The Church Femi

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: The Church Femi

Post autor: Nico »

Wiesz co Niekwestionowany... czasami odrobina samokrytyki by Cię nie zabiła [zadziorny]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: The Church Femi

Post autor: Niekwestionowany »

No tak jak napisałem ja nie uważam się za bossa i wszechwiedzącego ;) Krytyka w moich fotorelacjach jest jak najbardziej wskazana ;)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

he [blant] pewnosc siebie tez jest dobra .... Nie ma sensu sie przeciez spierac
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: The Church Femi

Post autor: Niekwestionowany »

Ja tu nie mam zamiaru się z nikim kłócić ;) Ale jeżeli coś komuś nie pasuje to już jego sprawa ;) Ja robie swoje i tyle ^^
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: The Church Femi

Post autor: LaBandita »

O kurcze, nie było mnie znowu tyle czasu i nawet nie wiedziałam, że taki offtop się zrobił.. Na forum haszysz nigdy nie pójdę, ba, nie zamierzam szukać żadnego innego forum nigdy bo to jest najlepsze i chyba każdy to wie :) Ale nie będę Was oszukiwać- niestety nie będę tu wchodzić tak często jak kiedyś.. Mam teraz masakrycznie dużo obowiązków, które mi doszły (praca, szkoła, szkolenia, na których jestem uczestnikiem, szkolenia które sama prowadzę, śmiertelnie chory pies wymagający maksymalne opieki no i życie). Przepraszam Was za brak obecności i zdjęć ale teraz tak to będzie wyglądać przez podejrzewam najbliższe kilka kilkanaście miesięcy. Jutro mamy w kocu jeden dzień wolnego jak my wszyscy chyba więc będą zdjęcia. Będę je dodawać raz na dłuższy czas ale obiecuję, że będą. A Wy nie zwracacie uwagi na forumowych spamerów czy trolli- jak tam to wolicie nazywać ;) Ja się stąd nie ruszę i żadne forum haszysz czy inny szit mnie do tego nie zmusi :)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

Brawo xD
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: The Church Femi

Post autor: LaBandita »

Cykam jedno "grupowe zdjęcie" na szybko bo oczywiście czasu brak..


Obrazek

I mam od razu pytanie. Nie było mnie w domu ostatni tydzień. Roślinkami opiekował się współlokator. Po powrocie zauważyłam, że w jednym krzaczku liście wyglądają w większości tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolega chciał dobrze ale myślał, że "każda roślina przecież czasami usycha trochę dlatego się nie przejmował i nie dawał znać"... No ok, chciał dobrze, w sumie faktycznie mógł nie ogarnąć skoro nie zajmuje się nimi codziennie. pH w tej doniczce jest ok, wilgotność ok, temperatura ok, nie ma pleśni ani nic niepokojącego. Poszukałam i znalazłam takie coś:

Obrazek

oraz

Obrazek

Obrazek

Czy zgodnie z powyższymi schematami oznacza to, że jest to ten "mocniejszy postęp deficytu Zn" czy to zwykłe przenawozowienie?
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

mi sie wydaje ze zwyczajne przenawozenie .. przelej moze woda z kreda i poczekaj z 5 dni [blant] ladne tylko zadnego LST nie stosujesz ??
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: The Church Femi

Post autor: LaBandita »

Dziękuję Ci za odpowiedź :) Czemu nie trenuję? A nawet nie wiem, po prostu jakoś tym razem zdecydowaliśmy, że będzie rosła tak jak chce :) Poprzednią trenowaliśmy i wyszło ok a zobaczymy jak wyjdzie ta uprawa bez treningu :)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

nasz dobry kolega xD "Niekwestionowany" tez tak zrobil przy tej uprawie [blant] cos was laczy hehe zarty ... no ale z tego co wyszlo to zbior byl ubozszy chodz nie powiem napewno topy sa wieksze i bardziej skupione wiec i wyglad jest ladniejszy xD zrobisz curring w lodowce i bedzie moc wieksza to i mniej bedzie szlo [rasta] z fartem bede obserwowal [banan]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: The Church Femi

Post autor: LaBandita »

Zobaczymy co z nich wyjdzie :) Ja się cieszę jak wychodzi po 50 gr z jednego krzaka i jak wychodzi 25 gr. To moje hobby dodatkowe i cieszy mnie sam fakt, że je mam :)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

wiadomo xD ja jedna trzymam chyba dla 5 g xD ale sentyment jest i przeciez jej nie wyzuce [blant] najlepsze to uczucie jest jak widzisz jak tworzy sie cos z niczego (malego ziarka) [blant] oby tak dalej

Oby nas bylo wiecej i wiecej wtedy nikt nas nie powstrzyma [banan]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: The Church Femi

Post autor: LaBandita »

Nastąpiło trochę nieprzewidzianych zmian. Od 3 tygodni nie ma nas już w kraju. Dostaliśmy dobrą propozycję wyjazdu i zawinęliśmy się w ciągu 4 dni. Pozostaniemy tu gdzie teraz jesteśmy pewnie przez około pól roku :) Niestety roślinki trzeba było zostawić zaufanej osobie bo przekraczanie granicy z całym sprzętem byłoby mało rozsądne. Opiekuje się nimi doświadczony ogrodnik mający za sobą kilkadziesiąt upraw zarówno w lesie jaki i w domu. I tym razem ma problem. Jest przesadnie ostrożny i powiedział wprost, że nie będzie się rejestrował na żadnych forach i ja mam pisać za niego skoro konto już mam. Nasionka zostały wysiane 28 kwietnia. Do dziś nie pojawił się ani jeden topek. Nawet zalążek. Kolega mówi, że nigdy się z czym takim nie spotkał. Mimo lania nawozu co drugi dzień i wręcz książkowych warunków (miernik pH, wilgotności i temperatury b ył używany raz na 3 dni- kolega aktualnie też to robi) nic się nie dzieje. Kolega- nazwijmy go J. bo pisanie ciągle kolega jest kłopotliwe ;) Więc J. zastanawia się pod prostu nad odłączeniem boxa i spisaniem na straty roślin. Zdjęć nie mam, mogę poprosić ale przez Skajpową kamerkę widziałam- piękne, duże, rozłożyste krzaki. Tylko nic nie rośnie. Co to może być? Odłączyć je czy czekać?
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: The Church Femi

Post autor: maaaaaati6 »

LaBandita milo Cie znowu widziec u nas xD to tak na poczatek ... rozumiem ze masz nasiona z thc wiec lipne nasiona wykluczamy ... moze glupie pytanie ale wiesz ze The Church Femi to sezonowka przelaczyliscie swiatlo ?? i zmieniliscie zarowke (czy duala macie) ... z tego co mi sie wydaje to ta odmiana chyba ma 90 dni w sklepie napisane ... czyli jak by nie bylo na dworze kw-pazdzier.... wiec ja bym poczekal jeszcze
ODPOWIEDZ