Pomocy w początkach :)

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
myszaxd
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2014, 11:47

Pomocy w początkach :)

Post autor: myszaxd »

Siemanko . powiecie mi tak czy jak kupie altomaty posadze w doniczkach z ziemią sklepu wyrośnie mi dobre palenie ?, bez zadnych dodatków takich jak opryski i inne ? [uprawia]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pomocy w początkach :)

Post autor: osiol »

odpowiedź sama kryję się w pytaniu ... jeśli rzucisz ją na pastwę losu myśląc bedzie co bedzie co cały ch.. z niej bedzie ale przy dobrych dopalaczach pogodzie i sloneczku ( bo temat w outdoor) to powinno być całkiem ok
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Pomocy w początkach :)

Post autor: Fifulec »

Automaty odradzam, przecież chcesz uprawiać zewnętrznie, zatem nie ma możliwości stosowania optymalnego cyklu 18 godzin światła + 6 godzin nocy. Proponowałbym kupić kilka pestek feminizowanych, żeby się nie denerwować potencjalną utratą plonów. Ponadto więcej pewności siebie, konopie służą ludziom od tysiącleci a wówczas zaawansowanych technik hodowlanych nie znano a rolnicy także dawali sobie radę. Skoro to krzaki na własny użytek, to należy zminimalizować używanie wszelakiej chemii, od sztucznych nawozów poczynając, na środkach ochrony roślin, na wsi pospolicie opryskami zwanymi, kończąc. Trochę już kwiatków w swoim życiu zebrałem bez wspomagaczy, dopalaczy i innych świństw tego rodzaju.
Obywatel
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 249
Rejestracja: 12 sty 2015, 16:45

Re: Pomocy w początkach :)

Post autor: Obywatel »

Automat ,doniczka okolo 7l zimia ze sklepu ogrodniczego . Automaty najlepiej sadzic od okolo 15 maja a 15 czerwca bo wtedy dni sa najdluzsze a auto sa fotoobojetne wiec nie zaczynaj kwitnac przy naswietlaniu 12/12
ODPOWIEDZ