"Box zrob go sam"

Zrób to sam.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

"Box zrob go sam"

Post autor: maaaaaati6 »

Witam jak juz wczesniej wspominalem buduje nowego boxa xD zakładam ten temat zeby rozwarzac kazdy moj pomysl z wami i pokazac ze jak sie chce to mozna xD
TU FOTki z mojego projekry zeby łatwiej wam sobie było wyobrazic [zdjecia]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a wiec tak moj box bedzie mial wymiary 73/35/80 z powodu ograniczonej przestrzeni ... powierzchnia uprawna to 60/35/80 poniewaz 13 cm to waska przegroda w ktorej umieszcze zasilanie HPS (250w auto umieszczona w cooltubie z osobnym wlotem i wylotem z boxa wentylator srednicy 125 mm wtlaczajacy zimne powietrze do tuby), bedzie tez tam zasilacz komputerowy zasilajacy wentylatory oraz gniazdo do pradu z programatorem czasowym (poniewaz uznalem ze programator w gniazdku na widoku tez jest przypałowy i ogarnietym ludziom moze dac do myslenia i moga skojarzyc) na lewej dolnej scianie wentylator wtlaczajacy na gorze wylotowy(z filtrem weglowym własnej roboty jego budowe na bierzaco opisze i pokaze przy budowie ) box wyłozony specjana Folia z growschopa ( tylko pytaie do was doswiadczonych na co najlepiej ja przykleic)
w waskiej polce na gorze bede trzymał nawozy itp...Doniczki zrobie sam o wymiarze 26/32/13 (dł/szer/wys) okolo 11,23 litra dlatego robie sam poniewaz ograniczona mam wysokosc wiec zrobie je niskie zeby wiecej miejsca było na roslinke (tylko pytanie czy to nie zaszkodzi roslince i moze macie pomysl z czego ja zrobic )

ostrzegam ze budowa troche potrwa bo chce wszystko przemyslec i uzbierac kase [blant] z gory dziekuje za wszystkie rady i zainteresowanych [trawka]
mam nadzieje ze kogos to zainspiruje [lolek]
ODPOWIEDZ