Mój outdoor - Prosze o rady

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi na dworze pod słońcem.
wili
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2020, 14:23

Mój outdoor - Prosze o rady

Post autor: wili »

Cześć,jestem nowy w tym temacie a roslina ktora wam pokaze jest moją pierwszą.

Jest to Zkittlz automat,wykielkowany 1 maja,przez 3 tygodnie stal na balkonie z racji pogody ktora byla kiepska(jestem swiadomy ze zmarnowalem potenciał).

W chwili obecnej krzak ma jeszcze tydzien do zbioru,ale podlewalem go miesiac odrzywkami wege,i moje pytanie brzmi czy zbierac go za tydzien,czy przedluzylem mu faze wege i potrzymac go dluzej ?

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Mój outdoor - Prosze o rady

Post autor: KMD »

Zdjęcia przerzuciłem na bezpieczny upload zdjęć.

Według mnie to ona potrzebuje więcej niż tydzień, minimum dwa tygodnie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
wili
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2020, 14:23

Re: Mój outdoor - Prosze o rady

Post autor: wili »

​Panowie i panie, wrzucam maly update,minęły jakies 2 tyg a topy sa jakies małe,zaczynam sie troche martwic,dlaczego one takie chude ... ? Kwiat dostaje wode z odrzywką na kwit mniej wiecej 2x w tygodniu,zalezy od opadów.Teoretycznie powinny byc juz gotowe do zbioru,ale martwi mnie to, ze topy nie puchną 😞 ....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

@KMD mozesz podac link gdzie uploadowac "bezpieczne" fotki ??
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Mój outdoor - Prosze o rady

Post autor: KMD »

Twoje zdjęcia przeniosłem na bezpieczny upload zdjęć.

Co do kwitnienia twoich roślin to widać że dalej kwitną. Nic się z nimi złego nie dzieje. Po za tym że wolno kwitną. Może mają za mało światła.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ