Maroc

Fotorelacje z upraw i hodowli konopi, plantacji marihuany indoor oraz outdoor.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Maroc

Post autor: Punky »

Pochwalę się maroczkami z tegorocznego outa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

O kurwa jakie pały :D moje rs'y nawet w połowie tak nie napuchły , ale miałem troche chujowego spota :/
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Taka odmiana. Nie wytwarzała prawie bocznych odrostów wszystko w główny szczyt ładowała. Ta jeszcze dostałem shoot z bloombastica to ją rozjebało ładnie. A takto podlewałem melasą z buraków cukrowych, bardzo dobry smak po niej.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

Punky pisze:Taka odmiana. Nie wytwarzała prawie bocznych odrostów wszystko w główny szczyt ładowała. Ta jeszcze dostałem shoot z bloombastica to ją rozjebało ładnie. A takto podlewałem melasą z buraków cukrowych, bardzo dobry smak po niej.
slyszałęm o tej melasie podobno mozna tez miodem ale bałem sie ze zjebie bo rozne opinie czytalem slyszłem taka też że melasa strasznie zakwasza glebe i roslinka nie moze pobierac jedzenie ale po twoich plantach widze ze to bujda . a co myslisz o miodzie ? albo gdzie dostać taką melase bo szczerze powiem że nigdy sie z tym nie spotkałem po za taka do shishy :D . No ja to przedewszystkim swoje rs'y trenowalem lst+fim więc jakby jednego głownego szczytu nie było ;)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Nie trenowałem bo się późno za wysadzenie wziąłem. Ja melasę dostałem od znajomego growera za darmo, ale na allegro widziałem że jest i to dobre ceny. Co do miodu to dodawałem tylko na flusha indoorowych roślin, ale zryte ripenem były u dużo nie pomogło. Poza tym wychodzi drożej niż melaska.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Maroc

Post autor: KMD »

Nie widać zdjęć!

--------------------------

Już widać widocznie ich serwer nawalał [rasta]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

Punky pisze:Nie trenowałem bo się późno za wysadzenie wziąłem. Ja melasę dostałem od znajomego growera za darmo, ale na allegro widziałem że jest i to dobre ceny. Co do miodu to dodawałem tylko na flusha indoorowych roślin, ale zryte ripenem były u dużo nie pomogło. Poza tym wychodzi drożej niż melaska.
Może i drożej ale nie chce mi sie zamawiać jej z allegro już wole dać miód o ile przynosi podobne efekty ? do flusha jeszcze przede mną długa droga , dziś 1 raz spryskałem swoją asahi sl zobaczymy czy przyniesie jakieś efekty jak na razie wygląda zdrowo i szybko rośnie :)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

KMD pisze:Nie widać zdjęć!
U mnie ładnie widać, coś u Ciebie nie tak.


Asahi też je pryskałem na początku. Co do melasy to lałem ją przez całe kwitnienie, nie tylko flush.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

Punky pisze:
KMD pisze:Nie widać zdjęć!
U mnie ładnie widać, coś u Ciebie nie tak.


Asahi też je pryskałem na początku. Co do melasy to lałem ją przez całe kwitnienie, nie tylko flush.
a dawałeś dolomit ? żeby nie zakwasiła ci gleby ? ja wlasnie zostawiłem cały wór na dworze i nie mam bardzo skad wziac dolomitu a nie chce zakwasic gleby zeby mi zdechła , bo nie kupie całego 20l wora zeby jedna garsc podsypac
a jakieś nawozy po za melasą na flo dawałeś ?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Dawałem dolomit, to jest podstawa bez tego się nie biorę za uprawę bo wszystkie nawozy zakwaszają. Sypałem im Planton K, ze 3 razy dostały Canna Terra Flores, bo mi zostało i raz strzał z Atami Bloombastic, przez ten ostatni środek tak napuchły, świetny nawóz polecam. Po 4 tygodniu lałem już samą melasę.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

jak ja dawałem planton to słabe efekty dwał rośliny po nim zaczeły rosnąć jak głupie były już bardzo duże i byłem na spocie codziennie a po paru dawkach zauwazalem roznice golym okiem i nie tylko ja za to kwitly na nim slabo :/ nie wiem moze to nie bylo przyczyną ale jakoś nie jestem do niego przekonany choc slyszalem ze jest dosc dobry nie wiem wlasnie czy nie dokupic czegos od canny . wlasnie lipa z tym dolomitem ale nie wyciagne teraz z pod sniegu :/ nawet mi sie nie chce do niego isc bo bym mial niezla przygode pewnie , a kupywac sie nie oplaca postaram sie lac wode o odpowiednim ph zobaczymy i nie bd stosował miodu od początku flo tylko na koniec
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Planton ma dużo azotu. Kup dolomit, bez tego nie ruszaj nawet. 6zł worek 10kg kosztuje, przynajmniej u mnie.
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Maroc

Post autor: kactaz »

moze jakieś Smoke Reports ? ;D
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Maroc

Post autor: HASZYSZ »

no drogi nie jest , ale wgl duzo miejsca zabiera taki wór chciałem go nie kupywać bo potrzebne mi 3 garsci ale widze ze bd musiał ;) , trudno go wgl ukryć i jest ciężki ten 20l przynajmniej i jak na out to zaden problem (chociaż na spota musiałem nieść na piechote bo nie dało się tam przejechać , tyle ile moglem przejechałem a potem z km 2 nioslem na piechote) a no niestety mam potrzebę ukrywania , przepraszam ze tak chaotycznie to ze zmęczenia [blant]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Ja jak nosiłem 20l wiadra pełne ziemi na spota, przez bagna gdzie było pełno much, komarów i innego chujstwa, do tego 30st to jebłem wszystko i do domu poszedlem xD

Co do SR to bardzo lajtowe palenie, można śmiało z rana jarać. W ciele prawie niewyczuwalne, moc średnia 5/10
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: Maroc

Post autor: Lecter. »

Punky a mi sie nie pochwaliłes juz ;/ ! Dopiero tutaj ... [blant]
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Lecter. pisze:Punky a mi sie nie pochwaliłes juz ;/ ! Dopiero tutaj ... [blant]
Zapomniałem o Tobie. Jakoś tak wyszło ;p
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: Maroc

Post autor: LAZLO31 »

Punky pisze:Pochwalę się maroczkami z tegorocznego outa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ładny top ale ogólnie małe krzaczki.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Maroc

Post autor: Punky »

Małe krzaczki gdyż zeszło się trochę i zostały wysadzone dopiero w czerwcu. Poza tym małe wiadra, a te co w ziemi, to gleba podmokła.
Awatar użytkownika
Korki
Poleca
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:05

Re: Maroc

Post autor: Korki »

Maroc najlepiej brać z thc-thc https://thc-thc.com/produkt/maroc-feminizowane/
ODPOWIEDZ