BlackBerry !

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
taS

BlackBerry !

Post autor: taS »

Siemka ;]

Mam zamiar niebawem sadzić te cudeńka https://thc-thc.com/produkt/strong-berry-feminizowane/
Proszę o szczegółowe rady ponieważ nie sadziłem jeszcze bez AF i nie wiem co gdzie kiedy i jak ;) Głównie to chodzi mi o veg i flo skoro ma 90dni od kiełka do zbiorów to jak byś cię proponowali ? 45 dni veg i 45 Flo ? Z góry dzięki ;)
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: BlackBerry !

Post autor: grower66 »

czas weg. 14-21 dni zalezy jak duzy masz box zeby pozniej ci sie zmiescil im mniej weg tym mniejszy pozdr
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: BlackBerry !

Post autor: Nico »

Ile krzaków chcesz sadzić?
Z własnego doświadczenia:
1. Masz najprawdopodobniej za niski box. Napisano wzrost 120 cm w pomieszczeniu. Ale mój Mazar najwyraźniej nie czytał opisów w których wspomniano o 100 cm i ma ponad 150 w pomieszczeniu [usmiech]
2. Na flo możesz przełączać jak uznasz... ale pamiętaj że im dłużej wegetacja tym większy krzak i większy plon. Ja dałem z 50 dni wegetacji. Po 45 dniu zaczął bym powoli skracać czas naświetlania.
3. Krzak będzie zdecydowanie większy niż AF więc potrzebuje większej donicy.
4. Radził bym Ci mieć pusty boks i wysadzić ze 2-3 krzaki reguralne jeżeli masz tyle pestek.
5. Nie wierz w te 90 dni [harvest]
taS

Re: BlackBerry !

Post autor: taS »

No box na metr wysoki :P Mam zamiar kupić wyższe a cieńsze doniczki bo tak mi kupel doradził... Mam 5 pestek i chce je wszystkie posadzić i zrobić im solidny LST ! Ale jak dam mniejszy veg to plon i tak bd zadowalający mi się wydaje bo bd niskie ale popuchnięte co ? Tak żeby się to zmieściło na wysokość ... Myślę że bd dobrze ... To ty Nicos tego Mazara musiałeś nieźle po wyginać ;DDD
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: BlackBerry !

Post autor: Nico »

Niby co mają Ci dać cieńsze doniczki? Że główny korzeń będzie dłuższy a cała bryła zbita? Jak dla mnie lipa. Masz miejsce na porządne donice to nie kombinuj [usmiech]
Czasu także masz sporo to podnieś wysokość boksu i pobaw się w pełne regulary, zobaczysz ile przy tym radości [usmiech] Liczenie na to, że spuchną bardziej jak będą niższe jest słaba, Mają swoje normy i zgodnie z nimi będą się zachowywać. [usmiech] A jak chcesz naprawdę plon to musisz się na hydro przestawić [usmiech]

Ja nie mam boksa przypominam [usmiech] A on rósł wolno do przełączenia, a potem dostał wścieklizny i urósł ponad 50 cm z niecałe dwa tygodnie [usmiech] Musiałem lampę mega podnieść i konstrukcje odwalić aby ją trzymało [usmiech] Jak wymyślę jak zanonimizować trochę zdjęcia to załączę [usmiech]
taS

Re: BlackBerry !

Post autor: taS »

No ok ;) Ale podnoszenie boxa całkowicie odpada bo musiał bym wszystko robić na nowo a szkoda mi już na to kasy... Chcę mieć w tym co mam wszystko cały czas... Może kiedyś kupię sobie gotowy już większy ale narazie o tym nie myślę ;)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: BlackBerry !

Post autor: Punky »

Nie wiem dokładnie co to za BB... Jeśli to najszybsze (wydaje mi się że to to) to według SF potrzebuje średnio 49 dni. Więc 4 tygodnie weg możesz dawać.
ODPOWIEDZ