pytanie out

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
Spider1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2013, 17:39

pytanie out

Post autor: Spider1234 »

mam pytanie dotyczące sadzenia gdyz spot przyszykowany do sadzenia tylko ze pytanie jest takie : spot jest w małym zagajniku gdzie rosna choinki czy jak wsadze roslinki w dołek który wypełniłem kupną ziemia to nie bedzie miała problemów gdy zabraknie jej juz miejsca na korzenie i zacznie wrastac sie w ziemie ze spota?? dodam ze ziemia spotowa jest marna [usmiech]
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: pytanie out

Post autor: świder »

Zrób wiekszy dołek i bedzie ok,albo wymieszaj z ziemią ze spota,troche nawieziesz i też zajebiście
Spider1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2013, 17:39

Re: pytanie out

Post autor: Spider1234 »

Bylem dzis na spocie sprawdzic co i jak [usmiech] jedna sprawa mnie martwi poniewaz jest tam pelno zwierzecych odchodow .. co zrobic ? Wszystko juz tam przygotowane tylko zasadzic . Prosze o pomoc [usmiech] [usmiech]
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: pytanie out

Post autor: ziolo1234 »

odchody -czyli zwierzyna to częsty problem growerów ,ale możesz zaradzic np.szmatką nasączoną mmoczem,włosy,przepocona koszulka,lub po prostu możesz się odlewać przy każdej wizycie ,a co do tej ziemi , korzeń itak dostanie się do ziemi ze spoto ,ponieważ rosną bardzo duże i głeboko ,a więc nic nie zaradzisz ,jeżeli będą widoczne niedobory lub poprostu będzie marna od złego ph to musisz zapodać im dolomitu lub wapna jakiegoś ,a jeżeli chciałbyś uniknąć tego to bierz i sadż w wiadrach z 20l minimum o ile to pełnosezonówki.,a tak co do spota to zagajnik jak dla mnie nie jest zbyt pewną miejscówką ,ale to moja uwaga.
Spider1234
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2013, 17:39

Re: pytanie out

Post autor: Spider1234 »

Na af mam wiadra a na reg wlasnie nie dalem. Ten zagajnik jest w polach daleko od domow i kawalek od lasu wiec raczej nikt sie tam nie zapusći [usmiech]
ODPOWIEDZ