Popryskalem liście roztworem

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
DrremWork
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 12:38

Popryskalem liście roztworem

Post autor: DrremWork »

Hej Cześć Siemanko. Jestem nowym growerem na tym forum. Jak i w plantacji roslinek. Mam problem z moimi dziewczynami... Wszystko było cacy do wczoraj kiedy przed wyłączeniem światła popryskalem liście roztworem na kwitnienie w nie wielkiej ilosci, dziś wracam z pracy a tu dziewczyny lekko oklapniete. I momentalnie końcówki uschly. Być może zbyt mocny roztwór rozrobilem. Pomozcie jak powstrzymać śmierć.!! [usmiech] PS. Jak mogę dodać foto ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: KMD »

Fotki dodaj tutaj: /admin - upload wygasł/ i wklej tutaj linki.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
DrremWork
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 12:38

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: DrremWork »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dodam ze już powoli wracają do siebie, ale smuteczek jest ze podpaliłem je...
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: Brzeszczot »

Admini popraw tytuł tematu, bo woła o pomstę do nieba. Tak samo jak roślinki, tragedia, wyciągnięte do góry z braku światła o treningach już nawet nie mówię. Amatorka straszna.
DrremWork
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 12:38

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: DrremWork »

Amatorka. Może i amatorka człowiek się uczy na błędach. 7k Lmn. I malo im. Może byś doradził co zrobić a nie komentujesz.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: KMD »

Poprawione wszystko. Światła mają na pewno za mało. Ciężko będzie już coś z tym zrobić, ile one mają. Można spróbować je nagiąć, zrobić fim i dać lepsze oświetlenie. Nie dawaj im teraz żadnych nawozów.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: Brzeszczot »

DrremWork pisze: 16 paź 2018, 23:01 Amatorka. Może i amatorka człowiek się uczy na błędach. 7k Lmn. I malo im. Może byś doradził co zrobić a nie komentujesz.
Ja nie mam nic do amatorów, każdy na początku nim jest. A twój grow następny będzie na pewno lepszy. Co to za odmiana?
DrremWork
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 12:38

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: DrremWork »

Dalem DUP... I tyle następnym razem będę wiedział co i jak. Tylko szkoda dziewczyn. Mają 2msc. Od dwoch dni są juz na 12\12. Smuteczek. 2x led 4000 wystarczy ?
DrremWork
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 12:38

Re: Popryskalem liście roztworem

Post autor: DrremWork »

Brzeszczot pisze: 16 paź 2018, 23:07
DrremWork pisze: 16 paź 2018, 23:01 Amatorka. Może i amatorka człowiek się uczy na błędach. 7k Lmn. I malo im. Może byś doradził co zrobić a nie komentujesz.
Ja nie mam nic do amatorów, każdy na początku nim jest. A twój grow następny będzie na pewno lepszy. Co to za odmiana?
California Orange fem. Może cos odratuje.
ODPOWIEDZ