Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
growerxx45
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2015, 19:15

Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Post autor: growerxx45 »

Witam hehe , o tuż po zakończonym sezonie outdoor dopiero znalazłem troszkę czasu na podsumowanie i podzielenie się z wami czymś dobrym hehe . A ogólnie przygotowania do sezonu outdoor 2015 uważam za otwarte :P

sezon 2014 uważam za udany wyjątkowy ! roślinki sadzone były na nowych odżywkach które polecił mi doświadczony ogrodnik . Krotko i na temat ze zbioru bylem zdziwiony ze tak dużo, nie wspominając o wzroście rośliny jakiego powera dostała .

Ogólnie cały proces hodowli przebiegł bez problemu :P poza jedna roślinką która była bez siatki i niestety kuropatwa zrobiła sobie na niej gniazdo .

A o to moje panie :P
1. White Russian Automatic Feminizowany 3szt . wyszło ok 30- 40 g suszu na roślinę
2. AK 47 Automatic Feminizowany 10 szt , ponad 40 g suszu na roślinę
3. White Widow Automatic Feminizowany 3szt, ponad 35 g suszu na roślinę

a o to odżywki : (są to odżywki do stosowania jako oprysk ! ) :

Agroleaf power high N (NPK 31/11/11) hehe zdziwiony byłem jakie pierdolniecie wzrostu dostały. Pierwszy oprysk dałem już po 10 dniach życia w roś-cieczeniu pół tego co podaje producent . A po kolejnych już 4 Dniach normalne rozcieńczenie jak podaje producent i co 7 dni .

Na kwitnienie dałem Agroleaf power high p (NPK 12/52/5) Krotko kwiaty puchły w oczach
Godna polecenia odżywka WZROST + KWITNIENIE . WYSOKIE ZBIORY SPRAWDZONE.

W trakcie całej uprawy dodałem też Mikroelementy ,,Mikro Plus" opakowanie 1l firmy Intermag.
zawiera składniki takie jak:
BOR, MIEDZ, ŻELAZO, MANGAN, MOLIBDEN, CYNK

Ziemia z pod pokrzyw + keramzyt . Podlana miesiąc wcześniej 3 razy zwykłym nawozem dla odżywienia gleby i poprawy urodzajności. Rośliny cięte w 65 dzien od kiełka.
wysadzone już 15 kwietnia. Rośliny rosły pod przykryciem do 21 dnia życia . A potem w siatkach chroniło to przed zwierzyna . Tego roku powtórzę imprezę na większej ilości. Sprawdzone i działa jednym słowem niema jak to dobra porada ogrodnika xD . Jest to sposób na dobre dzieło i jak na automaty dobry efekt końcowy Godna polecenia odżywka WZROST + KWITNIENIE . WYSOKIE ZBIORY SPRAWDZONE. Nie testowalem na odmianach całosezonowych i indor ale z informacji od doswiadczonych growerow podobno daje super efekty. Niestety cena za 2kg opakowanie to ok 50 zł na sam wzrost i na kwitnienie 50zł ale odplaci sie w 100% na koniec . W razie pytań pomogę xD pozdro
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Post autor: Niekwestionowany »

Jak na pierwszy raz to dobrze ;-) ale takie ilości z krzaka to ja osiągać indoor a na oucie powinny być dwa razy większe i masywniejsze ;-) i co ma bor mangan itd do wzrostu i kwitnienia... Przecież to są żelazo stopy ;-) I żeby się po chwalić to jakieś zdjęcia byś dodał bo pisać każdy może :-)
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Post autor: bandyta123PL »

Niekwestionowany pisze:Jak na pierwszy raz to dobrze ;-) ale takie ilości z krzaka to ja osiągać indoor a na oucie powinny być dwa razy większe i masywniejsze ;-) i co ma bor mangan itd do wzrostu i kwitnienia... Przecież to są żelazo stopy ;-) I żeby się po chwalić to jakieś zdjęcia byś dodał bo pisać każdy może :-)

tu niekwestonowany ma racje powinieneś mieć 2 razy tyle :D pooglądaj sb foto relacje mistrza niekwestonowanego :D więcej w namiocie wyciąga :D niż Ty na oucie nie że ja sie smieje czy cos :D masz jakies foto? każdy tu pewnie by chciał zobaczyć zdj :D wrzucaj na nasz hosting upload.kanabis.info
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Post autor: Fifulec »

Czy używałeś jakiegoś środka grzybobójczego? Zapytuję, bo wielu hodowców napotyka na swej drodze wszelakie pleśnie potrafiące błyskawicznie wykończyć krzaki.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wysokie zbiory !!! Sprawdzone !

Post autor: osiol »

w ogóle kolega nie mógł sobie lepszego działu wybrać ? [pobity]
ODPOWIEDZ