SZYBKO NIE MA CZASU - PRZENAWOŻENIE ! HELP

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
maximus11
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 05 lis 2013, 9:06

SZYBKO NIE MA CZASU - PRZENAWOŻENIE ! HELP

Post autor: maximus11 »

SIEMA
Nie bede sie rozpisywał ani wrzucał fot bo nie mam czasu.
Przenawoziłem roślinę i to ostro przypadkiem dałem 20x wiekszą dawke chemicznego nawozu niż trzeba było.
Na 2 czy3 dzien roślina zaczęła schnąc nie pytajcie co jeszcze sie dzieje bo diagnozy nie potrzebuje bo wiem że przenawożona
prosze was napiszcie mi co mam teraz zrobic. ona jeszcze w maire wyglada moze sie podniesie ale co robic?
ZROBIŁEM JUŻ
1) PRZELAŁEM WODĄ CZYSTĄ OK 5 RAZY
2) WYSYPAŁEM 50% GLEBY I WYMIENIŁEM NA NOWĄ ZE SKLEPU
3) PRZELAŁEM NOWA ZIEMIE I ODSTAWIŁEM JĄ NA SŁONCE
--
DODAM ZE KRZAK NIE JEST MŁODY JUŻ ZACZĘŁA KWITNĄĆ MA SOJE PARE MIECHÓW JEST DOŚC DUŻA
CO MOGE JESZCZE ZROBIĆ? ONA NIE MOŻE MI PAŚĆ TO MOJ JEDYNY OUT
PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI TU SIE LICZY KAZDA GODZINA
DZIĘKI ZA POMOC ( SORRY ZA SŁOWNICTWO ITP ALE STRASZNIE SIE GDZIEŚ SPIESZE A POTRZEBUJE POMOCY)
[konopia] [konopia] [konopia] [peace] [peace] [peace] [peace] [peace] [peace] [peace] [peace] [peace]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: SZYBKO NIE MA CZASU - PRZENAWOŻENIE ! HELP

Post autor: osiol »

no co pozostaje Ci tylko czekać jakim cudem to zrobiłeś?
maximus11
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 90
Rejestracja: 05 lis 2013, 9:06

Re: SZYBKO NIE MA CZASU - PRZENAWOŻENIE ! HELP

Post autor: maximus11 »

dostałem od mojej mamy podobno boski nawóz no to wlałem na oko nakrętke po tym jak zobaczyłem co sie z roslina dzieje pobiegłem po ten nawóz czytam etykietę a tam MAX TOTALNY MAX 6 ml na 10 litrów wody - zamurowało mnie
Rośliny po przenawożeniu jak się mają ? te suche liście z czasem odżywają ? Czy dla części co uschły czy tam zgniły to już koniec ? mi całe szczyty poszły sie ..... wiecie roslina zwariowała i zaczęła wypuszczas bardzo szybko duze ilosci szczytów z dosłownie z każdego miejsa z nienaturalnie zielonym korolem wiecie taki jaskrawy że aż oczy bolą i potem obumarły tzn. nie do konca wyglądają jakby ktoś je kwasem polał troche suche troche mokre i spuszczone w dół czasem brązowe spalone etc to główny objaw tego mojego przenawożenia liścimi się nie przejmuje bo co tam ale żal mi szczytów które zresztą były mizerne bo fim był robiony
ODPOWIEDZ