Kilka pytań na nowy out

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
ganjamafia
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 107
Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:01

Kilka pytań na nowy out

Post autor: ganjamafia »

Witam panów outdoorowców w nowym sezonie [uprawia] mam kilka pytań co do nowego sezonu.

Czy ziemia z biedry jest okey? Miał ktoś coś na tym? Chodzi mi o worek 50L za 3.19.
Czy donice 5L starczy na automaty? Zamierzam wrzucić je na podmokły teren dlatego w doniczkach.

Czy odmiany takie jak bubble gum auto oraz blueberry auto są okey? Tzn czy dobrze klepią? Dają duży plon? Nie ufam opisom w sklepie dlatego tutaj piszę.
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Kilka pytań na nowy out

Post autor: Wiejski Rolnik »

Sprawdź jaki jest skład tej ziemi z biedry i jakie ph powinno tam pisać. Bluberry auto to super odmiana ogólnie jagódka jest fajna, osobiście polecam, super klepie super smak ogólnie super ziółko. Buble guma auto nie miałam więc nie wiem ale zwykła odmiana od female seeds jest dobra.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Kilka pytań na nowy out

Post autor: Arizona »

5 litrów to taki minimum. Ziemia z biedry za 3 zyle [rasta] ciekawe jaki ma skład jaką konsystencję. Powinno na niej pisać do czego jest, może być uniwersalna albo np do paprotek ale taka do paprotek jest bardziej kwaśna więc się nie nadaje.
ganjamafia
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 107
Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:01

Re: Kilka pytań na nowy out

Post autor: ganjamafia »

PH wydaje się ok bo jest 5,5-6,5 i jest to 20L. Wie ktoś coś o bubble gum w automacie?
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Kilka pytań na nowy out

Post autor: Arizona »

Pamiętaj że ziemia to podstawa dobrej uprawy. Zależy od kogo Bubble gum auto ludzie zrozumcie że Bubble gum auto od tanieszczanie albo od innego seedbanku który ma w swojej ofercie milion odmian własnej produkcji (swoją drogą jakim cudem) nie będzie nigdy dorównywał odmianą o tej samej nazwie od renomowanych producentów takich jak
Zambeza seeds https://thc-thc.com/376,og-bubble-gum-a ... owane.html lub Royal queen seeds. Ludzie zrozumcie to wreszcie (czytajcie fora), bo widzę tendencję do tego że amatorzy patrzą tylko na nazwę a nie na fakt kto to wyprodukował i myślą że automazar za 20 zł to taki sam co za 38 zł, jarają się że taniej znaleźli [mur]
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: Kilka pytań na nowy out

Post autor: Ryder »

Mam pytania dotyczące sadzenia, otóż na moim spocie jest bardzo kwaśna gleba normalnie żółta iglaki tam rosną. Czy dobrym pomysłem byłoby wykopanie dołków nastepnie wsadzenie worków foliowych takich jak na śmieci porobienie dziurek żeby woda spokojnie odpływała i dać na to ziemie sklepową + kompost. Po drugie niedaleko zauważyłem okrągłe placki gówna [lol] obawiam się że to dzik. Jak sie skutecznie bronić przed zwierzętami? Czytałem tutaj że mocz ludzki odstrasza, włosy co jeszcze? Myśle żeby tam ogrodzenie zrobić ale dużo roboty
ODPOWIEDZ