3x Ivory Ice - CFL.

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

3x Ivory Ice - CFL.

Post autor: Maat »

Cześć,
Postanowiłem wystartować z drugim moim grow w indoor. Zrobiłem sam boxa, w szafce o wysokości 60cm, dł. 60, szer. 35cm całość wyłożona kocem ratunkowym. Dałem dwa wiatraczki komputerowe wyciągający i wciągający oczywiście z matą węglową, oraz na ścianie bocznej aktywna mata węglowa żeby dostarczała jakiś większy przepływ świeżego powietrza. Całość udała mi się szczelna, mam nadzieje, że smrodek będzie znikomy. Oświetla boxa 106W CFL (5 żarówek) wiem, że mało ale póki co mam nadzieję, że starczy, temperatura 22-25 maks. Doniczki wykonane z 5L butelek z wody, z nawierconymi od spodu dziurkami. Pestki moczyły się w wodzie 12H po czym opadły na dno i wsadziłem je w ziemie, mija 2 dzień lecz nic nie wychodzi, ale myślę, że na czasie się pojawią :).

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 3x Ivory Ice - CFL.

Post autor: Nico »

Będziemy kibicowali [usmiech] [szczerzy] Z fartem [usmiech]
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: 3x Ivory Ice - CFL.

Post autor: Maat »

Pierwsza już wyskoczyła, czekam na kolejne dwie. Mam pytanko gdzieś tak od 8-10 dnia wszystkich roślinek puścić już 18/6 do końca czy poczekać trochę dłużej? (są to automaty, a podobno na początku dobrze je właśnie trzymać 24/7)

Obrazek
Maat
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:59

Re: 3x Ivory Ice - CFL.

Post autor: Maat »

Dzień 9,

Z wilgocią walczę, temperatura w porządku foto 24/7 za 10 dni przełączam stopniowo na 18/6 . Jak na swój dzień wyglądają chyba w porządku, zdecydowałem się nie robić LST jeśli będzie wyglądać, że wyjdą z nich karzełki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: 3x Ivory Ice - CFL.

Post autor: Nico »

Ładne i zdrowe. Z LST faktycznie poczekaj aż podrosną na spokojnie. Tymczasem z fartem [usmiech]
ODPOWIEDZ