Spontaniczny krzak

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Kosto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2014, 16:56

Spontaniczny krzak

Post autor: Kosto »

Witam.
Jestem tu nowy i ogolnie jestem zielony jesli chodi o uprawe. Nie wiem czy pisze w odpowiedni miejscu , z gory przepraszam i prosze o przelozenie tematu.
Przejdzmy do rzeczy. Jakis miesiac temu kumpel dal mi kilka sionek. Nigdy nie zastanawialem sie nad uprawa ale pomyslalem ze wrzuce kilka na wilgotny wacik.(wszystko oczywiscie for fun [szczerzy]). Po 2 dniach zobaczylem kielki , pomyslalem ze nie moge tego tak zsotawic , poszedlem po doniczki i wsadzilem ziarna. Doniczki postawilem na parapet gdzie jest slonce od godziny 10 do 17. Po 3 dniach zobaczylem ze jedna roslinka urosla dosc sporo , postanowilem sprawdzic czy cos z tego bedzie [trawka]. Minely 3 tygodnie odkad polozylem nasionko na wacik, i moja roslinka zaczela wariowac. Koncowki lisci zaczely usychac i zolknac, 2 liscie juz odpadly. Podsylam zdj i prosze o pomoc i rady.
/admin - cenzura, używaj tylko bezpiecznych uplodadów zdjęć, http://www.growenter.com/viewtopic.php?f=44&t=5/
Z gory dziekuje ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Spontaniczny krzak

Post autor: Nico »

Pierwsza rada.... na parapecie to się możesz tylko kłopotów dorobić. [usmiech] A plon będzie raczej mizerny. Ale próbuj trzymamy kciuki [usmiech]
Podlewałeś jakimiś nawozami?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Spontaniczny krzak

Post autor: Niekwestionowany »

Ściągnij to z tego parapetu i zrób sobie boxa po kosztach ;) Za nie wielką cenę idzie coś fajnego zrobić... A tak to nic z tego raczej nie bd ... I jak już bd miał boxa to pomyśl o jakiś konkretnych nasionach ;) pozdrooo
Kosto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2014, 16:56

Re: Spontaniczny krzak

Post autor: Kosto »

Dziekuje za rady ;) Nie, nie podlawalem jej zadnym nawozem. Wlasnie rozmyslam budowe boxa ale kompletnie nie wiem co i jak , od czego wlasciwie zaczac. Chcialbym posadzic z 2 krzaki, ale nie moge sie zdecydowac jakie kupic nasiona , jakies pomysly ? [szczerzy] Chcialbym zeby to bylo dosc latwe i proste w uprawie [usmiech] Co myslicie o tym ?
http://www.thc-thc.com/?535,critical-russian. I odrazu mam pytanie co do tej uprawy , gdybm mial juz nasiona w boxie to jakich doniczek potrzebuje, jakiej ziemi , no i jeszcze jakie nawozy? chcialbym aby byly dostepne w kwiaciarni. Chcialbym tez wiedziec w jakich proporcjach i jaka iloscia podlewac te krzaczki :)
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Spontaniczny krzak

Post autor: Niekwestionowany »

Wydaje mi się że wszystko masz tutaj na forum napisane , wystarczy tylko po szukać ;P Wejdź sobie na jakiś growshop i poszukaj odpowiednich rzeczy ;) Jeżeli cię stać to masz tam już nawet kompletne zestawy uprawowe ;) Zależy na jaki sklep wejdziesz ... Nie bd tutaj reklamował , wystarczy poszukać ;) Na początek radził bym ci zacząć od automatów ;) Łatwiejsze i szybsze w uprawie ... AK47 fajna sprawa Albo auto Amnesia ;) bądź inne automaty ;) Na sezonówki musisz mieć większego boxa , więcej wiedzy i więcej czasu ;) Do automatów minimalnie 5 L donica ... Ziemia z fajnymi mieszankami i nawozy w fajnych cenach i na pewno na długo ci starczą też w tych growshopach bo taka zwykła z kwiaciarni nie za bardzo ;) Polecam osobiście ziemię PLAGRON all mix , nie droga a fajna i z nawozem na pierwsze 6 tygodni ;)
Kosto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2014, 16:56

Re: Spontaniczny krzak

Post autor: Kosto »

Dzieki za odp [usmiech] Zastanowie sie nad tym :) Jakies inne propozycje ?
ODPOWIEDZ