Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Choroby i dolegliwości roślin konopi oraz jak z nimi walczyć.
dagarai
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 14:19

Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: dagarai »

Witam.
Jestem posiadaczem małej ale fajnej roślinki, jednak mam z nią wielki problem, przywiązałem się do mojej Bożenki i chciałbym byście mi pomogli. Problem jest z nią taki iż brązowieją jej liście i jeden nawet czerwienieje na samym końcu, niektóre liście zawijają się plus do tego jeden jest strasznie ciemny, na końcówkach tych liście są małe brązowo/czarne (chyba) małe punkty, do tego łodyga u samego podnóża zaczyna brązowieć. Powiedzcie mi czy da się roślinkę uratować czy nie? Moja Bożena jest hodowana bez lampy, boxu itp. Wiem grzech, jednakże postawiłem na maksymalną naturę jak tylko mogę. Utrzymuję temperaturę w pokoju 20+ stopni dochodzi max do 24. A w nocy 10 stopni max 14. Proszę o pomoc dla mojej Bożeny!

Teraz zdjęć dać nie mogę, jednakże już nie długo postaram się je zrobić i wysłać.
dagarai
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 14:19

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: dagarai »

Witam, już na starcie wiem iż zakazane jest umieszczanie posta pod postem, jednakże muszę to zrobić gdyż... Muszę dodać zdjęcia, a mój temat już był jakiś czas na forum. Dlatego też decyduję się na tak radykalne środki. :( Zdrowie bożeny jest dla mnie najważniejsze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: KMD »

A twoja Bożena jakim gatunkiem rośliny jest? [zadziorny]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ganjamafia
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 107
Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:01

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: ganjamafia »

No MJ to raczej nie jest [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: KMD »

Temat wałkowany wiele razy, w ziemi jest w huj nasion chwastów i co niektórzy zamiast mj pielęgnują je [mur]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
dagarai
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 14:19

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: dagarai »

O matko bosko, dziękuję bardzo za odpowiedź. Sorry za kłopot i jeszcze raz dzięki w ogóle że odpowiedzieliście, heh. Co do Bożeny, dostałem nasionko od jednej osoby (Zaufanej :( ), kiełkowało i zasiałem je. Jeżeli tak to oznacza iż nie wyrosło. :( Ojjj szkoda, wielka szkoda, a tak się już przywiązałem do Bożeny.

Dzięki wielkie xD Serio, ale i tak będę tą roślinkę pielęgnował xD
Skoro i tak już wyrosła.
Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze (za dużo dziękuję, jak jakiś żółtek xD)

PS: I TAK JĄ KUR** SPALĘ XD
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czerwienienie liści (końcówki) brązowe plamy.

Post autor: KMD »

Może jakiś ładny kwiatek na górze wyrośnie [blant]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ