawa i hodowla roślin konopi, wszystko na temat marihuany.
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Kolorowe nasionka

Post autor: Sambo »

Mam ogromną prośbę do znawców

Chciałbym pójśc tropem charakterystycznej kolorystyki nasion które kiedyś
kupiłem od dobrego kolegi z innego forum ale niewiedział co to za odmiana.Mianowicie miały one kremowy kolor , były duże i miały brązowe paseczki......... :D:D
Wiem że to niewiele bo wiele nasion charakteryzuje się takimi cechami wyglądu ale każda informacja z Waszej strony okazała by sie bardzo pomocna w tym przypadku ponieważ ta roślina była niska rozłożysta i miała niesłychanego kopa[charakterystyczne ciemnozielone ubarwienie liści-dosyć sztywne w dotyku możliwe że na skutek dobrej jakości nawozu tak pogrubiały :z krzakiem: ]!!!!!! póki jej nie ukradły jakieś rzezimieszki.
Chciałbym kupić nasiona tej odmiany z jakiegoś dobrego sidbanku i rozpocząć na nowo uprawę.........



Mam nadzieje że moja prośba coś zmieni bo w tym roku nie wystartowałem jeszcze z żadną odmianą a ta o której wspominałem to naprawde dobry sort

Z góry dzięki za odpowiedzi....

pozdro
Awatar użytkownika
Haszysz
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 342
Rejestracja: 25 cze 2009, 15:04

Re: Kolorowe nasionka

Post autor: Haszysz »

"póki jej nie ukradły jakieś rzezimieszki." sory ja nie natemat ale to mnie rozbroiło xD
Awatar użytkownika
Legion
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 27 cze 2009, 12:22

Re: Kolorowe nasionka

Post autor: Legion »

Sambo pisze:Mam ogromną prośbę do znawców
znawcą takim nie jestem
ale jak miała sztywne liście to bardziej geno indica
Sambo pisze:remowy kolor , były duże i miały brązowe paseczki......... :D:D
to jest praktycznie kamuflaż nic tu się nie powie. Wiem , ze rodzime odmiany jakoś można poznać po pestkach ale hybryd ? chyba nie!
Sambo pisze:kupiłem od dobrego kolegi z innego forum ale niewiedział co to za odmiana.

A jak by ci wcisną przemysłówe ???
Sambo pisze:niska rozłożysta i miała niesłychanego kopa
MMMM to dziwna sprawa?
Sambo pisze:póki jej nie ukradły jakieś rzezimieszki.
coś mi tu nie gra :nabija się:
to jak ci ją ukradli to cie pokopali??? :pobity:
Chciałbym kupić nasiona tej odmiany z jakiegoś dobrego sidbanku
poszukaj dobrej indici i będziesz zadowolony pogadaj z ludzmi może ktoś ci podaruje parę nasion :Fajny:
Awatar użytkownika
Sambo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2009, 9:34

Re: Kolorowe nasionka

Post autor: Sambo »

Legion pisze:jak miała sztywne liście to bardziej geno indica
Dobrze wiedzieć więcej :D
Legion pisze:to jest praktycznie kamuflaż nic tu się nie powie. Wiem , ze rodzime odmiany jakoś można poznać po pestkach ale hybryd ? chyba nie!
Wiedziałem że to żeńska juz na początku września a w połowie juz jej n ie było.......

Uważam że kolor skorupki nasionka ma tutaj jakieś znaczenie ponieważ mogłaby być to nawet pochodna tej odmiany....uważam że dzięki temu że mówiłem o kolorze istaniałoby większe prawdopodobieństwo że trafie na coś lepszego.
Legion pisze:A jak by ci wcisną przemysłówe ???
Kolega który wysyłał mi te nasionka pokazywał mi je wcześniej na zdjęciach....Wszystko się zgadzało :D jak się później okazało a zaufałem mu z tego względu że brał czynny udział na forum trawki.org i sprawiał wrażenie gościa godnego zaufania.

Legion pisze:niska rozłożysta i miała niesłychanego kopa
W sensie że jeszcze młoda a juz mocniejsza od innych na tym samym etapie rozwoju.Co do niskiej i rozłożystej to chodziło mi tu bardziej o to że była naprawde wysoka i szeroka ale patrząc z dalszego punktu naprawdę sprawiała wrażenie takiej budowy.
Legion pisze:póki jej nie ukradły jakieś rzezimieszki.

coś mi tu nie gra
to jak ci ją ukradli to cie pokopali???
Heh....Nikt mnie nie skopał... raczej powinno być na odwrót tylko żebym wiedział kto i kiedy.......

Kumpel od którego brałem nasiona mówił że to WW ale widziałem też innej nasiona tej odmiany - podobno to była biała wdowa - ale tamte były ubarwione na ciemno......... :pobity: :pobity:

Gdybym tylko znalazł fotki tych nasionek to podeśle na forum

Pozdro
ODPOWIEDZ