Guanakolong

Wszystko o nawozach i preparatach do uprawy oraz hodowli marihuany.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Guanakolong

Post autor: Punky »

Większości doświadczonych hodowców z pewnością nie trzeba przedstawiać produktów GUANAKOLONG. Dla tych, którzy o nich jeszcze nie słyszeli, bądź obawiają się zapytać o szczegóły, odpowiedź jest prosta – nie wahajcie się!

Produkty Guanakolong powstają z najlepszych nietoperzych odchodów, które zawierają największą możliwą dla naturalnego nawozu dawkę fosforu. Fosfor odgrywa kluczową rolę w powstawaniu zdrowych i pełnych kwiatów u wszystkich roślin hodowanych w domu, bądź na dworze. Nawozy Guanakolong są produkowane z myślą o najbardziej wymagających hodowcach, którzy chcą osiągnąć najlepszy aromat i najobfitsze zbiory. Jednocześnie ich produkcja i użycie jest bezpieczna dla środowiska.

Produkty Guanakolong są dostępne w trzech wersjach:
naturalne nawozy
Guanakolong Powder powstaje w całości z rozdrobnionych nietoperzych odchodów. Świetnie nadaje się do rewitalizacji wyjałowionej gleby, oraz do hodowli na zewnątrz. W odpowiedniej dawce można wymieszać go bezpośednio z podłożem, bądź rozpylić wokół naszych maleństw, by stopniowo przenikał do ziemi, wraz z kolejnymi deszczami. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. W przypadku produktów organicznych generalnie trudno jest przesadzić i przenawozić rośliny, które wezmą z ziemi tylko tyle minerałów, ile będą potrzebowały, ale jednak jest to możliwe – z niczym nie można wszak przesadzać. Wybór rodzaju nawozu pozostaje więc decyzją i odpowiedzialnością hodowcy.

Wśród produktów Guanakolong znajduje się także nawóz płynny, nadający się do wszystkich systemów hodowli. Stosuje się w nich sprawdzone rozwiązanie oparte na podziale na trzy odmienne składniki – stymulujące wzrost, i dwie fazy kwitnienia. Dawka jest dobrze zrównoważona, tak, że nawet początkujący nie powinni mieć z dawkowaniem problemów. Biorąc pod uwagę samą jakość nawozu, będzie on odpowiadał także doświadczonym growerom. Nie obawiajcie się go wypróbować!

Guanakolong All Mix jest podłożem o dużej zawartości perlitu, w celu uzyskania wysokiej przewiewności. Jest wysokiej jakości i świetnie wysycha, co jest istotną zaletą Guankolong All Mix – zapobiega to gniciu korzeni, a sam substrat nie gnije. Zaleca się dodanie do ziemi grzybni trichodermy, co uchroni podłoże jak i samą roślinę przed niechcianymi chorobami. Substrat ten został dodatkowo uprzednio użyźniony, dzięki czemu przez pierwsze dwa tygodnie użycia nie będziecie musieli dodawać już niczego więcej, chociaż, oczywiście, wstępne przygotowanie korzeni nigdy nie zaszkodzi. Jak bowiem wiadomo, podstawą dla rozwoju rośliny jej dobre ukorzenienie.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Guanakolong

Post autor: Gąbczasty »

pierwsze słysze o tych nietoperzych odchodach...
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Guanakolong

Post autor: Punky »

Okazują się być dobrym nawozem.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Guanakolong

Post autor: Gąbczasty »

no faktycznie. Ale ciekawe czy u mnie w ogrodniczym to będzie. obawiam się że nie ale poszukam
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Guanakolong

Post autor: diselryder »

A orientujesz się w cenach?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Guanakolong

Post autor: Punky »

50-60 zł za litr/kilogram w zależności od nawozu. Dał bym stronę, ale Holender uzna za reklamę. Musicie się pomęczyć z google.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Guanakolong

Post autor: Gąbczasty »

to dość drogo
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Guanakolong

Post autor: diselryder »

Może w przyszłości spróbuje z tym ''gównem''.Ale dobrze że dałeś cynk że coś takiego istnieje.
darek1057
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2011, 14:51

Re: Guanakolong

Post autor: darek1057 »

Trzeba tego poszukać naprawdę interesujące "gówno" [lolek]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Guanakolong

Post autor: Grzybek!21! »

Ja już o ty słyszałem, trochę drogie jak na nawóz ale skoro jest przydatny to czemu nie [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
JanekPalacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 08 lut 2011, 14:27

Re: Guanakolong

Post autor: JanekPalacz »

U mojego kumpla na strychu jest pełno nietoperzy. Powiem mu niech nazbiera trochę gówien.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Guanakolong

Post autor: diselryder »

Podeślij trochę. [szydzi]
ODPOWIEDZ