Pełno sezonowy Herer czyli historia pierwszych liści/Indoor

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Awatar użytkownika
ganges_sg
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2016, 12:21

Pełno sezonowy Herer czyli historia pierwszych liści/Indoor

Post autor: ganges_sg »

Warunki w boksie :

Pojemność wiaderka 9 L. Ph ziemi 6,5 wymieszana z kokosem ok 20% całej objętości;Ph wody do podlewania w zakres 5.8-6.5;Temp jaka panowała w boksie na wege to 28-30st dzień i 20-22st noc.Na wege początkowo miałem dłuższy czas problem z ciepłym (30st) i b. suchym (20-30%) powietrzem potem utrzymywałem 28st i 60-70%.Niestety w trakcie wzrostu duża wilgotność jest bardzo pożądana dlatego początki i ukorzenianie się były ciężkie dla roślinek.Nasiona są pełno sezonowe więc postanowiłem wydłużyć okres wegetatywny żeby nadrobić początkowe problemy.Obecnie na flow jest 25-26st za dnia i 20-22st w nocy;Wilgotność zakresie 40-60% w ciągu całej doby. Na flow podlewane dwa razy w tygodniu 1,75 litra na oba krzaki.W okresie wege stopniowo zwiększałem nawadnianie zaczynając od 200ml kończąc na 0,5 l co 2. dzień.Grow można spokojnie zaliczyć do minigrowboxów :P wymiary nie większe niż 60cm w każdej płaszczyżnie.Oświetlenie to 4 żarówki energo-oszczędne Philipsa 32 watt łacznie ponad 8 tysięcy lumenów.Okresami stosowanie małej domowej roboty bimbrowni w celu pozyskania dodatkowego Co2.

Obrazek
Historia pierwszych liści

1-43. dzień życia;Wege faza od 12 kwietnia do 24 maja

Obrazek
7. dzień życia na powierzchni ziemi.

Obrazek
14. dzień.
Przed(wczesny) Fimm i b. niska wilgotność powietrza 20-30% dzień, 60% noc;
Wysoka temperatura 30st dzień,20-22st noc;Pierwsze Nawożenie Substral Dom Ogród; co trzecie (vege) i drugie (flow) podlewanie w ilości wg zaleceń na etykiecie.
Stosunek N-P-K - 6-3-6%.


Obrazek
Miesiąc po fimm i z ustabilizowaną od 2 tygodni wilgotnością 60%-70% w ciągu doby; Temp 28st dzień,20-22st noc


Obrazek
Mała [harvest] nadmiaru liści.


44.-..Harvest [lol];
Faza kwitnienie (od 25 maja do ok 31 lipca) oświetlenie 12/12,temp 25-26st dzień,20-22st noc;Wilgotność 45-60% w ciągu doby;Zastosowana odżywka n-p-k w jednorazowym aplikatorze 30ml "Green Strong" Agrecol Sp z o. o.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



2.tydzień kwitnięcia; [usmiech]


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



3. tydzień kwitnięcia; pierwsze "przymroski" w grow [usmiech]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek



4. tydzień kwitnięcia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



5. tydzień kwitnięcia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(Na flow mam zamiar potrzymać je do 31.lipca.Łącznie wyjdzie 69 dni kwitnięcia ale oczywiście włoski zadecydują o odpowiednim czasie na przyjście kosy).

Odmianka to pełno sezonowy Herer od Femaleseeds. Na początku wysiewu miałem róznego rodzaju perypetie typowe dla początkowego growera typu temp,wilgotność,zakwaszanie ziemi i zmiękczanie wody,nie do końca prawidłowo wykonany fimm,chociaż przy sprzyjających warunkach wzrostu (wilg 70-80%) nawet mocne "okaleczenie" roślinki z czasem procentuje dwukrotnie.Lst nie wykonywałem jedynie delikatnie poodginałem gałązki od łodygi (jedna niestety nie przeżyła tego :( i z ciężkim sercem postanowiłem ją od.krach.ciąć).
ODPOWIEDZ