Coś nie rośnie felerne nasionka?

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
spidowlkp
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:50

Coś nie rośnie felerne nasionka?

Post autor: spidowlkp »

Witam , mam mały a raczej duży problem. Zakupiłem 4pestki auto biodiesel masa advanced seeds z g**********. Z 3 pestek wykiełkowała 1szt, było to ok 10dni temu. 2szt wpierw leżały na waciku ok 10dni teraz wrzuciłem do donicy i po lampę ok 5dni(łącznie już z 15dni) I nic dupa. Ta co wykiełkowała była wsadzona w ziemie uniwersalna i pod lampy ( box h70xsz35xdl50 obsługują to 3x tornado 32w 2255lumenow sztuka.) Wentylacja 2 duże oraz 2male mieszające. Temperatura ok 27-29stopni. Kiełek od prawie 10dni wygląda tak. Czy te nasionka były lewe? Wczoraj mi przyszły nowe z thc-thc i moje pytanie brzmi czy z tego kiełka coś będzie czy wysiać nowe ale już THC THC? Poniżej link do zdjęcia kiełka który już tak stoi od ponad 10dni
Obrazek
i druga fotka kiełka
Obrazek

PS.Lampy były przez ok 5dni jakieś 25cm od pomidorka ostatnie 5-6 dni lampy ok 6-7cm od pomidora , raz podlane rozcieńczonym 100ml na 1l biohumusem.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Coś nie rośnie felerne nasionka?

Post autor: Arizona »

Nie polecamy g**********, a teraz wiesz dlaczego. Mogłeś kupić nasiona na thc-thc i nawet jak by ci coś z nich nie wykiełkowało, co raczej by się nie zdarzyło to by wystarczyło napisać emaila do sklepu i byś dostał nowe nasiona. Proponuję napisać o całej sytuacji ganjafarmerowi i zobaczymy czy ci wyśle nowe nasiona. A genetyka tych nasion jest już drugorzędną sprawą. Raczej nic fajnego. Kupuje się nasiona od takich producentów jak Royal Queen, zambeza a jak masz kasę to od dutch passion oni mają najlepsze pestki F1.
ODPOWIEDZ