Big Skunk pomoc!

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Spoko byłbym wdzięczny jak byś jutro poszukal ;-) ale pewnie masz schemat podłączenia tylko tych 2 kabelkow bo już gdzieś taki znalazłem w necie a ciężko jest znaleźć na wentylator z 3 kablami bo chyba raczej są rzadko spotykane... Ale poszukaj zobaczymy może coś się uda zmontować;-)
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

za mało prądu ma zasilacz;p zaopatrz się w zasilacz o regulowanm napięciu nicnie da ze podłaczysz np dwa do jednego [usmiech]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Niekwestionowany »

Ten trzeci kabel ci nic nie da... Tak jak pisze kolega wyżej... Tylko mocniejszy zasilacz coś więcej zaradzi ;-)
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

Ja tez mam 3 wiatraczki 12x12 na 3 kabelki . Ten 3 to cyyba masa:p [banan]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

Ten 3 to napewno masa bo bez masy wogule by nie szalał [szczerzy] wiec tak jak ci koledzy wyżej pisza kup ten zasilacz :)
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Aha a można taki wiatraczek podłączyć pod mocniejszy zasilacz? I jak tak to jaki?
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

Wiesz co kup sobie najlepiej starą ładowarke od NOKI taką z gruba wtyczką np do 3310. za małolata przetestowałem te zasilacze;p i stwierdzam że od noki najlepszy [szczerzy]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

No w sumie to nie jest zly pomysl tylko chyba ta ładowarka jest do 12 wat ale warto stosować [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

No pewnie ciężko będzie mi kupić taką w reichu ale fart chciał ze teściowa wysyłając mi paczkę oprócz zwyklego zasilacza wrzuciła mi też stara ładowarkę noki:D jednak te tesciowe się przydają do czegos haha tylko nie wiem czy to taka jak od 3310 bo kojarzę ze one były spore a ta jest mniejsza ale jest chyba z tym grubszy wejściem... Jutro spróbuję ja podlaczyc a one mają większe napięcie niż 12v?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Niekwestionowany »

Ładowarka ma chyba nawet mniejsze niż zasilacz...
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

No to teściowa spisala się na medal hehe a jesli chodzi o to czy ma więcej niż 12v to nie wiem ale łatwo to sprawdzić powinno być na ladowarce napisane [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

Te niektóre stare może i maja więcej niż 12v jak dobrze poszuka to na pewno znajdze [usmiech]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

Kamilek isstnieje coś takiego jak edit jeszcze a nie co 3 min nowy ppost pod postem [zadziorny]
nokie 3310 podałem przykład ;p bo niepamiętam innych modeli z tymi wejściami;p
niekwestionowany być może mniej ale ważne ze działa;)
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

Spox.
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

No tak ale teraz tez mi działa tylko słabo... A chodzi o to żeby mocniej dmuchal bo nie wydaje mi się ze to jest max jego mozliwosci... Także nie wiem czy ta ładowarka coś zmieni
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

Pomyśl napewno cos wymyslisz [blant]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

jak nie szkoda CI tej ładowareczki to możesz spróbować a jak nie to poszukaj tam u Siebie w marketach ładowarek do narzędzi takie maja najwięcej V :D [blant]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

No spoko a ile może mieć najwięcej V?
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

ja kiedyś mały silniczek podłaćzyłem pod 24V;D i zapierdalał jak szalony ale... gdy poczuł opór nagle poszedł dymek i się zjarał a mi łzy w oczach stanęły i w płacz zamknąłem się w sobie i 2 lata nie rozmawiałem takie traumatyczne przeżycia ahahahhahahhahah[szydzi]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Hahaha to chyba nie będę próbował bo nie chce przechodzić takiej traumy:-P
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: bandyta123PL »

no wiesz co kml:D żeby to kamilek napisał ale ty? hahaha żartuje to było na zwałke hahahha [blant] :D a Ty to łyknąłeś jak młody pelikan [szydzi] ajajja [zapalmy]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Chyba Ty to łyknąłeś bo ja to pisałem dla świrów...
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Dobra panowie kolejna sprawa z racji tego że dziewczyny już kwitną powoli to zacząłem im dodawac Terra Bloom na kwitnięcie i teraz pytanie czy dodawać im co 2 podlanie czy za każdym razem? Bo z tego co czytałem to najlepiej raz z nawozem raz czysta woda i tak na zmianę... Pod koniec tyg może wstawie jakieś fotki bo troszkę podrosły [blant]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kamilekcolo »

tylko jeden nawóz masz na flo ?? dobra rada kup sobie coś jeszcze na flo [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Nico »

Osobiście zawsze podlewam z nawozem co drugi raz. Ale faktycznie możesz sobie PK dokupić.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Niekwestionowany »

Bez boosterow będzie mizeria ;-) do tego kup nirvane na cały okres życia ;-)
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Boostera tez mam takze spokojnie;-) i z tego co czyt to jest bardzo dobry, Green sensation od plagrona... Ale to się podaje później w ostatnich tyg flo... narazie dostają tylko tego blooma i pyt tylko jak podlewać a nie czy to wystarczy:-) ale mimo wszystko dzięki za troske
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Siemanko wstawiam pare fotek robionych na szybko bo mialem niewiele czasu...

BS 40 dzień
Obrazek
Obrazek

SS 40 dzień
Obrazek
Obrazek

a tu obie w boxie kilka dni wcześniej
Obrazek

niestety pojawił się problem ze wzrostem SS wczoraj zrobiłem małe przemeblowanie i powiesiłem lampę pod samym sufitem ale za kilka dni SS zacznie sięgać do żarówki teraz ma gdzieś 15-20 cm... Miałem nadzieję że się trochę uspokoi ale z dnia na dzień rośnie coraz wyżej... I teraz pytanie czy mogę nagiąć trochę główny szczyt? czy to nie wpłynie na jego kwitnięcie jak nie będzie w pionie pod żarówką tylko poziomo? bo bez naginania się chyba nie obejdzie a szkoda bo może być konkret... Teraz doszedłem do wniosku że chyba BS to automat a SS to sezonówka:) nie znam się na tym za bardzo ale SS jest wyższy o jakieś 30-40cm,BS stoi na pudełku od wiatraka a i tak brakuję mu kilkanaście cm do szczytu SS i trochę inaczej sie rozrasta niż BS a nie pamiętałem jakie nasiona zamawiałem:P
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Nico »

Naginać możesz próbować jak najbardziej, ale nie sam szczyt tylko trochę więcej i maksymalnie ostrożnie. Na tym etapie możesz złamać ją bardzo łatwo. Przestawiłeś już oświetlenie na flo?
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Już jest 25 dzień po zmianie światła:) w sumie to jej nie nagiąłem tylko przechyliłem główny szczyt do ściany boxa tak że trochę wychodzi po za odbłyśnik ale innej opcji nie było bo jak bym ją tera puścił luzem to już by chyba dotykał sufitu a gdzie jeszcze lampa z odbłyśnikiem;p ogólnie ładnie kwitną obie już mają ładne włochate pączki:) ale jeszcze długa droga przed nimi...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: Nico »

Z fartem [usmiech]
kml1908
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2014, 22:50

Re: Big Skunk pomoc!

Post autor: kml1908 »

Sieemanko:) dziś mija 59 dzień życia dziewczyn w tym 35 po zmianie oświetlenia. I tak sie prezentują:

BS
Obrazek
Obrazek

SS
Obrazek
Obrazek

Obrazek

ogólnie myślę że wszystko idzie ok dwa dni temu dostały pierwszą porcję boostera trochę przespałem bo mogłem im dać już z tydzień wcześniej z tego co podaje producent ale trudno:) SS pachnie jak rasowy skunks jak sie otworzy box i zblizy kinola to aż ślinka cieknie a tu jeszcze tyle czasu... zaczynam się martwić jednym bo mam dziwne przeczucie że BS dojrzeje wcześniej i tu pojawia się problem ze ścinką i suszeniem bo nie mam możliwości ani miejscówki żeby suszyć go w innym miejscu niż box! a z tego co czytałem to nie powinno się suszyć przy świetle racja? wiem że jeszcze sporo czasu do ściny ale wole się już zabezpieczyć i myśleć co z tym fantem zrobić... może ma ktoś jakieś pomysły i coś doradzi:) pzdr
ODPOWIEDZ