Czy marihuana jest toksyczna dla kotów?

Choroby i dolegliwości roślin konopi oraz jak z nimi walczyć.
Majka22
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2017, 22:23

Czy marihuana jest toksyczna dla kotów?

Post autor: Majka22 »

Czy wdychanie dymu biernie przez koty może spowodować problemy? Co można powiedzieć o zjedzeniu ciasteczek marihuany lub liści rośliny przez koty?

Wiele osób mówi, że jest to to samo co kocimiętka, ale nie chciałbym robić nic, co może skrzywdzić mojego zwierzaka.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy marihuana jest toksyczna dla kotów?

Post autor: KMD »

kocimiętka? Nic kotu nie będzie. Zwierzęta są jak ludzie, marihuana i CBD też je leczy. Bardziej bym się martwił jak mój zwierzak by się nawalił alkoholem. Marihuana jest mniej szkodliwa. A wręcz jest lekarstwem a alkohol nie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Maniek88
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:43

Re: Czy marihuana jest toksyczna dla kotów?

Post autor: Maniek88 »

Cieszę się, że pytasz, ponieważ wydaje mi się, że w internecie opinie są podzielone. Marihuana pochodzi z rośliny o nazwie „cannabis sativa”. Substancja chemiczna występująca w konopiach indyjskich, która powoduje zmienione stany świadomości, którymi cieszą się ludzie nazywa się „delta-9-tetrahydrokannabinol” lub „THC”.

Chociaż marihuana jest często przepisywana na łagodzenie stanów bólowych i nudności z powodu chemioterapii u pacjentów z chorobą nowotworową i pewnych chorób u pacjentów z AIDS, wciąż wątpliwe jest, czy w tej roślinie jest coś korzystnego dla naszych kocich przyjaciół. Z całą pewnością stanowczo przestrzegałbym, aby koty nie znajdowały się w pobliżu dymu z marihuany, a także nie miały kontaktu z dymem papierosowym, pochodzącym z cygar czy z fajek.
Awatar użytkownika
nostradamus
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2020, 10:07

Re: Czy marihuana jest toksyczna dla kotów?

Post autor: nostradamus »

wdychanie czy dmuchanie kotu prosto w pyszczek jest bardzo słabym pomysłem jeżeli o to chodzi !dla zwierzaka to bardzo nieprzyjemne przeżycie.nie dawaj zwierzętom niczego, czego nie dałbyś swojemu dziecku
ODPOWIEDZ