Easy Plant XXL Femi Auto

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

Przyszedł czas na kolejne wysiewy. W kieliszku moczą się 4 pesteczki wygranych od THC-THC Easy Plantów XXL Automatic :) Sprzęt do mierzenia wilgotności powietrza i gleby i pH gleby kupione co by tym razem nie było paskudnych niespodzianek z pleśnią w roli głównej. Jako, że to automaty to inaczej powinniśmy ze światłem zrobić. No i standardowo pytania: czy od razu mogę je wrzucić po wykiełkowaniu do docelowego wiadra 11 litrowego (wiem, że mogę, wolę się upewnić ;P ) i jak ustawiać czasomierz do oświetlenia? :)
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc tak jak poprzednio :)
taS

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: taS »

Daj je odrazu do docelowych donic ;) Światło im daj 18/6 do czasu zakwitnienia ;) Potem stopniowo zmniejszaj co tydzień o godzinę powiedzmy aż zatrzymasz się na 12/12 ;) No i życzę powodzenia oczywiście [usmiech] Ja też wysiałem 2 tygodnie temu nowe i te co wygrałem i te co zakupiłem plusowo ;P Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

Siema :) Dzięki za rady, tak zrobię.
Ale mam jeszcze pytanie- czy to tylko u mnie forum ma jakiś błąd? Nawet gdy jestem niezalogowana mogę swobodnie wchodzić w każdy temat z aktualnych fotorelacji z upraw. Wcześniej ten dział był niedostępny dla niezalogowaych. Czy to bezpiecznie?
taS

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: taS »

Wiesz co , nie mam pojęcia czy tak jest ... Ale co to za problem komuś się zalogować i zajrzeć ;) Na to samo wychodzi ... Już kiedyś poruszyłem ten temat z KMD i raczej cytuje " Na prośbę samego Tuska , wątpi żeby coś zdziałał " Serwer jest postawiony w NL na prywatnej stronie a nie na jakiejś darmowej domenie ... Także myślę że nie powinno być jakichkolwiek problemów z tego ;) No chyba że miała byś piwnice albo hale całą zarośniętą to może by się tobą zainteresowali ... Ale jak ktoś ma parę krzaczków dla własnego użytku to nie chce im się raczej w to bawić bo takich ludzi jest wielu ;) Po za tym czytałem ostatnio jakiś artykuł , i podobno w Polsce można legalnie posiadać i sadzić MJ tylko trzeba mieć to zarejestrowane gdzieś tam że robisz to w ramach eksperymentu ... Nie wiem gdzie to czytałem ale jak sobie wy googlujesz to może się doczytasz ;) Podobno w nowym roku ma ruszyć 10 000 ludzi z takimi eksperymentami , a co za tym idzie ? Pierwszy krok do legalizacji ! ;DDD Trochę się rozpisałem hehe pozdrooo ! [blant]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Nico »

Co do donic to już wiesz. Co do zmiany czasu oświetlenia to mieliśmy na ten temat dyskusję i w zasadzie możesz zmienić ale bardziej z racji oszczędzania energii niż innych względów.

viewtopic.php?f=53&t=1358

viewtopic.php?f=53&t=1287
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Giant »

Skoro sadzisz automaty czyli rośliny fotoobojętne nie musisz wcale zmieniać fotoperiodu, chyba że tak jak kolega wyżej radzi jedynie w celu zaoszczędzania energii.

Co więcej odradzam zabawę w jakieś stopniowe zmienianie fotoperiodu, to też może wywołać stres na roślinach, zaburzyć ich prawidłowy rozwój.

Możesz jechać 24/0 18/6 12/12 ,
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

Dzięki chłopaki za linki i rady. Zrobię chyba tak jak [/b]Punky[/b] radził w innym temacie :) Czyli:
Punky pisze:Jednak przez pierwsze 3 tyg wegetacji najlepiej trzymać 18/6. Później jak zakwitnie stopniowo zmniejszać czas naświetlenia kończąc na 12/12 wtedy rosliny szybko nabieraja masy.
taS

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: taS »

Dokładnie tak ;) NMZC ! Od tego mamy się na wzajem ;P z fartem [blant]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Punky »

Jestem bardzo ciekawy iż sam posiadam te nasiona i zastanawiam się wysiewać czy może lepiej zostawić miejsce na coś innego.
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: elpolako27 »

Jak tam Twoje pesteczki.... ?
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

No właśnie mam pewien problem- jedno z nasion nie puściło kiełka.. A chcemy mieć maksymalnie obsadzonego boxa.. Czy mogę zrobić tak, że spróbuję wykiełkować czwarte nasionko od nowa i wsadzę je do boxa z pozostałymi? Wtedy między tym jednym nasionem a resztą będą jakieś 3 dni różnicy.. Mogę tak zrobić?
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Nico »

Nie powinno stanowić to jakiegokolwiek problemu.
taS

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: taS »

Jasne że możesz ;) Ja po tygodniu posadziłem do kusha inne a po następnym tygodniu znowu inne ;P Te nasiona są jakieś wadliwe ... Mi z każdej paczki zamówionej czy wygranej z 3 tylko 2 wychodziły ;) bez sens ... Albo stare nasionka albo źle konserwowane ;)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Punky »

Zgłoś reklamację, może uznają...

Robiłaś precurshing?
taS

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: taS »

Bez sensu reklamować jedno ziarenko zwłaszcza jak koleżanka jeszcze je wygrała :P
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: osiol »

Jesli do 2 tyg nie wyk nasionko do wyjebania moj maroc po tyg wystartowal dopiero :-D
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

Uuuff, trochę mnie nie było. Wybaczcie, miałam duuuuuże zawirowania w życiu i dlatego tak zniknęłam ale jest wszystko ok, stęskniłam się to wracam. Od razu mam pytanie: wyrywać krzaczory czy nie? :D

Krzaczor 1

Obrazek

Obrazek

Krzaczor 2

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Krzaczor 3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba już czas, jak sądzicie? [wodna]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: osiol »

witamy banditka ;] wiesz co ja bym jeszcze z 10 dni potrzymał nie pożałujesz napewno ;]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: LaBandita »

Mówisz? Bo boję się, że przetrzymam je za długo i albo spleśnieją albo przejrzeją.. Zainwestowałam w mierniki pH, wilgotności i temperatury i według niego warunki są idealne a pierwszy krzak ma już 95% brązowych włosków, pozostałe 3 krzaki jeszcze nie.. A wczoraj jak puknęłam jedno bonio z pierwszego krzaka to tak mnie kopnęło w głowę, że myślałam, że się nie ruszę z kanapy z psem na spacer [bongo]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: osiol »

nie no wszystko powinno być ok częściej do niej zaglądaj, a będzie wyśmienita [blant]
Awatar użytkownika
Alien
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2014, 1:45

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Alien »

Jak kolega wyżej maks 10 dni bym poczekał.
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: Maat »

Ładny, jestem ciekaw końca :). z fartem.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Easy Plant XXL Femi Auto

Post autor: osiol »

Banditka jeśli możesz dodaj foteczki całych roślinek [usmiech]
ODPOWIEDZ