metody curringu

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
jumanji

metody curringu

Post autor: jumanji »

co myślicie o curringu?
lepszy water curring czy może narmalny a nawet słyszałem że nieźle też jest w lodówce.
wypowiadajcie sie na ten temat jak kto przeprowadza i jak lepiej jest to zrobić opisujcie te metody ponieważ wszędzie coś tam piszą ale zawsze nie dokońca jest ten temat dociągnięty.
pozdro "jumanji" [spaleni]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: metody curringu

Post autor: osiol »

polecam wc (water curring) poprawia lepiej smak i moc zioła [trawka]
jumanji

Re: metody curringu

Post autor: jumanji »

ale słyszałem że po water curring zmniejsza się zapach i waga staffu...
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: metody curringu

Post autor: osiol »

o zapachu nic mi nie wiadomo [nea] ale jesli chodzi o wage troche sie zmniejsza ale nie chodzi tu o ilosc tylko o jakosc [blant]
jumanji

Re: metody curringu

Post autor: jumanji »

w sumie racja ale później co do suszenie po wyjęciu z wody wsadziłbym to wszystko do siatki i powiesił w suchym ciemnym miejscu z temp. ok 15 stopni to nie wejdzie mi pleśń?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: metody curringu

Post autor: osiol »

Pamietaj od razu po scieciu wkladamy temat do wody na 7 dni potem na jakis reczniczk ten taki z biedry i potem rozloz to na czyms :-) w przewiewnym suchym cieplym miejscu mysle że 15 c to ryzykowna temperatura.
jumanji

Re: metody curringu

Post autor: jumanji »

a jaką temperaturke proponujesz? W boxsie będzie dobrze suszyć?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: metody curringu

Post autor: osiol »

box jak najbardziej w swoim przypadku robilem to farelka ;d gdy wisialy w takim woreczku z dziureczkami [pardon]
jumanji

Re: metody curringu

Post autor: jumanji »

a słyszałem jeszcze że w lodówce daje rade i też krótko trwa tylko nie wiem na czym to polega i jak to trzeba robić może ktoś próbował albo suchym lodem...?
[zapalmy]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: metody curringu

Post autor: Fifulec »

Curing wodny można także stosować, aby poprawić jakość dawno wysuszonego zielska, szczerze polecam tą metodę. Nawet liście jej poddane nadają się do palenia. Piętnaście stopni to stanowczo za mało. Używałem suszarki do owoców, ważny jest ruch powietrza, więc jakaś farelka, ostatecznie wentylator.
ODPOWIEDZ