Pogromcy mitów

Opisy odmian marihuany i konopi po spaleniu.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Witam, większość ludzi na tym forum z pewnością słyszała różne dziwne bzdury na temat konopi od ludzi którzy sami palą ale tak na prawdę o konopiach nie mają większego pojęcia .Jednym z przykładów jest "chemik" czyli zioło które podczas uprawy zostało podlewane domestosem lub podobnymi specyfikami które mają zwiększyć moc palenia. Dla osób które w to wierzą proponuje wszystkie kwiatki w domu podlewać domestosem, cifem, izo lub czymkolwiek co znajdziecie w łazience, a po jakimś czasie spalcie te kwiatki bo przecież jeśli je podlejecie jakąś chemią to na pewno będą bardzo mocne a thc będzie w nich więcej niż w samych topach konopi . Dopisujcie jakie inne mity słyszeliście o paleniu.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Z tego co wiem, to nie podlewanie tylko maczanie w środkach chemicznych, i to działa na 100% bo w ten sposób robili dopalacze. W niektórych były nawozy sztuczne, a w jeszcze innych trutka na szczury.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Gąbczasty »

no dokładnie tu chodzi o maczanie.

Holender- są tacy którzy myślą że to jest odmiana a to jest przecież po prostu zioło z Holandii
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Dlatego warto mieć swoje a nie palić jakieś gówno które jest wymieszane nie wiadomo z czym?Tylko aby zrobić na kimś kase
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Gąbczasty »

wczoraj przyszedł do mnie ćpunek i się pyta czy idę na bucha. Ja mówie: Nie. A on kurwa taki zdziwiony jak biała białe małżeństwo któremu urodził się syn murzyn.

Pierdole nie pale dileroswkiego ścierwa już nigdy nawet gdyby mi uprawa nie wypaliła albo swoje albo nic
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Ja wczoraj z kumplami braliśmy pierwszy raz od jednego gościa.Ja za bardzo nie byłem za tym bo wiem jakie się palenie w okolicy kręci.Ale gościu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Bardzo fajna sativia była.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Gąbczasty »

ale wiesz rzadko się tradia żeby dilerzy coś naprawdę porządnego mieli
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Tak to racja.Aż sam się zdziwiłem że takie dobre było i dużo we worku.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Też zależy jaki dealer. Jak taki co w bramie siedzi to wiadomo że syf, a jak ma swoja uprawę i sprzedaje znajomym to też inna bajka.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Ostatnio ogladalem w TV jakis program na Discovey bodajze w ktorym przy uprawie roslin puszczano im rozne rodzaje muzyki. W zaleznosci od niej roslinki rosly w rozny sposob. Z tego testu wynika ze przy muzyce Heavy Metalowej roslinki najlepiej i najszybciej rosna, sa zdrowe i mialy duzo grubsze lodygi. Czy ktos ma jakas wiedze na ten temat?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Nie mam, ale to że muzyka wpływa na rośliny wiem. Nie wiem dokładnie jak wpływa. Wydaje mi się że chodzi tu o drganie cząsteczek powietrza (w skutek dźwięku). My nie jesteśmy w stanie tego odczuć, ale rośliny mogą odbierać to podobnie jak odbierają wiatr, i wytwarzają grubą łodygę żeby się nie złamać. A przy metalu dlatego, że ostre riffy dają mocne drganie. Ale nie mam pewności że to od tego.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Gąbczasty »

nie pierwszy raz to słysze i wydaje mi się że jest to mit do obalenia
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Jednak chyba coś w tym jest:

"Od lat wiadomo, że dźwięk, muzyka wpływają także na rośliny i zwierzęta, gdyż wszystkie organizmy żywe posiadają wspomniane już wzorce wibracji. Stwierdzono między innymi, że kury lepiej niosą i krowy dają więcej mleka, gdy w otoczeniu rozlegają się dźwięki łagodnej muzyki na flet lub fletnię. Nie jest już tajemnicą, że w instytutach naukowych mierzy się reakcję roślin na dźwięki. Dorthy Retallack badała wpływ muzyki na rośliny. Stwierdziła, że gdy badane rośliny zdawały się „nie lubić” puszczanej muzyki, i nie tylko rosły gorzej lub więdły, lecz także odwracały liście od głośników. Szczególnie zaś upodobały sobie klasyczne ragi indyjskie na sitar, grane przez Ravi Shankara czy Rahula Sariputrę („Nirvana”, „Footprints in the Sky”)."
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Pogromcy mitów

Post autor: starter_MJ »

diselryder pisze:Ostatnio ogladalem w TV jakis program na Discovey bodajze w ktorym przy uprawie roslin puszczano im rozne rodzaje muzyki. W zaleznosci od niej roslinki rosly w rozny sposob. Z tego testu wynika ze przy muzyce Heavy Metalowej roslinki najlepiej i najszybciej rosna, sa zdrowe i mialy duzo grubsze lodygi. Czy ktos ma jakas wiedze na ten temat?

Zawsze tak twierdziłem , ale ktoś to by musiał przetestować zrobić dwa boxy

i tu coś klasycznego a tam coś mocnego i wtedy wyszły by wyniki ( mówię o muzyce odmiany zasadzić te same najlepiej pokolenie f1)
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Tak właśnie o to chodzi żeby to sprawdzić to by człowiek wiedział ile w tym prawdy.Kiedyś kumpel mi opowiadał że jak posadził sobie trzy drzewa wiadomo jakiego gatunku to z jednym rozmawiał i mówił że rosło o wiele lepiej niż dwa pozostałe.Nie wiem ile w tym prawdy ale koleś był święcie do tego przekonany.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Pogromcy mitów

Post autor: starter_MJ »

Może się zjarał i fazę wkręcił..... , chociaż cholera wie , kto się podejmie eksperymentu ??? Wtedy będziemy wszystko wiedzieli....

Kto się podejmie eksperymentu i udowodni lub zaprzeczy pogadam z adminem i jako jedyna osoba na forum dostanie rangę "Naukowiec".

A jak się nie zgodzi admin dostanie ładny baner którym będzie mogła się wyróżnić na forum ( ja to gwarantuje)

warunek rośliny muszą mieć dobre warunki do rozwoju i muszą być dwa boxy
pestki F1 chociaż myślę ,ze pestki dało by rade załatwić jakoś może szanowny PAN thc-thc by sie zgodził i podarował nasionka na test.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Gąbczasty »

o kurde nieźle a ja nie wierzyłem bo że zwierzęta to wiedziałem oglądałem program o krowach które słuchały betowena czy tam czajkowskiego
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Hmm. Gdybym miał bokxa u siebie, to bym odpalił jakąś muzykę. Pogadam z kumplem, niech włącza im muzykę. Tylko nie będzie ona zbyt głośno.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: Pogromcy mitów

Post autor: diselryder »

Jeżeli bym miał możliwość to czemu nie.U mnie niestety in odpada.Zdaję się na was.Dobra sprawa gdyby się to udało sprawdzić na tym forum.Np.patronat nad tym nazwijmy to eksperymentem obiera forum lub forum ze sponsorem pestek.Fajna reklama forum by była,i chyba pierwsze forum które by miało fotorelację z takiej misji.
Awatar użytkownika
I'Amsterdam
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 244
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Amsterdam.

Re: Pogromcy mitów

Post autor: I'Amsterdam »

ja w Polsce palilem raz temat co smierdzial benzyną .
dlatego nie tesknie za Polska.






moj typ zwozi temat z holandii dajmy na to 50g.
i tak to namacza i obciaza ze robi z teog nawet 80/100g


a potem mowia ze temat ryje głowe.
Jebać Publiczne Kanty
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Możliwe. Nie widziałem holenderskiego, ale mam zamiar się do was wybrać. Tylko na razie nie mam z czym.
Awatar użytkownika
I'Amsterdam
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 244
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Amsterdam.

Re: Pogromcy mitów

Post autor: I'Amsterdam »

ja na poczatku czerwca bede w polsce i 22 zjezdzam z powrotem , mozesz sie zabrac ze mną :)
Jebać Publiczne Kanty
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Punky »

Lepiej przywieź mi szuwax :D Edukować się muszę, jak zakończę to pojadę do Holi, może nie na stałe, ale pojadę.
Awatar użytkownika
I'Amsterdam
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 244
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Amsterdam.

Re: Pogromcy mitów

Post autor: I'Amsterdam »

ja pojechalem tylko na wakacje i juz 13 lat siedze w Amsterdamie :D [szydzi]
Jebać Publiczne Kanty
Awatar użytkownika
zabakarol
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 61
Rejestracja: 09 cze 2011, 13:34

Re: Pogromcy mitów

Post autor: zabakarol »

hehe siemanko jestem tutaj nowy mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze miejsce dla pewnego chlopaczka który popiera oraz jak najbardziej degustuje zielone a co do tego ze pzyjechales na wakacje i siedzisz tam juz 13lat to mysle ze jest to najlepszy pomysl patrzac na to co sie w polsce wyrabia do tej pory :/ niestety
SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ [konopia]
ogarnijcie ta stronke dopiero co powstala
Awatar użytkownika
ImSoFuckingHappy
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 145
Rejestracja: 13 mar 2011, 1:12
Lokalizacja: JamajKA

Re: Pogromcy mitów

Post autor: ImSoFuckingHappy »

diesel mitomanem jesteś ty bo po 1 jak się niewie to sie nie udziela chemik istnieje jest to kwiat który jest pryskany nawet podlewany środkami chemicznymi rocienczonymi w wodzie spróbuj naprzykład wziąsć nasionko wsadzić do ziemi i popryskaj chemią zobaczysz że będzie zmieniał kolor łodygi roslinka wciąga chemie a potem z 2 tygodnie przed zbiorami wyparzasz korzenie wtedy wszystko idzie do góry i zmiesza sie z thc ;D diller na tym zarobi ale twoje płuca nie ;/ ;] [zapalmy]
Zawsze Za !
Skiera
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2012, 9:32

Re: Pogromcy mitów

Post autor: Skiera »

kolego wyżej jeśli mówisz że taka chemia istnieje to co powiesz o nawozach ? wszystkie składniki nawozów to tez jest chemia wiec biorac pod uwage twoja teorie hodujemyy same chemole
Tetra Hydro Cannabinol
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Pogromcy mitów

Post autor: kanibal1910 »

Skiera pisze:kolego wyżej jeśli mówisz że taka chemia istnieje to co powiesz o nawozach ? wszystkie składniki nawozów to tez jest chemia wiec biorac pod uwage twoja teorie hodujemyy same chemole

Kolego a czy Ty nie rozumiesz że ten temat był ostatnio komentowany w czerwcu ubiegłego roku ? I nikt z niego już nie korzysta? Co prawda mogą go jedynie czytać?
ODPOWIEDZ