Jak stosować nawozy granulowane

Wszystko o nawozach i preparatach do uprawy oraz hodowli marihuany.
baton1125

Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: baton1125 »

Witam zakupiłem 2 nawozy http://www.thc-thc.com/?12,nawoz-na-wzrost oraz http://www.thc-thc.com/?13,nawoz-na-kwitnienie. kiedy moge zacząć je stosować i w jaki sposób? rozsypywać dookola doniczki czy może rozcieńczyć z wodą i podlewać. czy stosować je razem?? i co jaki czas stosować te nawozy,oraz w jakich proporcjach.Pytam bo zostały dostarczone w foliowych torebkach bez zadnych instrukcji. Sorry ale jestem zupełnie zielony a nie chce spieprzyć sobie roślinki
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: Holender »

Jeśli masz ziemię kupną ze sklepu to zacznij stosować nawóz na wzrost po 2 tygodniach.

Jeśli sadzisz w plenerze to podsyp nawozem na wzrost 2 tygodnie przed wysiewem a potem podsypuj go po około 7-10 dniach od pojawienia się roślinek.

Nawóz na kwitnienie zaczyna się stosować przy uprawie na dworze od 1 sierpnia i przy uprawie w domu po około 2 miesiącach.

Nie mieszaj ich z wodą tylko podsypuj.
baton1125

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: baton1125 »

OK tak zrobię. Mam jeszcze jedno pytanie,otóż co jaki czas mam podsypywać roślince nawozu na wzrost? Dodam,że krzaczek rośnie w 3 litrowej doniczce w boxie.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: Holender »

Podsypuj co 7 dni.
Uważaj żeby nie przedawkować, musisz sobie wyczuć dawkowanie, granulki muszą być rozrzucone w koło rośliny w odstępach, wszystkie granulki nie mogą być w jednym miejscu na kupie.
Lepiej na początku podsypać mniej i zobaczyć jak roślina zareaguje niż przedawkować.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: Gąbczasty »

bardzo dobra rada ja też z niej skorzystam na nowy sezon
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
baton1125

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: baton1125 »

Wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Jak stosować nawozy granulowane

Post autor: Punky »

Zrób fotorelację kolego.
ODPOWIEDZ