methoxy

Choroby i dolegliwości roślin konopi oraz jak z nimi walczyć.
Awatar użytkownika
zabakarol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 09 cze 2011, 13:34

methoxy

Post autor: zabakarol »

siemanko nie wiedzialem do konca gdzie moge zadac pytanie tzn w jakim dziale a wiec moze wie kots czy mozna sobie zapalic zielone przy braniu methoxy jak cwicze na silowni to czasami mam ochote zapalic i sie odstresowac wieczorem tylko ze nie wiem czy moge i wole sie upewnic . bo slyszalem ze taki jeden znajomy przy braniu hmb i spaleniu zielonego trafil do szpitala bo go dusilo i nie mugl oddycha cos tam z sercem mial
dzieki z gury za pomoc
ogarnijcie ta stronke dopiero co powstala
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: methoxy

Post autor: ZeuS22 »

Ja osobiście ćwiczyłem i paliłem bez najmniejszego problemu :) Dodatkowo marihuana w wiekszych ilosciach wytwarza testosteron pobudzając organizm do jeszcze większego wysiłku (można to zauważyć jak się złapie prerwszego bucha że dostarcza nam energii) W tym momencie mozna machac sztangą jak głupi) niestety po okresie 20min przestaje działać i high spada na zamulający(spowodowane jest to wykończeniem. Nie ma opcji żeby Twój kolega miał przez to problemy. Musiał brać albo za dużą dawkę albo albo jego organizm był poprostu przeciążony. Czy Twojemu koledze rozpisywał ktoś treningi ? I czy tobie też rozpisuje? Proponuje przed braniem poradzić się starszych i "większych" kolegów ale takich co robią to z głową a nie mięśniami... Bardzo łątwo zaobserwować ludzi na siłowni kto wali na mase a kto robi wszystko w odpowiednim czasie. Tutaj cierpliwość jest niezbędna!

Ja osobiście brałem Kreatynke, HMB i odżywki Gainera i wchodziło jak złoto przy wieczornym buszku :D

btw. Temat mogłeś założyć w LUŹNE ROZMOWY :) admin mozesz przenieść...

good luck !

A wiec spokojnie możesz jarać i jednocześnie suplementy ale oczywiście bez żadnego gówna typu META, ONADREN itp...
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: methoxy

Post autor: johny »

moze kolega ma słabe serce i nie moze miec wysiłku i jeszcze przy mj go zamuliło .Wieczorkiem jak zajarasz nic nie bedzie ci.
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: methoxy

Post autor: ZeuS22 »

aha pod warunkiem że nie jesteś astmatykiem i nie masz na nic uczulenia poprostu jesteś czystu od chorób i uczuleń... w innym przypadku odpowiedzialności na siebie nie biore ;p
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
ODPOWIEDZ