problem z roślinką

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
piotriss
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:01

problem z roślinką

Post autor: piotriss »

Witam mam problem z roślinką.Gdy pokazał się kiełek to wsadziłem to do ziemi na około 1cm może minimalnie więcej ale nie dużo.pilnuję aby ziemia była wilgotna ale żeby nie było błota(za mokro). Siedzi nasionko już 3 dzień i nic się na razie nie pokazało.Doniczka stoi na parapecie i nie wiem czy dawać do boxa czy nie bo za ciepło na parapecie to ja nie mam.Bo słyszałem,że aby roślinka wyszła musi mieć też ciepło żeby się przebić przez ziemię.Ziemia ma ph 5,5-6,5.Odmiana Amnesia auto.
cocacolazero
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2013, 14:58

Re: problem z roślinką

Post autor: cocacolazero »

Wydaje mi sie ze mozesz spokojnie wsadzic do boxa, mi czasem kielek wychodzil po 5 dniach. Wiec nie ma co sie martwic na zapas
piotriss
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:01

Re: problem z roślinką

Post autor: piotriss »

Dzięki za odpowiedź cocacolazero.Poczekam na odpowiedzi innych użytkowników i zobaczę czy zostawić czy dawać do boxa.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: problem z roślinką

Post autor: Nico »

Do wyjścia wystarczy temperatura pokojowa. No chyba że na parapecie masz poniżej 18 stopni to lepiej do boksa. A wychodzić z ziemi może i 5 dni czasami [usmiech]
piotriss
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:01

Re: problem z roślinką

Post autor: piotriss »

Dzięki za odpowiedź Nico.No pod parapetem jest grzejnik a w pokoju mam ogólnie ciepło wieczorem i na noc.W dzień niepalone to jest zimniej trochę.Ale zobaczę czy wyjdzie do jutra wieczora jak nie to daję do boxa.Tam temperatura wynosi 25 stopni (nie więcej) bo box już po testach :)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: problem z roślinką

Post autor: osiol »

daj ja do boxa [pardon]
piotriss
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:01

Re: problem z roślinką

Post autor: piotriss »

Dałem ją do boxa koło 1 w nocy i widzę,że coś się zaczyna wynurzać :)
ODPOWIEDZ