uprawa pod namiotem

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
glohu
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2014, 20:21

uprawa pod namiotem

Post autor: glohu »

Witam wszystkich milosnikow konopii. Z gory wielkie dzieki za pomoc.
Mam 7 roslinek: Amnesia Haze, Super Silver Haze, Jack Harer i White Widow. Uprawe rozpoczalem okolo 1 mies temu. Z siedmiu roslin utrzymaly sie tylko 3, widiw, silwer i 1 amnezia. Ale mimo to roslinki sa stosunkowo male jak na swoj wiek. Temp utrzymuje sie w granicach 20-26 st. Naswietlenie 16/8, wilgotnosc powietrza utrzymuje sie w granicach 45-55. ph ziemi 6,5-7. podlewan co 3 dni. Lampa poczatkowo byla zawieszona na wysokosci 40cm od doniczek. Doniczki posiadaja dziury u spodu, stoja na spodkach.
poczatkowe, ochronne liscie zolkly juz po pierwszym tyg i rozwoj rosliny na tym etapie sie zatrzymywal. Na czym polega moj problem. Prosze o jakies rady. Bede pruboeal do skutku... dzieki wszystkim.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: uprawa pod namiotem

Post autor: Nico »

Jaką masz lampę? Stoją w boksie? To regulary czy automaty? I dlaczego podlewałeś co 3 dni?
glohu
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2014, 20:21

Re: uprawa pod namiotem

Post autor: glohu »

tak, sa w boksie, nie sa to automaty, podlewalem co 3 dni bo taka byla potrzeba jezeli rozumiesz o co mi chodzi. sprawdzalem glebe i nie byla na tyle sucha by podlewac czesciej i nie byla na tyle wilgotna aby zadziej. lampa 600v. co Ci chodzi po glowie?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: uprawa pod namiotem

Post autor: osiol »

małe dodaj fotki jak mamy ocenić czy są małe haze maja dluga faze weg.
glohu
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2014, 20:21

Re: uprawa pod namiotem

Post autor: glohu »

halo. Wiem, ze maja dlugi okres kwitniecia. ale juz po pierwszym tyg uschly i tylko Silver sie utrzymalo i Widow(ale widow to inna sprawa). Silver rosnie obiecujaco i nie mam co do niej przeciwskazan, zastanawia mnie tylko dlaczego pozostale Haze uschly. Zamowilem wiecej pestek i nie chce aby powtorzylo sie to samo.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: uprawa pod namiotem

Post autor: osiol »

pokażesz te fotki ? przyczyn może być wiele złe podlewanie, za wysoka temp. w boxie lub za nisko lampe dałeś nie mam pojęcia...
ODPOWIEDZ