Prosba o opinie

Czyli uprawa i hodowla marihuany oraz konopi w pomieszczeniu pod lampami.
Psychonauta
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2020, 10:24

Prosba o opinie

Post autor: Psychonauta »

Siema wszystkim. Mam szybkie pytanie potem mozna kasowac post. To moja pierwsza roslinka wychodowana przezemnie ale nie jestem pewien czy juz czas na kose czy dac jej jeszcze pare dni? Gdyby tylko ktos doswiadczony rzucil na to okiem i podzielil sie opinia bylo by super. odmiana to auto Greengo Bio Haze. Nasiona kupione w promocji zeby sprawdzic czy w moich warunkach uprawa jest w ogole mozlliwa Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Widze jeszcze duzo bialych wloskow wiec nie wiem czy ja przytrzymac czy juz kosa. Nie jestem narazie w stanie sprawdzic trichomow ale wydaje mi sie ze sa jeszcze mleczne. w przyszlosci zaopatrze sie w jakis fajny mikroskop
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Prosba o opinie

Post autor: Arizona »

Na moje oko to maks tydzień i możesz kosić.
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Prosba o opinie

Post autor: Wiejski Rolnik »

Tydzień na pewno. A później sam ocenisz, albo kosa albo przetrzymasz, zależy jakie chcesz mieć zioło.
Psychonauta
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2020, 10:24

Re: Prosba o opinie

Post autor: Psychonauta »

Dzięki za odpowiedź. W międzyczasie sporo czytałem po internetach kiedy jest najlepszy czas na ściankę. Jest tutaj dość stary post Nico który fajnie opisuje proces dojrzewania trichomow. Poczekam z nią do końca tygodnia i zobaczę jak będzie. Mam jeszcze trzy Gorrila skitelzz które są dużo większe i w sumie niedawno zaczęły kwitnąć. Jak zetne tego wariata to będzie więcej miejsca dla nich. Strasznie się pokrzaczyly ale to pewnie kwestia odmiany i w ogóle osobny temat. Dzięki jeszcze raz
ODPOWIEDZ