AK47 automatic feminized

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
baton1125

AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

Witam
mam growboxa zmajstrowanego z szafki o wymiarach wys.76cm szer.38cm do tego radiator komputerowy,4 świetlówki Megaman plantlamp każda o mocy 15W. A oto co sie w nim znajduje:
Obrazek
Obrazek

Roślinka ma już 22 dni :/ wiem,że mizernie wygląda,ale wcześniej przez niecałe 2 tyg kiełkowała w innym boxie mniej wyposażonym a co najgorsze w niskiej temp. z rana termometr pokazywał 0 stopni C :/. odkąd przeniosłem ją do właściwego pudła odżyła. od jakiegoś tygodnia prowizoryczna stacja bimbrownicza dostarcza krzaczkowi CO2. cały czas stosuje 20h światła i 4 ciemności.podlewam ją co 3 dzień. 3 dni temu dostała dawke https://thc-thc.com Teraz temp. w boxie utrzymuje sie w granicach 38 stopni podczas naświetlania i 25 w ciemnościach.Jak wam sie to widzi bedzie coś z niej jeszcze ?? czy może nie mam sie już co napalać z powodu "szoku" ktorego doznała w początkach życia spowodowanym niskią temperaturą.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

baton1125 pisze:Teraz temp. w boxie utrzymuje sie w granicach 38 stopni podczas naświetlania i 25 w ciemnościach.

38 st to zdecydowanie za dużo optymalna temp to 28st. Zamontuj jakiś wentylator.
baton1125 pisze:do tego radiator komputerowy
Radiator? Wiesz co to w ogóle jest? Jak wiesz to po chuj ci on potrzebny?
Podlewaj codziennie po trochu i daj więcej światła bo się wyciągnęły.
Zdejmij folie aluminiową z boxa i zamontuj koc ratunkowy, albo oblep białym papierem.
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

szybko pisałem i zamiast wentylatora wyszedł radiator. zainstalowałem tam wentylatorek o średnicy 15cm ale widocznie potrzebny wiekszy. 4 świetlówki 15w to za mało? ok boxa okleje białym papierem. słyszałem,że lepiej jest podlewać raz na 2/3 dni wiecej żeby woda doszła do korzeni,no ale to moja pierwsza uprawa jeżeli to ma pomóc to ok
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 21:00 przez baton1125, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

Zainstaluj 2. Jeden wtłaczająco-mieszający a drugi wyciągający. Musisz schłodzić tego boxa. A wstawiłeś jakąś wodę do środka? Jak nie to wstaw bo wilgoć jest ważna.
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

miska z wodą stoi tam caly czas wiec z wilgocią powinno być ok
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

No więc zrób to co napisałem, a potem regularnie dodawaj zdjęcia :)
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

no spoko dzięki za wskazówki ;]
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Gąbczasty »

na wstępie chce powiedzieć że nie masz się czego wstydzić ponieważ jesteś początkujący jak wielu tutaj. Widzę że fajną odmiankę masz też mam na nowy sezon jedno AK 47 Automatic Feminized więc będę śledził fotorelke. Jak już chłopaki powiedzieli światła masz za mało po ile lumenów mają te żarówki?
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: starter_MJ »

baton1125
gratuluje odwagi i kwiatka , często aktualizuj , i życzę plonu udanego i smacznego , by w bani się kręciło i lepiej żyło.

Witam w naszej społeczności...
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

Wielkie dzięki za słowa wsparcia :D po prostu wolałem dopytać niż skazywać krzaczek na niepowodzenie. Co do pytania to każda żarówka ma po 400 lumenów miałem zamienić je na sodówkę ale z powodu braku kaski muszą wystarczyć.Zastosuje sie do wskazówek i za jakiś czas wrzucę nowe zdjęcia mam nadzieje już większej roślinki.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Gąbczasty »

nie no to ewidentnie za mało muszą mieć po 1k lumenów co najmniej to wtedy nie będą się wyciągać
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

Zrób tak jak ja - zajeb latarnie. Tylko robiła mi się żarówka i muszę kupić jakąś.
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

No niestety nie mam możliwości zajebania latarni bo żadnej nie ma w mojej okolicy.Kurwa trzeba było zacząć dopiero wtedy gdy miałbym tą lampe sodową :/.Więc teraz przy tych 4 świetlowkach raczej nie ma szans żeby był jakikolwiek plon??
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

Szansa jest, będzie na pewno tylko będzie go bardzo mało. Zainwestuj w jakieś lepsze żarówki energooszczędne. No i kup koc ratunkowy, to polepszy sprawę.
baton1125

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: baton1125 »

Boxa okleiłem białym papierem tak jak napisałeś wczesniej. co do żarówek to chyba zainwestuje w dwie takie:

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/swietlowka-85w-400w-swiatlo-dzienne-5500k-i1450282309.html
Nie wiem tylko czy to nie ściema z tym,że koleś na aukcji napisał że żarówka ma 3900lm
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: starter_MJ »

Super żarówka , ile on na prawdę zjada realnie bo niestety nie pisze ??
Normalnie niczym CLF po 120 zł :P fajny wynalazek dzięki na pewno mi się przyda.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: Punky »

85W łyka w nazwie jest. No te małe dają dużo lm. Kiedyś się pytałem o 30W, to dawała ponad 1400lm.
niepasteryzowany
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:11

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: niepasteryzowany »

gdzie te fototo??
taS

Re: AK47 automatic feminized

Post autor: taS »

baton1125 pisze:Boxa okleiłem białym papierem tak jak napisałeś wczesniej. co do żarówek to chyba zainwestuje w dwie takie:

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/swietlowka-85w-400w-swiatlo-dzienne-5500k-i1450282309.html
Nie wiem tylko czy to nie ściema z tym,że koleś na aukcji napisał że żarówka ma 3900lm

Przyda się ;P
Ja mam narazie 2x CFL 85w Wzrost i Kwitnienie i 4x 23w świetlówki razem 262w a ile lumenów nie pamiętam ale rosną jak oszalałe ;)
ODPOWIEDZ