ak47 , ak48 , ICE ,Easy Plant XXL

Opisy odmian marihuany i konopi po spaleniu.
zlyandzej1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2013, 10:43

ak47 , ak48 , ICE ,Easy Plant XXL

Post autor: zlyandzej1 »

Zaczne od ICE : faza jest smiechowata mialem ciagle banana na ryju jak pamietam , ale smaczek taki dziwni ogólnie pachnie jak jakies paliwo albo cos dziwna taka odmiana moim zdaniem daje 6/10 , AK47 : mocna fajna zajeba ale tez jak np sam i nie masz co robic dziwnie sie robi daje 7/10 , AK48 : cenie tego pomidora za silny aromat lubie go dobry na melanze daje 8/10 , Easy Plant XXL: dla mnie to jest za mocny ale ma slodki smaczek zapaszek przyjemny i duzo thc w sobie i mocne upala daje 6/10
Reprezentuje zielony klimat :) wystarczy mały buch : )
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: ak47 , ak48 , ICE ,Easy Plant XXL

Post autor: grower66 »

fajny temat czekam na moj blue berry i amnesie+ak bo ak 47 juz widze opisales:P [blant] ile ci wyszlo z easy planta xxl???
zlyandzej1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2013, 10:43

Re: ak47 , ak48 , ICE ,Easy Plant XXL

Post autor: zlyandzej1 »

z jednego pomidora chyba 160g plus nawozy z ATOMI FLAWOR, ORGANICZNY NAWÓZ POLEPSZAJĄCY ZAPACH, SMAK ORAZ ZWIĘKSZĄJACY OBJĘTOSĆ ,ale nie pamietam za bardzo
Reprezentuje zielony klimat :) wystarczy mały buch : )
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: ak47 , ak48 , ICE ,Easy Plant XXL

Post autor: 1nielegal »

pale właśnie swojego ak47 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,nie trzymałem go do oporu tylko ściąłem jak był cały mleczny i faza jest bardzo pozytywna ,pobudzająca do działania,czuję się lajtowo i mam śmiechawe,mogę wszystko normalnie robić i załatwiać ważne sprawy choć głos mi się trochę zmienił?:)palenie trzyma do godziny czasu,nie zamula mnie potem i nie wbija w fotel,taka jazda mi odpowiada i dobrze że nie trzymałem jej za długo choć spróbował bym jej w brązie..
ODPOWIEDZ