Katowice: pierwszy w Polsce sklep z legalną marihuaną

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Katowice: pierwszy w Polsce sklep z legalną marihuaną

Post autor: bandyta123PL »

Marihuana to lek bezpieczny, skuteczny i tani - tak uważa część ekspertów. Inni mówią o uzależnieniu. W Katowicach kilka dni temu otwarto pierwszy w Polsce sklep, w którym można kupić produkty na bazie konopi. Jak się okazuje, marihuana skutecznie radzi sobie nie tylko z padaczką - informuje TV Silesia.

- To zmieniło mój świat, wstałem, dostałem nowej energii, znów miałem ochotę - Bartosz Medyński nie ma wątpliwości, że na nogi postawiła go marihuana. Dwa lata temu uległ wypadkowi. Podczas remontu dachu spadł z wysokości trzech metrów i poważnie uszkodził kręgosłup. Przez długi czas jedynie leżał. Wtedy przyjaciele zaproponowali mu alternatywną metodę leczenia.

Jednak nowa metoda leczenia przyniosła mu kłopoty z prawem. Za posiadanie narkotyków będzie odpowiadał przed rybnickim sądem.

Sklep przy ul. Słowackiego w Katowicach to pierwsze miejsce w Polsce, w którym można kupić produkty na bazie konopi siewnych. Legalnie. Sklep wyglądem przypomina aptekę, jednak recepty od lekarza nie można tu zrealizować.

TVS przypomina o zaskakująco dobrych wynikach badań dzieci chorujących na padaczkę, które leczone są marihuaną, ale w kroplach. W Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka kilku małych pacjentów przyjmuje lek wyprodukowany ze specjalnych szczepów tej rośliny.
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
ODPOWIEDZ