W czym może być problem, nasiona?

Czyli ogólne pytania związane z uprawą i hodowlą konopi.
Ja7777
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:21

W czym może być problem, nasiona?

Post autor: Ja7777 »

Panowie w czym może być problem że moje roślinki tak wyglądają, czy to może być wina złych nasion?

Obrazek
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: W czym może być problem, nasiona?

Post autor: Arizona »

Nasiona nie mają tutaj nic do rzeczy. Problem jest z tobą zabierasz się za coś o czym nie masz bladego pojęcia. Gdzie ty chłopie trzymałeś te nasiona-sadzonki w jakiejś ciemni do wywoływania kliszy z aparatu. Ja w życiu nie widziałem czegoś takiego, ewidentnie stały w ciemnicy przynajmniej kilka dni. Dziwi mnie fakt że tak walczą o życie i pną się w górę szukając światła [usmiech] biedne rośliny [zadziorny] tak je zamęczyć.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: W czym może być problem, nasiona?

Post autor: Brzeszczot »

Zmarnowałeś bardzo dobre nasiona. Normalnie nie powinny w ogóle rosnąć w takich warunkach, ale one jak kolega wspomniał "walczą o życie" szukając światła, dlatego mają takie długie łodyżki i liście żółte. Teraz już nic z tym nie zrobisz, one umrą bo mają za długie słabe łodyżki.

Swoją drogą powinniśmy zrobić tutaj na forum temat "Mistrzowie niewiedzy" czy coś takiego, ty byś był na pierwszym miejscu. Chłopaku nawet chwasty nie będą rosły w takich warunkach a co dopiero mery, które potrzebuje dużo światła.
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: W czym może być problem, nasiona?

Post autor: Rolnik »

Panowie a mi to wygląda, jak by nasz farmer kiełkował te nasiona za długo i takie wielkie kiełki końcówkami wsadził do gleby. Tak czy inaczej również w życiu nie widziałem czegoś takiego [szydzi] masz u mnie nobla za to.
ODPOWIEDZ