Będzie coś z dziewczynki?

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
muerte
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 14
Rejestracja: 14 sie 2013, 17:02

Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: muerte »

Siema mam panne easy sativa i zastanawiam sie czy cos z niej bedzie poniewaz mam chyba opcinke na spota i chchailbym sciac chociaz kilka szczytow a reszte zostawic na pastwe losu najwyzej zajebia. Topki juz napuchly ale sa biale wlosy. Dodam, ze liscie i szczyty sie lepia jak chuj od zywicy. PROSZE O POMOC CZY POKLEPIE WOGOLE

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: osiol »

easy sativa klasyka [blant] cos tam poczujesz musisz juz scinac poczekaj jeszcze troszke nie pozalujesz
muerte
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 14
Rejestracja: 14 sie 2013, 17:02

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: muerte »

Musze ze wzgledu bezpieczenstwa bo znalazlem peta na spocie w zasadzie niedaleko od spota a nie byl to moj pet gdyz pale wlasno robione fajki a to byl kip od Marlboro fajek wiec jestem pewien ze ktos tam byl. Jesli utne kilka szczytow to roslina dojdzie o ile jej nikt nie zapierdoli? Oraz jak dlugo bedzie dochodzic po stresie zwiazanym z ojebanymi szczytami?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: osiol »

moze ktos zbieral grzybki w okolicy ? ;p nie wiem na twoim miejscu poczekalbym bo teraz to troche lipa ;x
muerte
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 14
Rejestracja: 14 sie 2013, 17:02

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: muerte »

Pojde tam 15 pazdziernika zetne nie wazne jakie beda wlochy... Dzisiaj scialem wieksze szczyty chuj slabsze ale na haszyk sie nada. Wole miec troche mniej niz przypal i zero palenia. Pozdro
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: osiol »

w sumie tak nastepnym razym szukaj spota gdzie nikt sie nie pałeta aby uniknac niespodzianek [usmiech]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Będzie coś z dziewczynki?

Post autor: kamilekcolo »

A tak Ogolnie lejesz cos na flo ? (na kwitnienie)
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
ODPOWIEDZ